بررسی پژو 207 جدید ایران‌خودرو

تقریباً در دورانی که تولید پژو 206 در فرانسه رو به پایان بود، به دلیل محبوبیت این خودرو، پژو تصمیم گرفت آن‌را فیس‌لیفت کرده و چند سالی به تولید آن ادامه دهد. 206 فیس‌لیفت شده، 206+ نام گرفت و سعی شده بود ظاهر آن به مدل 207 شبیه گردد. در 206+ قسمت جلو به‌طور کامل مورد بازنگردی قرارگرفته و چراغ‌ها، جلوپنجره و سپر تغییر کردند؛ اما در قسمت عقب به جهت کاهش هزینه‌ها فقط گرافیک داخلی چراغ‌ها و سپر تغییر نمود. به همین دلیل 206+ در جلو تقریباً ظاهر جدید و بروزی پیداکرده بود اما در قسمت عقب تفاوت چندانی با 206 نداشت. در داخل هم تغییراتی ایجادشده و بازهم سعی شده بود تا داشبورد خودرو به 207 شبیه گردد.

پژو 207 اصلی
پژو 207 اصلی

در سال 1389 ایران‌خودرو تصمیم گرفت 206+ را به‌عنوان نسل جدید 206 یعنی 207 در ایران عرضه کند؛ بنابراین نسخهٔ فیس‌لیفت شدهٔ 206 با عنوان مدلی کاملاً جدید و بانام 207i به بازار عرضه شد! آن‌هم درحالی‌که ازلحاظ آپشن، موتور و گیربکس تقریباً هیچ تفاوتی با 206 تیپ 5 نداشت. بااین‌حال در سال 1390 و وضع تحریم‌ها علیه صنعت خودروی ایران، تولید پژو 206 و به‌تبع آن 207 در ایران با مشکل مواجه شد. البته ایران‌خودرو توانست به هر نحوی که شده تولید 206 را ادامه دهد اما امکان ادامهٔ تولید 207 یا همان 206+ وجود نداشت و تولید آن در سال 1391 متوقف شد.

نسخۀ قبلی پژو 206+ یا 207i
نسخۀ قبلی پژو 206+ یا 207i

پس از توافق هسته‌ای و لغو تحریم‌های ایران، بعد از مذاکرات فراوان سرانجام دوباره همکاری ایران‌خودرو و پژو آغاز گردید. بدین ترتیب زمزمه‌هایی مبنی بر تولید مجدد پژو 207 مطرح شد و حتی ایران‌خودرو در دی‌ماه سال گذشته اقدام به‌ پیش‌فروش این خودرو با موعد تحویل مرداد، شهریور و مهر امسال کرد. سپس در نمایشگاه توانمندی‌های صنعت خودرو که در اسفند سال گذشته برگزار شد، ایران‌خودرو مدل جدید 207 را رونمایی نمود که دستخوش فیس‌لیفت و تغییراتی جزئی در داخل و خارج‌شده بود.

xbpzn000vr

البته مدیرعامل ایران‌خودرو، هاشم یکه‌زارع در نشست مطبوعاتی سال گذشته اعلام نمود که تولید مجدد 207 ربطی به قرارداد جدید ایران‌خودرو نداشته و مالکیت آن به‌طور کامل به ایران‌خودرو واگذارشده است. بااین‌حال معلوم نیست اگر تولید مجدد 207 ارتباطی با قرارداد با پژو نداشته است پس چرا در دوران تحریم و قطع روابط پژو با ایران‌خودرو تولید آن متوقف شد؟

jl0uikmkya

علاوه بر این، گزارشاتی نشان می‌دهد که پژو خط تولید 207 را بابت بخشی از غرامت خود به ایران‌خودرو، به‌صورت رایگان راه‌اندازی کرده و گفته می‌شود راه‌اندازی مجدد خط تولید این خودرو 11 میلیون یورو هزینه داشته است. درهرحال چندی پیش ایران‌خودرو به‌صورت رسمی مشخصات و جزئیات نسخهٔ جدید پژو 207 را اعلام نمود که در ادامه به بررسی تغییرات و بهسازی‌های آن می‌پردازیم.

mvhv2axjtp

تغییرات خارجی

در بخش خارجی صرفاً به تغییر گرافیک داخلی چراغ‌ها و تغییر آینه‌های جانبی بسنده شده است. در 207 جدید یک ردیف لامپ LED ابرویی به بالای چراغ‌های جلو اضافه‌شده است که احتمالاً نقش چراغ‌های روشنایی در روز را دارند. در چراغ‌های عقب نیز از LED استفاده‌شده و گرافیک و طراحی داخلی آن‌ها بسیار زیباتر از چراغ‌های عقب قبلی 207 شده است. آینه‌های جانبی جدید آن نیز از طراحی بهتری نسبت به قبل بهره می‌برند چراکه آینه‌های مدل قبلی 207 متعلق به پژو 206 بوده و تغییری نداشتند.

تغییرات داخلی

در داخل نیز کلیت داشبورد دست‌نخورده باقی‌مانده و از تغییرات مهم آن می‌توان به نصب یک نمایشگر 7 اینچی لمسی مجهز به سیستم چندرسانه‌ای و GPS در بالای داشبورد و تغییر غربیلک فرمان اشاره کرد. غربیلک فرمان جدید 207 ضمن برخورداری از طراحی بهتر، مجهز به دکمه‌های کنترل سیستم صوتی و قطع و وصل تماس تلفنی نیز شده است و تصویر عقب خودرو با استفاده از دوربین دید عقب بر روی نمایشگر داشبورد به نمایش درمی‌آید. در داخل 207 جدید غیر از موارد مذکور تغییر عمدهٔ دیگری دیده نمی‌شود.

i7uz2invxj

تجهیزات و امکانات

پژو 207 جدید با توجه به شرایط قیمتی بازار خودروی ایران، از تجهیزات و امکانات نسبتاً مناسبی سود می‌برد که مهم‌ترین آن‌ها عبارت‌اند از ترمز ABS، EBD و MBA، ایربگ راننده و سرنشین جلو، فرمان هیدرولیک، سیستم پخش DVD، پورت USB، کنترل سیستم صوتی از روی فرمان، بلوتوث، GPS، دوربین دید عقب، آینه‌های جانبی برقی، شیشه‌های برقی چهاردر، سنسور دنده‌عقب، رینگ اسپرت آلومینیومی و کروز کنترل.

موتور و گیربکس

207 جدید همانند گذشته از پیشرانهٔ آشنای TU5 با 1600 سی‌سی حجم استفاده می‌کند که قدرت و گشتاور آن از سوی ایران‌خودرو 105 اسب بخار و 142 نیوتن متر اعلام‌شده است. البته علت اختلاف قدرت 5 اسب بخاری میان 207 و 206 تیپ 5 مشخص نیست. طبق اعلام سازنده، 207 جدید فعلاً فقط با گیربکس دستی عرضه خواهد شد و بازهم مشخص نیست که گیربکس دستی آن از نوع ایرانی (متعلق به پژو 405) است یا مانند نمونه‌های قبلی 206 از نوع فرانسوی خواهد بود. شتاب صفرتا صد 207 جدید 11.6 ثانیه، مصرف سوخت ترکیبی آن 6.6 لیتر در صد کیلومتر و حداکثر سرعتش 190 کیلومتر در ساعت اعلام گردیده است.

قیمت و رقبا

هنوز قیمت رسمی و قطعی 207 جدید از سوی ایران‌خودرو اعلام‌نشده اما شنیده‌ها حاکی از آن است که نسخهٔ دستی آن قیمتی در حدود 40 میلیون تومان خواهد داشت که با توجه به اختلاف قیمت 3 میلیون تومانی با پژو 206 تیپ 5 قیمت نسبتاً معقولی محسوب می‌شود. در این بازهٔ قیمتی، اصلی‌ترین رقیب 207 جدید رنو ساندرو است که توسط پارس‌خودرو مونتاژ شده و نسخهٔ دستی آن 43 میلیون تومان قیمت دارد. ام‌وی‌ام 315 جدید با قیمت 42,3 میلیون تومان و برلیانس H320 دستی با 46,2 میلیون تومان قیمت نیز از دیگر رقبای پژو 207 جدید بشمار می‌روند.

سخن پایانی

درحالی‌که دو نسل بعد از پژو 206 یعنی پژو 208 در بازارهای جهانی عرضه‌شده و حتی در شرف عرضه در ایران هم هست، همچنان شاهد هستیم که سازندهٔ وطنی با تغییراتی در چراغ‌ها و داشبوردِ نسخهٔ فیس‌لیفت شدهٔ پژو 206، آن‌را بانام مدلی جدید در بازار محدود کشور عرضه کرده و خریدارانِ تشنهٔ خودروهای جدید و خسته از ماشین‌های قدیمی نیز برای خرید آن هجوم می‌آورند درحالی‌که هنوز نه کیفیت آن مشخص است و نه حتی قیمت دقیقش. از آن مهم‌تر باوجودی که چندهفته‌ای بیشتر به موعد تحویل نمونه‌های پیش‌فروش شدهٔ 207 باقی نمانده است، ایران‌خودرو هنوز تولید آن‌را آغاز نکرده و یکه‌زارع تاریخ تولید آن‌را احتمالاً در تیر یا مرداد اعلام نموده است! از سوی دیگر هنوز کیفیت این خودرو نیز مشخص نبوده و معلوم نیست که آیا کیفیت فاجعه باری همانند 206های جدید موسوم به ایرانیزه دارد یا از سطح کیفی بهتری برخوردار خواهد بود.

درباره نویسنده

تصویر پروفایل امیر دهقان

نویسنده و مترجم سایت پدال، دانشجوی کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی

426 دیدگاه

 1. ساسان
  سوابق: (1 دیدگاه) ,

  خودرو من تحویل بهمن بوده اما هنوز خبری نیست .

  پاسخ
 2. فرام
  سوابق: (3 دیدگاه) ,

  من تحویل دی بودم دیروز تحویل گرفتم بعد ازکلی زنگ زدن .ماشین خوبیه دنده خیلی نرمه نصبت به 206که داشتم، کیفیت مدیا عالیه زاپاس از زیر جا میره صدا داخل ماشین نمیاد تنها ایرادش وقتی زاپاسو داشتم جامیزاشتم متوجه سپر عقبش شدم خیلی زپرتیه نمیدونم مدلش اینجوریه یا نه فشار که میدی خیلی راحت میره تو کسایی که گرفتن امتحان کنن شاید من وسواسم.درکل خیلی خوبه.

  پاسخ
 3. سامان
  سوابق: (39 دیدگاه) ,

  سلام خدمت علی آقا هروقت ماشین و تحویل گرفتید اطلاع رسانی کنید لطفا. بخاطر این که ثبت نام من و شما باهم بوده تحویل هم احتمالا با هم باشه.متشکرم

  پاسخ
 4. کیا
  سوابق: (1 دیدگاه) ,

  سلام تجربه رانندگی بعد از هزار کیلومتر با ۲۰۷ جدید
  لرزش شدید دنده در دنده ۱ و ۲
  تغ صدا دادن دنده در ابتدای حرکت
  شتاب گیری خیلی کند ۴۰۵ مدل ۸۳ و ۵۰۰ هزار کیلومتر راه رفته خیلی بهتر شتاب میگیره نرمتر تعویض دنده میشه
  سخت جا رفتن دنده ها خیلی خیلی ازار دهنده
  لرزش و صدای تغ تغ موتور در زمان درجا کار کردن که احتمالا از استکانی هاست
  ال سی دی و نویگیشن ام پردازنده خیلی خیلی ضعیفی داره اینو زمانی که ال سی دی تاچ میکنید تا زمانی گه فرمان اجرا میکنه میشه کاملا حس کرد تقویمش ام هر روز میره به سال ۱۴۲۰ انگار ماشین از اینده اومده مال این دوران نیست
  و واسه ای سی یوش چون سوکتش از بالاست نمیشه محافظ انداخت که البته انتظار داشتم که کاش ایران خودرو یه کوچولو به فکر بود و یه تغییری تو طراحی میداد تا این قطعه گران و حساس و کمیابو دور از دست قرار میداد که به چند دقیقه نشه وا کرد و رفت
  و در نهایت دزدگیر اگه بخوایید براش بندارید از گارانتی خارج میشه و باید حتما دزدگیر اپکو ببندید روش که ۵۳۰ هزار تومنه که مارکش ماتریکس ۵۵۰۰ هستش و قیمش واقعیش ۳۵۰ هزار تومنه

  پاسخ
  1. محمد
   سوابق: (2 دیدگاه) ,

   سلام من دو هفتس تحویل گرفتم
   فکر کنم برای شما مشکلاتی داشته باشه چون برای من این اتفاقاتی که میگید نیافتاده وخیلی ماشین نرمیه

   پاسخ
 5. علی
  سوابق: (13 دیدگاه) ,

  سلام دوستان
  من امروز تحویل گرفتم. البته نقاط قوت زیادی داره. تنها چیزی که توجه من را به خود جلب کرد صدای غیر عادی موتوره. همچنین ماشین که قفل میشه صندوق عقب را میشه باز کرد. یعنی قفل نمیشه. شنبه باید ببرم نمایندگی. مبارک همه باشه و امیدوارم همه لذت ببرند.

  پاسخ
 6. سامان
  سوابق: (39 دیدگاه) ,

  سلام مبارکتون باشه علی آقا چندم تکمیل وجه کردین؟

  پاسخ
 7. سامان
  سوابق: (39 دیدگاه) ,

  سلام علی آقا من نظرات روزهای قبل شما رو دو باره مرور کردم فکر کنم شرایط ثبت نام شما با ما تفاوت داشته.بشرمنده سوالاتم گاهی تکراری بود

  پاسخ
 8. محمد
  سوابق: (1 دیدگاه) ,

  به نظر شما دوستان پژو ۲۰۷ جدید بهتره یا اچ سی کراس لطفا راهنمایی کنید ممنون

  پاسخ
 9. حاج محسن
  سوابق: (3 دیدگاه) ,

  ضمن عرض سلام خدمت همه دوستان
  میخواستم عرض کنم که خوشبختانه امروز 14 اسفند ماه، خودرو 207 خود را که مرداد ماه ثبت نام کرده بودم و قرار بود بهمن ماه به من تحویل دهند، تحویل گرفتم.
  شکر خدا همانطور که سایر دوستان هم قبلا فرموده بودند، ماشین خوبی بنظر می رسد.
  من خودرو را از پارکینگ مرکزی ایران خودرو تحویل گرفتم و با مختصر سوالاتی که پرسیدم، مهندسان تحویل خیلی از محاسن این خودرو می گفتند. به قول خودشان، فعلا بعد از سوزوکی بهترین ماشین تولید ایران خودرو است.ظاهرا از پولی که دریافت می کنند حدود 12 میلیون هزینه داشبورد این خودرو است. همچنین چراغ ها و گیربکس و سیستم نرم افزار و کروز آن وارداتی است. بدنه کاملا ساخت وطن است. انصافا بسیار نرم تر و کم صدا تر از 206 است و دنده خیلی نرم و بدون تکان خودرو عوض می شود. اگر همین کیفیت باقی بماند خیلی عالی است. هرچند همه میدانیم که کلا خودرو در ایران بطور نامعقولی گران است ولی در مقایسه با سایر محصولات ایران خودرو، با این مبلغی که حتی دربازار آزاد خرید وفروش می شود بسیار مناسب تر از سایر محصولات ایران خودرو است.
  راستی تا یادم نرفته عرض کنم که ابتدا که سوار شدم احساس کردم که درب موتور خیلی لرزش دارد که وقتی پیاده شدم متوجه شدم که درب موتور نیمه باز است که خودم درب موتور را بستم . شما هم به این نکته دقت فرمایید.
  برای همه شما سلامتی ،سعادت و پیشاپیش سالی خوش آرزومندم.

  پاسخ
 10. نیما
  سوابق: (1 دیدگاه) ,

  سلام
  ایران خودرو داره ثبت نام میکنه تحویل 14 روزه برای فردا، به نظرتون من الان یه حواله تحویل اردیبهست دارم اون رو بدم 14 روزه بگیرم؟

  پاسخ
  1. حاج محسن
   سوابق: (3 دیدگاه) ,

   اگر 14 روز کاری باشد که هست فکر نکنم تا عید خودرو را تحویل دهند. مضاف بر اینکه باز پس گیری وجه واریزی از ایران خودرو، معمولا 20 روز کاری زمان می برد. در این صورت همین حواله شما که تحویل اردیبهشت است زودتر به خودرو تبدیل می گردد.

   پاسخ
 11. علی
  سوابق: (1 دیدگاه) ,

  باسلام من ازسری اول سری جدید207برسی کردم سری اولشون بعضی قطعاتش با206های قدیمی یکیه ولی متاسفانه این چندوقت هرچی دیدم بوش چین بودوترمزشم ماندوگذاشته بوذن که خودتون درموردش تحقیق کنیدبهتره

  پاسخ
 12. علي
  سوابق: (3 دیدگاه) ,

  اگه پول داری اره بنویس
  پس گیربکسش که میگفتن ایرانیه اینجور نیس؟

  پاسخ
 13. علي
  سوابق: (3 دیدگاه) ,

  لطفا در خصوص اصالت گیربکس نظر بدین دوستانی که گرفتند

  پاسخ
 14. منصور
  سوابق: (72 دیدگاه) ,

  دوستان عزیز من پانزدهم اسفند تحویل فوری ثبت نام کردم امروز نامه تحویل پلاک اومد و فردا ماشین تحویل میشه. لطفا دوستانی که ماشین خودشون رو تحویل گرفتن بفرمایید اقلام همراه ماشین چی بوده؟

  پاسخ
 15. علی
  سوابق: (13 دیدگاه) ,

  دوستان سلام
  لطفا در خصوص تجربه سواری خود با خودرو 207 جدید نظر بدید.
  من حدود یک هقته تحویل گرفته ام. تنها مشکلی که دیدم ماشین در سرعت کم ریپ می زنه. به نمایندگی بردم. گفت فعلا مقداری راه برو. اگه حل نشد دوباره مراجعه کن.

  پاسخ
  1. منصور
   سوابق: (72 دیدگاه) ,

   علی اقا لطفا بفرمایید چه لوازمی همراه ماشین تحویل دادن
   ایا لاستیک زاپاس قالپاق بود یا رینگ؟
   جعبه اچار داره یا نه؟

   پاسخ
   1. منصور
    سوابق: (72 دیدگاه) ,

    ضمنا بنده 207مدل 90 داشتم این مشکل ریپ زدن رو داشت که بعلت ضعف دیسک و صفحه بود با افزایش کارکرد خود بخود حل نمیشه بهتره الان که گارانتی داره ببرین نمایندگی و پیگیر بشین

    پاسخ
 16. فرزان
  سوابق: (1 دیدگاه) ,

  سلام دوستان . چرا هیچکس در مورد اصالت گیربکس 207 جدید هیچ توضیحی نمیده؟ آخه حرفهای زیادی در موردش میگن … بعضیا میگن خوبه ، فقط همین .. بدون توضیحات فنی و بعضی ها هم میگن همون 206 هست با همون مشکلات زیادش … ممنون میشم اگه دوستان به صورت فنی نگاهی به گیربکس 207 جدید تحویلی خودشون بندازن و نظرشون رو اینجا مطرح کنن . با سپاس فراوان

  پاسخ
 17. علی
  سوابق: (13 دیدگاه) ,

  دوستان سلام.
  ماشین جعبه اچار نداره. فقط اچار چرخ داره. بعلاوه زاپاس معمولی است. رینگ الومینیوم نیست!!!!
  آقا منصور لطفا بفرمایید مشکل ریپ زدن خودرو را چگونه حل کردید. ایا همنجوری را رفتید. اگه پیگیری نکنم ممکنه مشکلی پیش بیاره. تشکر

  پاسخ
  1. منصور
   سوابق: (72 دیدگاه) ,

   علی اقای عزیز سلام ممنون که پاسخ دادین. خدمتتون عرض کردم ریپ زدن ماشین من از ضعف دیسک و صفحه بود که نمایندگی قبول نکرد و من هم حاضر نشدم بیرون با صرف هزینه اونم با نمونه غیر شرکتی تعویض کنم ناچار همونطوری استفاده کردم و سال 93فروختم. البته ممکنه مال شما مشکل دیسک و صفحه نباشه و انشالله نمایندگی برطرف میکنه, حرف بنده اینه که پیگیر باشین و حقتون رو بگیرین و مورد رو برطرف کنین

   پاسخ
 18. فرام
  سوابق: (3 دیدگاه) ,

  عالی عالی عالی تو این رنج قیمت خیلی خوبه تا شمال رفتم و اومدم حرف نداشت هیچ اذیتی نداشت کروز عالیهبی سر صدا مبارک همتون باشه برد کردیم

  پاسخ
 19. محمد
  سوابق: (2 دیدگاه) ,

  این ماشین خیلی نرمه
  هم دنا سوار شدم هم پارس سال فقط یه مشکلی داره که در دنده یک و دو زیر پات یه صداهایی میده(موقع عوض کردن دنده)که هزارتا کار کنه میبرمش نمایندگی
  در کل ماشین خیلی خوبیه
  ایشاالله هرکی خریده مبارکش باشه و چرخش براش بچرخه

  پاسخ
 20. منصور
  سوابق: (72 دیدگاه) ,

  دوستان سلام
  امروز ماشین رو تحویل کرفتم و حسب وظیفه برای دوستان اون رو بررسی کردم
  بعوان کسی که 207 مدل 90 هم داشتم موارد زیر رو مقایسه ای بیان میکنم
  1- از نظر کیفیت قطعات موتور و بدنه کاملا ایرانیزه شده و یقین بدونین گیربکس هم ایرانیه
  2- صدای موتور بسیار پایینه و کارکرد بسیار خوب و نرمی داره نسبت به 207قبلی بنده که صدای موتور بالا بود در عین اینکه نمد کاپوت رو در سری جدید برداشتن!
  3- لیور دنده در دنده 1 و 2 لرزش داره
  4- کیفیت رنگ با قبل برابره
  5- همونطور که گفتم کیفیت داشبورد بسیار پایین اومده و به راحتی خش میفته
  6- اما بطور کلی باید اینو بپذیریم که در طول چند سال گدشته تمام خودروهای داخلی افت کیفیت داشتن و با این حال 207 جدید در مقایسه با سایر خودروها در این رنج قیمت عالی و بی نظیر هستش و بهترین انتخاب محسوب میشه و به تمام دوستان تبریک میگم

  پاسخ
 21. hasan m
  سوابق: (2 دیدگاه) ,

  سلام دوستان من 207 جدید ثبت نام کردم تحویل خرداد از بعضی ها شندیم که چراغ جلوش بخار میکنه، امروز خودمم یکی از این 207جدیدا بیرون دیدم که دو تا چراغ جلوش بخار داشت، اون دوستانی که تحویل گرفت یا دارن از این جدیدا واسه شماهم اینجوریه؟

  پاسخ
 22. ميلاد
  سوابق: (1 دیدگاه) ,

  سلام به همه دوستان من فروشگاه لوکس اسپرت سیستم حفاظتی دارم خودم تصمیم داشتم این ماشین بگیرم تا یه مشتری اورد پیشم برسی کردم کیفیت داشپرت افتضاح بود که حتی با ناخن خط خش برمیداره از بغل که نگاه به ماشین میندازی چراغ ماشین خیلی بیرونه که البته سری قبل هم همینطوریه و توی ذوق میزنه راجب موتور هم که من دیدم با تیپ ۵ کاملا یکی هستن کامپیوتر و سیم کشی ماشین هم کاملا مثل سری ٢٠۶ هست .درکل کیفیت داشپرت ماشین افتضاح بود تصمیم گرفتم همون ٢٠۶ بگیرم و اینکه موقع فروش راحتر میخرن و پولمو میگیرم

  پاسخ
 23. فرام
  سوابق: (3 دیدگاه) ,

  اونی که پیش شما اوردن شاید یه چیز دیگس ناخناتونم کوتاه کننین که خط نیفته

  پاسخ
 24. hasan m
  سوابق: (2 دیدگاه) ,

  دوستان کسی جواب نداد؟ الان چراغ جلو هاش بخار می کنه؟!

  پاسخ
  1. مهدی
   سوابق: (1 دیدگاه) ,

   به نظر بنده با توجه به قیمتش بهترینه بهترین

   پاسخ
  1. منصور
   سوابق: (72 دیدگاه) ,

   من 14روزه ثبت نام کردم اما 4روزه تحویل دادن گویا خودروها اماده تحویل و داخل انبار ایران خودرو بوده

   پاسخ
 25. علي
  سوابق: (3 دیدگاه) ,

  منصور خان متعلقات همراه خودرو چی بوده؟
  در کل نظرت در مورد ماشین چیه؟

  پاسخ
  1. منصور
   سوابق: (72 دیدگاه) ,

   متعلقات که جز مثلث خطر و اچارچرخ چیزی نبوده, حتی نمد کاپوت هم نداره! ماشین به نسبت قیمت عالیه و امکانات بسیار خوبی داره بسیار راضی هستم. دوستان عزیز این ماشین تولید داخله هنگام تحویل کیفیت اون رو به نسبت ماشینهای هم قیمت مقایسه کنین متوجه انتخاب عالی و صحیح خودتون میشین اما اگه انتظار کیفیت میتسو و مزدا دارین دنبال این ماشین نیاین

   پاسخ
 26. حمید
  سوابق: (1 دیدگاه) ,

  ماشینه عالی هستش نسبت به قیمتش از اچ سی که داشتم خیلی بهتره چون جون نداشت اون ماشین تحویل 14 روزه بودم 2 روزه تحویل داده شد .

  پاسخ
 27. رضا
  سوابق: (1 دیدگاه) ,

  با سلام فقط کیفیت گیربکس و موتورش مهمه آیا گیربکس al4که مال 207 فرانسویه یا ایرانی؟

  پاسخ

دیدگاه شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی پذیرفته نمی‌شوند. برای تغییر آواتار خود می‌توانید از سایت گراواتار استفاده نمایید.