تکنو اسپیس ؛ پیش نمایشی از سیتروئن C4

نمایشگاه ژنو 2013: مفهومی Techno space را باید پیش نمایشی از نسل دوم سیتروئن C4 Picasso دانست که قرارست تا اردیبهشت 92 رسما رونمایی شود؛ البته هنوز هم کسی مطمئن نیست که آیا پیکاسوی جدید واقعا به همین شکل خواهد بود یا نه . . .

2013 Citroen Technospace concept
2013 Citroen Technospace concept

تکنو اسپیس با فاصله محوری 2,783 میلیمتر، حدود 55 میلیمتر بزرگتر از نسل حاضر پیکاسو است پس سرنشینان عقب آن باید منتظر خودرویی رویایی باشند! همچنین طول، عرض و ارتفاع تکنو اسپیس به ترتیب معادل 4430 ، 1830 و 1610 میلیمتر بوده که اگر بازهم نسبت به نسل کنونی پیکاسو آنها را مقایسه کنیم خواهیم دید که در طول 40 میلیمتر کوچکتر شده، در عرض ثابت مانده و در ارتفاع نیز 80 میلیمتر کمتر از پیکاسو دارد.

هنوز نه خبری از جزئیات فنی پیکاسوی جدید منتشر شده و نه اطلاعات دقیقی از تکنو اسپیس در دسترس است؛ فقط همین نکته را می دانیم که پیکاسوی جدید از پلتفرم EMP2 پژو/سیتروئن بهره گرفته که در ساخت آن بدلیل استفاده از آلومینیوم و ترکیبات کامپوزیتی در کنار فولاد، حدود 70 کیلوگرم در وزن صرفه جویی شده است.

2 دیدگاه

دیدگاه شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی پذیرفته نمی‌شوند. برای تغییر آواتار خود می‌توانید از سایت گراواتار استفاده نمایید.
x