»» تندر L90 اسپرت سفارشی

کیت اسپرت رنو تندر 90 درمرکز خودروهای خاص (آپشن) ایران خودرو (آپکو) و تحت نظارت کارشناسان مجرب بر روی خودرو رنو تندر 90 قابل نصب می باشد. کلیه قطعات تحت کنترل ومورد تایید شرکت رنو فرانسه می باشند.

L90 Sport kit
کیت اسپرت تغییرات زیادی را در ظاهر رنو تندر 90 ایجاد می کند. این کیت ظاهر جذابتر و قویتری را به خودرو رنو تندر L90 می دهد . این کیت به درخواست نسل جوان برای داشتن خودرویی متفاوت با دیگران پاسخ می دهد. همچنین این کیت روح تازه ای به خودرو رنو تندر 90 داده و جایگاه برند رنو را در ایران افزایش می دهد.
کیت اسپرت رنو تندر90 از 7 قطعه اصلی به قرار زیرتشکیل شده است:

• دیفیوزر جلو (2)
• ساید سیل راست
• ساید سیل چپ
• بالچه صندوق
• سیل جلو
• دیفیوزر عقب

منبع: خبرنامه رنو پارس

یادداشت: بنظر می رسد مشکل تندر که زمخت بودن بیش از حد و نداشتن ظرافت است نه تنها رفع نشده بلکه تشدید هم شده است. مخصوصاً در قسمت سپر جلو و نورافکن آن هیچ گونه سلیقه ای بکار گرفته نشده است. برخلاف تبلیغ ایران خودرو و اینکه این کیت تغییر زیادی را در این خودرو ایجاد کرده، یا روح تازه ای به آن دمیده یا می تواند جایگاه رنو را در بازار ایران ارتقا دهد، نتیجه ای که مشاهده می شود در حد و اندازه چنین گزافه گویی هایی نیست!

تندر L90 آپکو

تندر L90 آپکو

06
آبان
1388

۲۶۴ دیدگاه

    • دوستان لطفا وسیله نقلیه ای رو سوار شید که مشابه ماشین باشه

      با تشکر

  1. سلام من بابام مگان داره و منم دارم میرم کلاس رانندگی ماشین قبلی بابام ال 90 بود واقعا عالی بودش یعنی پژو و سمند و پراید و راحت میگرفت
    بعد یکی از فامیلامئون با ال 90 به علت خواب آلودگی رفته ته دره با سقف خورده روی سنگ و دوباره ملق زده خورده روی سنگ دیگه همه سر نشینان ماشین هم سالم هستند و ماشین خسارت کمی دیده
    بابام گفه گواهی نامتو گرفته یه ال نود کارخونه ای برات میگیرم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً از نوشتن بصورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیر اخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط و تبلیغاتی پذیرفته نمی شوند. برای تفییر آواتار خود می توانید از سایت گراواتار استفاده نمایید.


تورهای لحظه آخری