آیا نیکو رزبرگ به فراری خواهد پیوست؟

زمزمه‌هایی مبنی بر گفتگوی فراری با رانندهٔ صدرنشین حال حاضر مسابقات فرمولاوان یعنی نیکو رزبرگ به گوش می‌رسد تا با انقضای قراردادش با مرسدس بنز در پایان فصل جاری، به فراری بپیوندد. به گزارش سایت ایتالیایی «Corriere» هر دو طرف در حال مذاکره جهت همکاری در سال آینده هستند که در این صورت رزبرگ در کنار هم‌وطنش سباستین فتل قرار خواهد گرفت. اگر این اتفاق روی دهد مسلماً ترکیب رانندگان تیم فرمولاوان فراری قدرتمندتر از ترکیب فعلی سباستین فتل و کیمی رایکونن خواهد شد.

Nico Rosberg 1

هرچند رایکونن قهرمان سابق و رانندهٔ بسیار خوبی است اما اکثر مردم وی را با تیم فراری ناسازگار می‌دانند. خصوصاً حالا که رانندهٔ جوان و خوش آتیه یعنی مکس ورشتاپن به تیم رد بول پیوسته و از لیست انتخاب‌ها حذف‌شده است، رزبرگ اولین نام بزرگ و انتخاب مناسب برای فراری بشمار می‌رود اگر تصمیم به ترک مرسدس بگیرد. البته مذاکرات با فراری فایدهٔ دیگری هم برای رزبرگ دارد. به‌گونه‌ای که اگر وی قصد ماندن در مرسدس و انعقاد قرارداد جدیدی با این تیم داشته باشد می‌تواند با توجه به مذاکرات برای پیوستن به فراری، مبلغ بیشتری را از مرسدس مطالبه کند.

Ferrari F1

مسلماً تنش میان نیکو رزبرگ و لوئیس همیلتون نیز عامل مهمی در تصمیم فراری برای جذب رزبرگ به‌حساب می‌آید چراکه در این صورت هر دو رانندهٔ فراری از یک ملیت خواهند بود و بهتر می‌توانند با یکدیگر کار کنند؛ اما اگر این اتفاق روی دهد مرسدس چه کسی را برای پر کردن صندلی خالی تیم خود انتخاب خواهد کرد؟

Nico Rosberg 2

منبع: carscoops

درباره نویسنده

Profile photo of امیر دهقان

نویسنده و مترجم سایت پدال، دانشجوی کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی

23 دیدگاه

 1. Morteza
  سوابق: (18 دیدگاه) ,

  خیر نخواهد پیوست!
  چون حماقته
  جوابش رو نیکی لاىودا داد چند روز پیش

  پاسخ
 2. Ferrari
  سوابق: (233 دیدگاه) ,

  درود….
  حماقت؟؟؟ مسابقه دادن برای فراری افتخاره. همه ی راننده های فرمول یک ارزوشونه برای فراری مسابقه بدن. روچه حسابی گفتی حماقته؟؟

  پاسخ
  1. Morteza
   سوابق: (18 دیدگاه) ,

   از اون لحاظ که اره
   ولی الان رزبرگ تو مرسدسیه که بهترین ماشینا رو داره و به قول لاىودا بره فراری همیشه زیر سایه فتله
   اگه از رقابت با همیلتون خسته شده فراری ای که فتل رو داره اصن گزینه خوبی واسش نیست

   پاسخ
   1. فقط انگلستان
    سوابق: (377 دیدگاه) ,

    همیلتون وقتی گاز می ده کل اجداد رزبرگ رو جا می زاره

    پاسخ
    1. Profile photo of new great britain
     new great britain
     سوابق: (705 دیدگاه) ,

     داداش(فقط انگلستان)
     باحال گفتی کلی خندیدم.
     خخخخخخخخخخخخخخ

    2. خسته شده
     سوابق: (623 دیدگاه) ,

     بایدم اینطوری بگی وقتی یکی نصفه استعداد یکی دیگه و نداره که روزبرگ باشه و یک دهم استعداد یکی دیگه که وتل باشه و مفت مفت میاد قهرمان میشه بایدم اینجوری حرف بزنی وقتی دور قبلی مسابقات تویه اسپانیا روزبرگ از همیلتون سبقت گرفت تاریخ انگلیس اومد جلوی چشم همیلتون(گرچه اصلا نفهمید چطوری این سبقته استدادنه رو گرفت که فقط از یه راننده آلمانی در طول تاریخ برمیاد و اومده شاید در طول تاریخ سنا میتونست نزدیک بهشون باشه سبقت گرفت) هرکاری کرد تا با روزبرگ تصادف کنه و نذاره بازم رکوردشو ادامه بده و قهرمان بشه باید همیلتون از این تیم بره کاری که سه فصل قبل باید انجام میشد که نشد و وتل بیاد مرسدس تا تاریخ فرمول یک و کلا از بیخ بنویسن گرچه همین الانشم مرسدس با این انجین قدرتمند کلا تاریخ و عوض کرد کاری که هشتاد سال قبل هم تونست بکنه

    3. فقط انگلستان
     سوابق: (377 دیدگاه) ,

     خواستم یکم بخندیم خسته شده ی عزیز ارزش نداره از هم ناراحت شیم اگر از کامنتام هم ناراحت شدی ازت معذرت می خوام دوس ندارم ازم ناراحت شی از طرز حرف زدنت معلومه شخصیت خوبی داری بازم ازت معذرت می خوام

 3. بهنام طیبی
  سوابق: (4424 دیدگاه) ,

  معلوم نیست بیخودی تفسیر چی کنیم

  پاسخ
 4. علي
  سوابق: (900 دیدگاه) ,

  نیکو رزبرگ جوان خوشتیپ و آینده دار فرمول ١ . مهم نیست تو چه گروهی باشی . مهم اینه که تو تمام دنیا و حتی ایران طرفدارات بهت افتخار میکنن.

  پاسخ
  1. S97
   سوابق: (74 دیدگاه) ,

   رزبرگ و همیلتون متولد 1985 هستن اما رزبرگ قبل از فرمول یک چندین و چند سال کارتینگ سوار بوده، اما فتل متولد 1987 هستش. این مکس وشتاپن 18 ساله است که شانس داره به رکوردهای عجیب فتل مثل 9 برد متوالی یا چهار قهرمانی متوالی سال دنیا برسه. توی فرمول یک هرکسی زیادی به خودش مغرور باشه نتیجه نمیگیره

   پاسخ
 5. Profile photo of نوید جهرمی
  نوید جهرمی
  سوابق: (1356 دیدگاه) ,

  کاش روزبرگ بمونه و فتل هم بیاد مرسدس. ی ترکیب آلمانی بشه.
  همیلتون هم بره همون مک لارن.

  پاسخ
  1. Pagani
   سوابق: (286 دیدگاه) ,

   کاش روزبرگ بمونه و فتل هم بیاد مرسدس. ی ترکیب آلمانی بشه.
   همیلتون هم بره فراری یا ردبول
   تا ثابت کنه به خاطر ماشینای مرسدس نیست که بهترینه و نشون بده چرا 3مین راننده پرافتخار بعد از شوماخر و آیرتون سناست!!!!!!

   پاسخ
   1. خسته شده
    سوابق: (623 دیدگاه) ,

    چی رو ثابت کنه دادشه من شوخیت گرفته اگر وتل بیاد مرسدس که تا چندین سال حتی یه گرندپریکس بالاتر از سومی هم نمیمونه برای بقیه همیلتون نصف روزبرگ و یک دهم وتل هم استعداد نداره اتفاقا قهرمانی هاش همه به خاطر مرسدس بود ولاغیر این هم اثبات شدست و هم پونصد درصد درسته وتل اگر یه تیمه قوی بیاد حتی روزبرگ هم هیچ حرفی برای گفتن نداره جلوش باید فقط فکر دومی باشه ضمن اینکه شک نکن بعد از شوماخر هم در استعداد و هم در قهرمانی وتله بزرگترین اشتباه مرسدس نیاوردن وتل به این تیم بود اگر میمود رکوردهای عجیب و غریبی و جا به جا میکرد با این ماشین مرسدس

    پاسخ
   2. ahmad
    سوابق: (570 دیدگاه) ,

    ببخشید اینو میگم پاگانی جون ولی بهتر قبل از اینکه چیزی میگی از صحت اون مطمئن باشی .همیلتون راننده خوبیه ولی کی گفته سومین راننده پر افتخار دنیاست
    شوماخر 7 بار قهرمانی
    خوان مانوءل فانخیو 5 بار
    آلن پروست و سباستین وتل 4 بار
    جک برابهام. جکی استوارت .نیکی لودا .همیلتون. نلسون پیکه. آیرتون سنا 3 بار
    و……

    پاسخ
    1. PAGANI
     سوابق: (286 دیدگاه) ,

     کل فصل منظورم نبود.
     هر مسابقه
     شوماخر حدود90
     سنا حدود 70
     همیلتون حدود50

    2. S97
     سوابق: (74 دیدگاه) ,

     پاگانی جان صدها رکورد برای یه راننده توی فرمول یک وجود داره! همیلتون آرزوشه که یکی توی دنیا پیدا بشه مثل شما به همیلتون فکر کنه!
     یه راننده خیلی بود نباید فقط توی یکی دو تا جا اول بشه، باز دوباره به این لیست بلندبالا نگاه کن متوجه بشی لوئیس و نیکو انگشت کوچیکه سباستین هم نیستن!
     https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Formula_One_driver_records

 6. ferrari
  سوابق: (233 دیدگاه) ,

  داداش مرتضی من باشما مخالفم. دو راننده ی بزرگ میتونن کنارهم مسابقه بدن. همین الانم روزبرگ و همیلتون هم تیم هستن دارن باهم رقابت میکنن. اگه این خبر واقعیت داشته باشه میشه به جنبه ی مثبت این قضیه فکر کرد.ضمنا در این دوره اتومبیل های فراری به هیچ ضعیف یا بد نیستن و تقریبا با اتومبیل های مرسدس برابرن

  پاسخ
  1. معين
   سوابق: (9 دیدگاه) ,

   برابر که نیستن ولی بعد مرسدس ماشین های فراری هستن

   پاسخ
 7. احمد باقری
  سوابق: (3872 دیدگاه) ,

  اینجوری خیلی سود می کنه.

  پاسخ
 8. ارمان
  سوابق: (924 دیدگاه) ,

  اینجوری بهترین تیم از راننده ها در کل فرمول 1 میشن سال اینده هم فراری از نظر کانفیگ موتور خیلی بهتر میشه , در ضمن احتمالا فتل در حال حاضر واقعا بهترینه اتفاقا به نظرم کمترین فاصله فنی از فتل رو همین روزبرگ داره دو ساله داره بسیار تحت فشار کم اشتباه ظاهر میشه سر استارت هم که همیلتونو بیچاره کرده :))

  پاسخ
 9. سینا
  سوابق: (96 دیدگاه) ,

  اینو و همیلتون هر مسابقه یه مشکلی با هم پیدا می کنن یه بار این سپر اونو می زنه یه بار اون به این راه نمی ده …

  پاسخ
 10. S97
  سوابق: (74 دیدگاه) ,

  لینک ریکامندد این سایت برای تماشای زنده رقابت های فرمول یک فیل.تر نیس،
  اگه دوست داشتین میتونین مثل من مسابقه رو زنده و رایگان از اینجا ببینین.
  (البته سرعت اینترنتتون باید خوب باشه)
  http://www.totalsportek.com/f1/monaco-gp-highlights-replay-video/

  پاسخ

دیدگاه شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی پذیرفته نمی‌شوند. برای تغییر آواتار خود می‌توانید از سایت گراواتار استفاده نمایید.
جامع ترین برنامه خودرویی برای گوشی های هوشمند