فروش اینترنتی انواع روکش فرمان

فروش اینترنتی انواع روکش فرمان چرم سوزنی و ساده، رنگی، آماده و قابل دوخت و قیمت انواع روکش فرمان و دور فرمان متفرقه و متنوع با کیفیت بالا از فروشگاه آنلاین. خرید جدیدترین مدل‌های روکش فرمان برای انواع خودروها با بهترین قیمت (تضمین پایین‌ترین قیمت در سرتاسر ایران همراه با ارسال سریع)

چرا نیاز به روکش فرمان داریم؟

روکش چرمی دور فرمان خودرو برای بیشتر ماشین‌های سواری مناسب است؛ به‌سادگی از فرمان خودروی شما محافظت کرده و نرمی خاصی به سطح فرمان شما می‌بخشد از لیز خوردن دستتان روی فرمان جلوگیری می‌کند.
یکی از مزیت روکش‌های چرمی دور فرمان سهولت در نظافت و تمیز کردن آن‌ها است. روکش‌های چرمی نمای اسپرت تر و جوان‌پسندتری به خودروی شما می‌دهد. استفاده از روکش‌های دور فرمان چرمی در مناطقی با آب‌وهوای شرجی به جهت راحتی نگه‌داشتن فرمان در دست بخصوص در زمان‌های طولانی‌تر توصیه می‌شود.

آموزش دوخت روکش چرمی دور فرمان خودرو

نحوه نصب روکش چرمی بدین‌صورت هست که ابتدا روکش چرمی را دور فرمان ماشین بکشید با توجه به طرحی که انتخاب کرده‌اید می‌توانید نسبت به سلیقه خود روکش را روی دور فرمان جابجا کرده تا نتیجه موردعلاقه شما حاصل شود.


برای شروع دوخت، دو لبه روکش چرمی را از محل دوخته شده کنار هم نگه‌داشته و با نخ و سوزن داخل جعبه که برایتان تدارک دیده شده دوخت روکش چرمی دور فرمان را آغاز نماید.

دو روش دوخت دور فرمان

  • روش اول پشت دوردوزی چرم روکش فرمان:

نوع کوک‌هایی که می‌زنید به سلیقه خودتان بستگی دارد اما باید به صورتی باشد که این کوک‌ها از روی چرم بگذرد تا به‌اصطلاح خوب روی دور فرمان بنشیند. نکته خیلی مهمی که در این روش باید توجه داشته باشید در هنگام دوختن روکش چرمی دور فرمان، کوک‌ها باید پشت دوردوزی چرم باشد تا نخ چرم را پاره نکند و در ضمن باید هنگام دوخت نخ را محکم بکشید تا دوخت شما زیبا شود.

  • روش دوم دوخت از بین کوک‌های دوخت‌های روکش چرمی:

پس‌ازاینکه روکش چرمی را دور فرمان کشیدید لبه‌ها را کنار هم قرار داده برای دوختن روکش چرم که طرح دوخت بستگی به سلیقه شما دارد و با نخ و سوزن آماده داخل جعبه درحالی‌که سوزن را از بین کوک‌های دوخته شده روکش دور فرمان رد می‌کنید نسبت به دوام و زیبایی دوخت نیز توجه کافی نماید. در این نوع دوخت می‌توان کوک‌ها را یک‌درمیان و یا از میان تمام کوک‌های دوخته شده و یا سوراخ‌های موجود روکش رد کرد. این روش دوخت دست‌دوز اگر با دوخت‌های بسیار ظریف و شیک همراه باشد نمای حرفه‌ای به دور فرمان شما می‌بخشد.

دکمه بازگشت به بالا