آئودی A5 و اعمال سلیقه ژاپنی

شرکت ژاپنی والد اینترنشنال، آئودی A5 اسپرت‌بک را با پکیج‌های ویژه خود آراسته است. اما ترجیح داده در این مرحله کاری با پیشرانه و کابین خودرو نداشته باشد. کیت طراحی شده توسط والد، شامل اسپویلر جلو، اسکرت دامنه جانبی، اسپویلر لبه صندوق عقب، دیفیوزر و لبه‌های سپر عقب می‌شود. دو مدل از سیستم اگزوز نیز…»»

09 Dec 2,900 بازدید کننده 19 دیدگاهآئودی

مرسدس SLK، عضو جدید گاومیشان سیاه

حقیقتاً کمپانی Wald International علاقه بسزایی به خودروهای مرسدس بنز دارد. و زمانی که به سراغ یکی از این آلمانی‌های مغرور برود دیگر جای هیچ حرفی باقی نمی‌گذارد. خودروهایی که والد تیون می‌کند بسیار مدرن می‌شوند و به سلیقه بیشتر افراد شباهت دارد. ما معتقدیم که والد اینترنشنال یک نیونر تمام‌عیار است. همان‌طور که قبلاً…»»

27 Jun 2,433 بازدید کننده 26 دیدگاهمرسدس بنز

گاومیش سیاه والد

مرسدس بنز کلاس A با برنامه استایل Black Bison شرکت والد اینترنشنال، از گوساله‌ای چالاک به گاومیشی پرتوان مبدل شده است. در نگاه نخست رنگ آمیزی خاص مشکی و نارنجی بدنه جلب توجه می کند. رنگ مشکی کاپوت با نقش و نگار گاومیش روی آن و همچنین عبارتهای درشت WALD و Black Bison در اطراف…»»

15 Jun 2,662 بازدید کننده 19 دیدگاهمرسدس بنز

لباس والد برای بنز کلاس E و SLK

به نظر می‌رسد مرسدس بنز به خوبی توانسته است نظر طراحان شرکت Wald International را به خود جلب کند

08 Feb 2,846 بازدید کننده 41 دیدگاهمرسدس بنز

خبرهایی از پروژه جدید والد اینترنشنال

والد اینترنشنال که به تیون خودروهای به نام آلمانی معروف است، اخیراً تصویری از پروژه جدیدش منتشر کرده است. این بار بسته گاومیش سیاه (Black Bison) قرار است روی مرسدس بنز SLK نصب شود تا ظاهری خشمگین و جذاب به خود بگیرد. متأسفانه این شرکت از انتشار جزئیات این خودرو خودداری کرده است اما تصویر…»»

28 Nov 1,823 بازدید کننده 23 دیدگاهمرسدس بنز

گاومیش سیاه جدید والد،لکسوس LX

شاید شما هم یکی از طرفداران تیونر Wald باشید چرا که خودروهایی که این کمپانی تیونینگ می‌کند واقعاً شاهکار است و از زیبایی چیزی کم ندارد مخصوصاً سری Black Bison یا گاومیش سیاه!      حالا این کمپانی ژاپنی دوباره به سراغ خودرویی ژاپنی رفته است،خودرویی غول پیکر به نام لکسوس LX که آن را…»»

11 Jul 3,880 بازدید کننده 22 دیدگاهلکسس

شخصیت جدید آئودی A7

تیونر ژاپنی Wald Internationa بیشتر وقت خود را صرف تیونینگ خودروهای تویوتا و لکسوس می‌کند،اما این بار به سراغ آلمان و آئودی A7 Sportback رفته است. این پروژه روبه اتمام است و هم اکنون این کمپانی تیون کار دو تصویر از دستاورد جدیدش منتشر کرده است. این سدان آلمانی بیشتر به دنبال سادگی و مدرن…»»

23 Jun 2,975 بازدید کننده 18 دیدگاهآئودی

گزارش تصویری از سمـــا 2012

اینجا لاس وگاس است؛ نهم لغایت دوازدهم آبان 91 هرکسی روی این کره خاکی هربلایی روی هر خودرویی آورده بود، به اینجا آمد تا قدرت ذهن خلاق و دستان ماهر خود را با تکیه بر تیونینگ علمی (و البته گاها غیر علمی!) به دیگران هم نشان دهد . . . نمایشگاه سما، امسال هم پذیرای…»»

08 Nov 9,028 بازدید کننده 55 دیدگاهسایر خودروهای آمریکایی

کیت جدید والد برای پورشه پانامرا

ﻧﻤﺎﻳﺸـﮕﺎﻩ ﺑﻴـﻦ ﺍﻟﻤﻠﻠـﻰ ﺧـﻮﺩﺭﻭﻯ ﺗﻮﻛﻴﻮ ﻓﺮﺻﺘـﻰ ﺑﺮﺍﻯ ﺗﻴﻮﻧﺮﻫـﺎﻯ ژﺍﭘﻨـﻰ ﻓﺮﺍﻫـﻢ ﻛـﺮﺩ ﺗـﺎ ﺗﻮﺍﻧﻤﻨﺪﻯ ﻫـﺎﻯ ﺧﻮﺩ ﺭﺍﺩﺭ ﺣـﻮﺯﻩ ﻫـﺎﻯ ﻃﺮﺍﺣﻰ ﻭ ﻓﻨـﺎﻭﺭﻯ ﺑﻪ ﺭﺥ ﺣﺮﻳﻔﺎﻥ ﺑﻜﺸـﻨﺪ. WALD International ﺗﻴﻮﻧـﺮ ژﺍﭘﻨـﻰ، ﺩﺭ ﻫﻤﻴﻦ ﺍﺛﻨﺎ ﻳﻚ ﭘﻜﻴﺞ ﺁﻳﺮﻭﺩﻳﻨﺎﻣﻴﻚ ﻛﺮﺑﻨﻰ ﺑـﺮﺍﻯ ﭘﻮﺭﺷـﻪ ﭘﺎﻧﺎﻣﺮﺍ ﻋﺮﺿﻪ ﻛـﺮﺩﻩ ﻛﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﺷـﻚ ﻳﻜﻰ ﺍﺯ ﻣﻬﺎﺟـﻢﺗﺮﻳﻦ ﭼﻬﺮﻩﻫـﺎﻯ ﭘﺎﻧﺎﻣﺮﺍ ﺩﺭ ﻃﻮﻝ ﺗﺎﺭﻳﺦ ﭼﻨﺪﺳـﺎﻟﻪ ﻋﺮﺿﻪ ﺁﻥ ﺍﺳﺖ. ﭘﻜﻴﺞ ﻭﺍﻟﺪ ﺑﺮﺍﻯ ﻧﺨﺴﺘﻴﻦ…»»

28 May 3,243 بازدید کننده 1 دیدگاهپورشه

سوپــرلوکس مرسدس با کیت بدنه والـد

تیونر والد اینترنشنال با انتشار ویدئویی جدید، از پروژه تازه خود خبر داده است؛ این کیت مخصوص مرسدس‌بنز S کلاس اتاق W221 است که از سال 2006 تاکنون در بازارهای جهانی حضور دارد . . . این کیت بدنه با نام 3rd Edition Black Bison شامل رینگ‌های RENOVATIO بوده که 22 اینچی با رنگ مشکی مات هستند….»»

02 May 2,116 بازدید کننده 2 دیدگاهمرسدس بنز

رولز رویس فانتوم با اصلاحات والد

شرکت والد اینترنشنال (Wald International) فاتوم اصلاح شده خود را در نمایشگاه توکیو رونمایی کرد. این خودروی لوکس با کیت جدید بدنه، سپرهای تغییر یافته با هواکشهای جدید و چراغهای LED  و اسکیرت های پهلو و دیفیوزرهای جدید پشت همراه با اگزوزهای دوتایی ذوزنقه ای شکل  از نمونه های استاندارد متمایز می شود. چرخهای آلیاژی…»»

18 Jan 2,219 بازدید کننده 2 دیدگاهرولز رویس

تورهای لحظه آخری