جرمی کلارکسون ساخت رقیب تاپ‌گیر را تایید کرد

بیش از یک ماه از زدوخورد تأسف‌بار جرمی کلارکسون با تهیه‌کننده برنامه تاپ‌گیر که درنهایت باعث تعلیق و خاتمه همکاری او با بی‌بی‌سی شد می‌گذرد. در حال حاضر، مجری سابق تلویزیون به‌تازگی در یک مقاله در ساندی تایمز اذعان کرده که امکان بازگشت او به بی‌بی‌سی و برنامه تاپ گیر صفر است. علاوه بر این، کلارکسون اعلام کرده که در حال کار بر روی یک پروژه بانام جدید نیز هست.

jeremy clarkson
jeremy clarkson

جرمی کلارسون می‌گوید:

من کودکم را ازدست داده ام اما باید یکی دیگر ایجاد کنم.

او همچنین در تیزر نمایشی رقیب تاپ گیر گفت:

من نمی‌دانم که پدر و مادر جدید آن چه کسانی خواهند بود و یا این نوزاد شبیه چه چیزی می‌شود، اما من نمی‌توانم یک گوشه بنشینم و آلبوم عکس برای خودم بسازم.

اخیراً شکست در ازدواج و مرگ مادر، تمرکز جرمی کلارکسون بر روی کارش را تحت تأثیر قرار داده بود. علاوه بر این، تنها دو روز قبل از دعوای او با تهیه کننده تاپ گیر اویزن تایمون، پزشک به کلارکسون گفته بود که احتمالاً مبتلا به سرطان شده است. خوشبختانه، در حال حاضر مشخص شد که کلارکسون از همه نظر سلامت است. تمام این مشکلات و فشار کاری برنامه دست‌به‌دست هم دادند تا یک دعوای اساسی بین او و تهیه‌کننده برنامه رخ دهد. به‌هرحال اکثر کسانی که تاپ گیر را دنبال می‌کردند جرمی کلارکسون را با تمام خلق‌وخوهایش دوست دارند و اگر برنامه تاپ گیر با مجری‌های جدید ادامه یابد، قطعاً دیگر نمی‌تواند انتظار داشتن ۳۵۰ میلیون بیننده در هفته را داشته باشد.

jeremy clarkson
jeremy clarkson

مدیر کل بی‌بی‌سی تونی هال در این‌باره گفته:

یک مسیر به‌پایان رسیده است. یک قانون برای یکی و یک قانون برای دیگری نیست. برای ما روشن است که جرمی کلارکسون هرگز و در هیچ زمانی به بی‌بی‌سی و تاپ گیر بازنخواهد گشت.

اما در تناقضی آشکار، مدیر ارشد کانال دو و چهار BBC خانم Kim Shillinglaw از بازگشت کلارکسون به این شبکه صحبت کرده است.

بااین‌حال، هیچ‌یک از طرفداران تاپ گیر انتظار چنین پایان ناگهانی را برای بهترین برنامه نمایش خودرو نداشتند. کلارکسون در ساندی تایمز گفت:

من فقط می‌دانم که قصد دارم یکی دیگر برای نمایش ماشین بسازم.

درباره نویسنده

تصویر پروفایل مهرداد فراهانی

مهندس صنایع و از علاقه‌مندان تکنولوژی و خودرو هستم، قبل از پیوستن به پدال در وب‌سایت های خبری دیگر در حوضه آی‌تی می‌نوشتم و وظیفه سردبیر و مدیریت وبسایتی در زمینه آی‌تی و خودرو را هم دارم. درحال حاضر مفتخر به نویسندگی در سایت پدال هستم.

33 دیدگاه

 1. شروین
  سوابق: (519 دیدگاه) ,

  درسته که طرفدار زیاد داره که اکثرشونم انگلیسیای نژاد پرستن که به خاطر حرفها و رفتارای نژاد پرستانه اش دوستش دارن، امامن که ازش خوشم نمیاد. به قول یکی از کاربران قدیمی این سایت به اسم کامیار (امریکن) مرتیکه انگلیسی وراج!!. واقعا هم همینه. فقط حرف مفت میزنه.

  پاسخ
  1. arman
   سوابق: (100 دیدگاه) ,

   […] مارو از بهترین برناممون محروم کرد
   اگه طرفدارا برات مهم بودن یه عذر خواهی میکردی بابت کار زشتت تا ما تاپ گیرمونو از دس ندیم
   این تصمیمش یه معادله باخت – باخت -باخت هست
   برای خودش..بی بی سی و طرفدارا

   پاسخ
   1. faraz777
    سوابق: (45 دیدگاه) ,

    دوست عزیز کلارسون چندین بار هم به صورت رسمی و هم حضوری از تهیه کننده عذرخواهی کرد و گزارش دعوا رو هم خودش داد به بی بی سی
    ولی اونجا ایران نیس که تو بمیری من بمیرم داشته باشن. یه سری پروتکل دارن که برای همه یکسانه

    پاسخ
    1. شهریار
     سوابق: (167 دیدگاه) ,

     فراز خوب اومدی عزیز…اونجا ایران نیست که تو بمیری من بمیرم داشته باشه…خدائیش عین واقعیته…
     یعنی میمیرم برای قانونمندیشون

  1. جی تی ار
   سوابق: (455 دیدگاه) ,

   من مثل بقیه دوستان، وقتی جرمی در تاپ گیر بود نظراتش خیلی برام مهم بقود و همیشه از اون دوتای دیگه برتر می دونستمش و انتخاب های تاپ گیر ها معتبر ترین انتخاب ها می دانستم؛ اما هیچ وقت از یک نفر به طور مطلق طرفداری نکردم و اخیرا هم بدلیل همون دعوای سر موضوعی به شدت کوچک و مخصوصا سر گفتن جنلات نژاد پرستانه توسط جرمی، نظرم حسابی از او برگشت. فقط امیدوارم تاپ گیر با همان اعتبار پابرجا بماند…

   پاسخ
 2. شروین
  سوابق: (519 دیدگاه) ,

  من که ازش خوشم نمیاد. به قول یکی از کاربران قدیمی این سایت به اسم کامیار (امریکن) مرتیکه انگلیسی وراج!!. واقعا هم همینه. فقط حرف مفت میزنه.

  پاسخ
  1. maus
   سوابق: (15 دیدگاه) ,

   شروین در تمام نظراتی که داده بود از قبل تا حالا با همش مخالف بودم به غیر این که حرف حق رو زدی من کلا نظر نمی زارم فقط می خونم.
   درسته تاپ گیر برنام خوبی هست.ولی حرف طدن به دور از شعور و حیا در بین اون همه تماشاچی و جلوی تلویزیون و سوسیس سوسیس کردنش.جلوی اون همه زن.
   رفتن به آرژانتین و نوشتن اسم جزایر فالکلند رو پلاک همش توهین و اشتباه به مردم اون کشور بود.

   ولی از یه کارش خوشم اومد اونم وقتی رفت تگزاس رو ماشین نوشته بود جمهوری خواه های زبان نفهم.با تمام بی تربیتیش این مورد رو راست گفته و من 100 درصد باهاش موافقم

   پاسخ
 3. سعيد
  سوابق: (1 دیدگاه) ,

  جرمی تاپ گیر رو “تاپ گیر” کرد. یک گروه سه نفره عالی ، این برنامه رو اجرا میکردند. حف شد.

  پاسخ
 4. تصویر پروفایل shahryar
  shahryar
  سوابق: (191 دیدگاه) ,

  اره شاید بدون جرمی اولای برنامه 350 میلیون بیننده نداشته باشه،ولی خب بدون بی بی سی جرمی هم نبود.

  پاسخ
  1. محمد حسین
   سوابق: (122 دیدگاه) ,

   برند تاپ گیر برای بی بی سی هست و وقتی تاپ گیر آمریکا و استرالیا به پای تاپ گیر انگلیس نمی رسید و اون قدر طرفدار نداشت ، نشون دهنده اینه که بی بی سی این وسط مهم نبوده ! مجری ها مهم بودن
   بنابراین همین مجری ها قطعا تو هر شبکه دیگه ای به شرطی که همون امکانات و منابع مالی در اختیارشون باشه ، می تونن برنامه ای به موفقیت قبل تولید کنند.
   مردم تاپ گیر رو نگاه نمی کردن به خاطر اینکه تولید بی بی سی هست ، نگاه می کردن برای مجری هاش ، حالا می خواد بی بی سی باشه یا یه شبکه تلویزیونی روسی !

   پاسخ
 5. تصویر پروفایل ALL CARS
  ALL CARS
  سوابق: (467 دیدگاه) ,

  اگه این اتفاق بیفته و بخواد برنامه ی جدید بوجود بیاره خیلی عالی میشه
  چرااکه هم تخت گازو میتونیم ببینیم و هم یک برنامه به برنامه های مربوط به خودرو اضافه میشه که عالیه
  امیدوارم به بی بی سی برنگرده تا شاهد یک برنامه ی جدید دیگه باشیم تابتونیم بیشتر از پیش از برنامه های اینچنینی استفاده ولذت ببریم
  درسته کمی رفتارهای نابجا داشته ، اما برای من خود برنامه و محتواشه که مهمه ونه حرف ها و شاید توهین هایی که گاها میکنه

  پاسخ
 6. محمد
  سوابق: (125 دیدگاه) ,

  شرایط خیلی سختی داشته انصافا
  میشد جور دیگری در موردش تصمیم گرفت

  پاسخ
 7. تصویر پروفایل BMW4ever
  BMW4ever
  سوابق: (152 دیدگاه) ,

  خیلی خوب شد هر سه تاشون از بی بی سی اومدن بیرون امیدوارم سریع تر بیاد گرچه stig رو ندارن

  پاسخ
 8. adel
  سوابق: (173 دیدگاه) ,

  لازم به ذکر هست که جرمی جزء 10 مرد ثروتمند در زمینه ی خودرویی بعد از رانندگان فرمول 1 قرار داره…

  پاسخ
 9. GT 500
  سوابق: (60 دیدگاه) ,

  به نظرم در حق کلارکسون نا مردی شده.
  امیدوارم موفق باشه.

  پاسخ
 10. milad
  سوابق: (209 دیدگاه) ,

  تاپ گیر با جرمی کلارسون تاپ گیر شد..فقط اطلاعاتش در مورد ماشین نبود بازیگر خوبی هم بود…

  پاسخ
 11. kamiar
  سوابق: (1 دیدگاه) ,

  به نظر من این برنامه بیشتر یه برنامه طنز بود تا مقایسه ماشین… هیچوقت ندیدم در مورد یه ماشین درست و حسابی اطلاعات بدن و تست دقیق ازش داشته باشن. ولی در کل برنامه جالبی بود.

  پاسخ
 12. تصویر پروفایل اکبر
  اکبر
  سوابق: (1488 دیدگاه) ,

  بهترین برنامه خودرویی بود،من بین این سه تا ریچارد هموند و نظراتش رو بیشتر از همه قبول دارم،البته به نظر من به نظرات فنیشون درباره ماشینا خیلی نمیشه اعتنا کرد،چون خیلی حرفاشون مغرضانه و متناقضه یا از روی شوخی و رو کم کنی گفته میشه،ولی در کل فوق العاده عالیه مخصوصا جنبه طنزش

  پاسخ
 13. مجتبی(ساروی)
  سوابق: (551 دیدگاه) ,

  من یه بار گفتم جرمی کلارکسون مظهر یک انسان بی ریا ست یه آدم رک . طناز ی که با 55سال سن شور شوق یه جوون 25ساله رو داشت یک شخصیت کاریزماتیک با طنز بسیار زیباش .واقعا زیبا و دلنشین اینو من نمیگم اون 350میلیون نفری که به صورت زنده تاکید میکنم زنده برنامه رو میدیدن گواه حرف من هستن .حالا بگذیریم از حداقل 10میلیون ایرانی که از بی بی سی فارسی این برنامه رو میدیدن .بی بی سی واقعا با این کار یه خود زنی احمقانه انجام داد م هیچ جوری هم نمیشه این کار احمقانشون رو توجیه کرد .جرمی بیصبرانه منتظر به چالش کشیدن ماشینای کمپانیهای پرادعا هستیم.بیچاره ها تازه داشتند یه نفس راحت میکشیدند

  پاسخ
  1. شروین
   سوابق: (519 دیدگاه) ,

   بهداد جان من نظر شخصیم رو گفتم راجع به یه شخص. اولش هم گفتم طرفداراش زیادن و منتظر دیس هم بودم. شما مجبور نیستی نظر من رو بپذیری. آدمیزاد حق انتخاب داره.

   پاسخ
 14. کوروش
  سوابق: (1 دیدگاه) ,

  من که واقعا از این اقدام انینوموس خوش حال شدم تهیه کننده هم خیلی بی جنبس یدونه مشته انگار زده کارگردان و … رو کشته من شخصا تخته گاز رو دون جرمی ککلارک سون نگا نمی کنم جیمز می و ریچارد همند و جرمی کلاکسون کنار هم باحالن

  پاسخ
 15. احسان(احسان سابق)
  سوابق: (2467 دیدگاه) ,

  برنامه تاپ گیر یک نمایش تلویزیونی عالی بود که در مورد اتومبیل بود.مطمئنم برای مدت ها تاپ گیر جدید بدون کلارکسون لذت قبل رو نداره…شاید هم داشت.کسی چه میدونه؟!

  پاسخ
 16. تصویر پروفایل BMW7
  BMW7
  سوابق: (69 دیدگاه) ,

  این آدم شاید یه خورده یه کارهای ناجوری میکرد ک نباید میکرد،ولی واقعا آدم توانا و به کارش وارده من کلیپهاشو دارم و هر چندوقت یه بار دید میزنم به دید یه برنامه عالی ک در مورد اتوموبیل ها تحقیق و تست میکنن به عنوان مجری کارشون خوب بود،بعضی مسئولینم خیلی دلشون میخواست برگرده ولی قانون و حساب و کتاب دارن و جرمی مستثنی نیست،

  پاسخ
 17. رضا
  سوابق: (1 دیدگاه) ,

  جرمی کلارکسون بی نظیره
  کاش توی ایران صدتا مجری مثل اون داشتیم

  پاسخ
 18. علیرضا
  سوابق: (6 دیدگاه) ,

  مطمئن نیستم BBC بتونه به کمک هیچ برنامه دیگه ای 350میلیون بیننده در هفته را داشته باشه،اما مطمئنم که با تاپ گیرِ بدون حضور این سه مجری خصوصاً جرمی امکان نداره بتونه به این تعداد بیننده مشتاق دست پیدا کنه…از طرف خیلی هم ناراحتم که تاپ گیر با این سابقه طولانی و نفوذ بین بیننده ها به خاطر یه اتفاق ساده ناگهان از بین رفته..بی صبرانه منتظر برنامه های تازه این سه مجری هستم.

  پاسخ
 19. حسین
  سوابق: (1 دیدگاه) ,

  به نظر من جرمی اطلاعاتش از هموند و جیمز بهتر بود تازه جنبه طنزش هم خوب بود مطمءنم اگر بیبی سی بخواد جرمی رو نیاره هیچ بیننده ای نداره چون تمام برنامه تخته گاز فقط و فقط به جرمیه . اخه کلارکسون بازیگر خوبی هم بود دو تای دیگه هم خوبن ولی کلارکسون بهتره

  پاسخ

دیدگاه شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی پذیرفته نمی‌شوند. برای تغییر آواتار خود می‌توانید از سایت گراواتار استفاده نمایید.
x