بهترین شرایط فروش خودروهای لیزینگی در آمریکا

ماه‌های پایانی تابستان، از زمان‌های مناسب برای خرید خودرو محسوب می‌شود. با توجه به محبوبیت خرید لیزینگی در سال‌های اخیر تعجبی وجود ندارد که خودروسازان برخی از پیشنهادهای واقعاً جذاب خود را ارائه کرده‌اند. در حقیقت ما فهمیدیم حداقل 55 خودرو و کراس‌اوور بازار آمریکا را می‌توان با اقساط ماهانه 199 دلار یا کمتر از آن خریداری کرد. خریدهای بدون پیش‌پرداخت معمولاً کمیاب هستند هرچند خودروسازان بجای ارائه چنین پیشنهادهایی روی پرداخت‌های کم ماهانه تمرکز کرده‌اند تا به جلب‌توجه هر چه بیشتر خریداران فکر کنند.


همان‌گونه که گفته شد حداقل 55 خودرو در ماه آگوست 2017 با اقساط ماهانه 199 دلاری و کمتر از آن در دسترس بوده اما ما مجبور بوده‌ایم لیست خود را به 15 خودرو محدود کنیم بنابراین پرداخت ماهانه 169 دلار یا کمتر از آن را به همراه پیش‌پرداخت حداکثری 2999 دلاری در نظر گرفته‌ایم. البته یک استثنا در این باره وجود داشته و باید به این نکته اشاره کنیم که تمامی خودروهای یاد شده در این لیست از نوع مدل پایه هستند.


همچنین به این نکته باید توجه داشت که شرایط پرداخت لیزینگی در ایالت‌های مختلف آمریکا تفاوت‌هایی دارد. برای مثال شما اگر در نیویورک ساکن باشید می‌توانید با پیش‌پرداخت 1999 دلار و پرداخت ماهانه 169 دلار برای 36 ماه صاحب یک تویوتا کمری 2017 شوید اما این خودرو در شیکاگو با پیش‌پرداخت 2599 دلاری و اقساط ماهانه 199 دلاری عرضه می‌شود. بعلاوه در پایان دوره باید مابه‌التفاوت قیمت خودرو از رقم پرداخت شده را پرداخت کنید تا صاحب ان خودرو شوید و یا ماشین را عودت دهید و یا اینکه درخواست تعویض با یک مدل جدیدتر را ارائه نمایید.


خب با این تفاسیر می‌رویم ببینیم کدام خودروها بهترین شرایط فروش اقساطی ماهانه را برای خریداران در نظر گرفته‌اند.

 1. هوندا سیویک

169 دلار در هر ماه (36 ماهه)، پیش‌پرداخت 1999 دلاری

این شرایط برای هر دو مدل سدان و کوپه‌ی محصول محبوب هوندا در نظر گرفته شده است. اگر سدانی بزرگ‌تر را ترجیح می‌دهید هوندا آکورد با اقساط ماهانه 189 دلار و پیش‌پرداخت 1999 دلار منتظر شماست.

 1. مزدا 3

169 دلار در هر ماه (36 ماهه)، پیش‌پرداخت 1999 دلاری
2017 Mazda3
این شرایط برای نسخه‌های 4 درب سدان در نظر گرفته شده است. شما می‌توانید با پول کمتر برخی خودروهای کوچک را بخرید اما هیچ‌کدام از آن‌ها سواری لذت‌بخش و کابینی خوش‌ساخت به اندازه مزدا 3 نخواهند داشت.

 1. مزدا CX-3

169 دلار در هر ماه (36 ماهه)، پیش‌پرداخت 1979 دلاری

کراس اوور ساب کامپکت مزدا DNA خود را با تویوتا یاریس iA سدان به اشتراک گذاشته است. این خودرو جادارترین شاسی‌بلند کوچک بازار نیست اما همانند مزدا 3 هندلینگ درگیر کننده‌ای دارد.

 1. کیا سول

159 دلار در هر ماه (36 ماهه)، پیش‌پرداخت 2625 دلاری

این خودروی تا حدودی عجیب به اندازه هر شاسی‌بلند کوچکی کاربردی و تطبیق‌پذیر بوده و جادارتر و بهتر از بسیاری مدل‌های دیگر است. بهترین موضوع اینکه می‌توانید آپشن های زیادی را سفارش دهید درحالی‌که بهای خودرو هنوز هم قابل‌ابتیاع باقی می‌ماند.

 1. فورد فیستا

157 دلار در هر ماه (39 ماهه)، پیش‌پرداخت 2256 دلاری

محصول ساب کامپکت فورد استایل جذاب و شاخصه‌های اسپورت معقولی داشته اما برای تصاحب مدل اسپورت تر ST باید جیب‌های پرپول تری داشته باشید.

 1. فورد فوکوس

154 دلار در هر ماه (39 ماهه)، پیش‌پرداخت 2564 دلاری (متفاوت بودن پیش‌پرداخت و اقساط در هر منطقه)

با اقساط ماهیانه اندکی کمتر شما می‌توانید برادر بزرگ‌تر فیستا یعنی فوکوس را سوار شوید. البته از پیش‌پرداخت بیشتر فوکوس نباید غافل شد. اگر مدل الکتریکی را می‌خواهید می‌توانید با پرداخت ماهانه 210 دلار (48 ماهه) و پیش‌پرداخت 3855 دلاری صاحب فوکوس الکتریک شوید. برای مدل فوکوس RS شرایطی در نظر گرفته نشده است.

 1. هیوندای الانترا

149 تا 169 دلار در هر ماه (36 ماهه)، پیش‌پرداخت 1699 تا 1999 دلاری (متفاوت بودن پیش‌پرداخت و اقساط در هر منطقه)

سدان شیک و قابل الانترا یک خرید خوب با این قیمت است اما بستگی دارد به اینکه شما کجا زندگی می‌کنید زیرا می‌توانید با چند هزار دلار بیشتر به سدان بزرگ‌تر سوناتا یا کراس اوور توسان نیز فکر کنید.

 1. نیسان سنترا

149 دلار در هر ماه (36 ماهه)، پیش‌پرداخت 1999 دلاری

سدان کامپکت نیسان در هر زمینه‌ای عملکرد متوسطی داشته و در بازاری شلوغ فراموش شده است. با پرداخت 159 دلار در هر ماه و پیش‌پرداخت بیشتر می‌توانید کراس اوور جدید روگ اسپورت را سوار شوید.

 1. تویوتا کرولا

139 تا 159 دلار در هر ماه (36 ماهه)، پیش‌پرداخت 1899 تا 2299 دلاری (متفاوت بودن پیش‌پرداخت و اقساط در هر منطقه)

حمل‌ونقل بدون دردسر چیزی است که کرولا به بهترین شکل ممکن انجامش می‌دهد و شرایط اقساطی در نظر گرفته شده برای آن نیز خوب است.

 1. کیا اپتیما

139 تا 149 دلار در هر ماه (24 ماهه)، پیش‌پرداخت 2904 تا 2897 دلاری (متفاوت بودن پیش‌پرداخت و اقساط در هر منطقه)

یکی از بهترین شرایط خرید اقساطی در این لیست به کیا اپتیما تعلق دارد. قسط ماهانه این خودرو به اندازه هزینه شام و فیلم دیدن دو نفر است درحالی‌که سوار سدان میدسایز جادار و شیکی می‌شوید.

 1. هوندا فیت

139 دلار در هر ماه (36 ماهه)، پیش‌پرداخت 2399 دلاری

هاچبک 4 درب هوندا فیت به اندازه دیگر خودروهای ساب کامپکت خوب است. این خودرو کابین جادارتری نسبت به ظاهر کوچک خود داشته و صندلی‌های عقب آن برای افزایش فضا می‌خوابند.

 1. تویوتا یاریس iA

129 تا 169 دلار در هر ماه (36 ماهه)، پیش‌پرداخت 1999 تا 2699 دلاری (متفاوت بودن پیش‌پرداخت و اقساط در هر منطقه)

این خودرو که سایر نقاط جهان به عنوان مزدا 2 فروخته می‌شود قبلا با نام سایون به یادها آورده می‌شود. یاریس iA اساساً نسخه سدان مزدا CX-3 است بدین ترتیب دارای کیفیت ساخت خوب و کابینی مجهز می‌باشد.

 1. کیا فورته/سراتو

109 تا 139 دلار در هر ماه (36 ماهه)، پیش‌پرداخت 1999 تا 2689 دلاری (متفاوت بودن پیش‌پرداخت و اقساط در هر منطقه)
2017 KIA Forte sedan
اگر در نیویورک زندگی می‌کنید قادر خواهید بود با کمترین میزان اقساط سدان کامپکت کیا فورته/سراتو را خریداری کنید. البته میزان اقساط و پیش‌پرداخت در مناطق مختلف تفاوت‌هایی را نشان می‌دهد.

 1. فولکس‌واگن جتا

109 تا 129 دلار در هر ماه (36 ماهه)، پیش‌پرداخت 2999 تا 3799 دلاری (متفاوت بودن پیش‌پرداخت و اقساط در هر منطقه)

ما این استثنا را علیرغم پیش‌پرداخت بیشتر نسبت به سایر خودروها در لیست قرار داریم زیرا انتخاب و معامله بسیار مناسبی محسوب می‌شود.

 1. اسمارت فورتو

109 دلار در هر ماه (36 ماهه)، پیش‌پرداخت 2003 دلاری

این خودرو ارزان‌ترین شرایط خرید اقساطی در آمریکا را دارد. با پیش‌پرداخت 2 هزار دلاری شما می‌توانید یک خودروی جدید ولو کوچک و دونفره را با اقساطی بسیار کم سوار شوید.

منبع: motor1

درباره نویسنده

شاهین احمدزاده، نویسنده و مترجم مطالب مربوط به دنیای خودرو در سایت پدال

مطالب مرتبط

33 دیدگاه

 1. kamran cooper
  سوابق: (119 دیدگاه) ,

  هوندا سیویک با 169 دلار در ماه
  یعنی تقریبا براس هیچ قشری دست نیافتنی نیست

  پاسخ
  1. حسین
   سوابق: (1629 دیدگاه) ,

   بله ، ولی این بیشتر اجاره خودرو هست تا خرید!
   با همین روش خونه هم میخرن و تا بیکار میشن همه بی خونه میشن!

   اما روش جالبی هست و کاش تو ایران هم بود ، البته با این قیمت ها!!

   پاسخ
   1. سینا
    سوابق: (48 دیدگاه) ,

    دوست عزیز درامد یک روز اوبر که هر کسی میتونه در ماه حداقل یک روز اوبر بره 150 تا 300 دلاره. دیگه قسط ماشین دادن اینجا هیچه.

    پاسخ
 2. سروش شیرازی
  سوابق: (73 دیدگاه) ,

  اقا اینجوری نمیشه که،مثلا النترا ماهی 170 دلار توی 36 ماهش میشه 6120 دلار یه پبیش پرداخت 2000دلاری هم داره که جمعا میشه 8120 دلار !!!!من فکر کنم قیمت جهانیش دور و بر 16/17 هزار دلاره این چجوری 8000 تا در میاد؟من اشتباه میکنم؟

  پاسخ
  1. Alitalia
   سوابق: (56 دیدگاه) ,

   دوست عزیز بعد از ٣ سال مابه التفاوتش رو باید پرداخت کنید تا مالک خودرو شوید.در غیر این صورت یا ماشین رو پس می دهید و یا با مدل روز و باشرایط آنروز تعویض میکنید

   پاسخ
  2. چلنجر
   سوابق: (40 دیدگاه) ,

   لیزینگ معنیش اجاره هست و در ایران به اشتباه برای فروش اقساطی بکار میره. یعنی ماشین با این شرایط 3سال اجاره هست و بعد از 3سال یا باید تعویضش کنن به مدل جدیدتر یا مابه التفاوت رو پرداخت کنن و مالک خودرو بشن.

   پاسخ
 3. ‌‌‌‌‌‌‌‌‌:::فرشاد:::
  سوابق: (2517 دیدگاه) ,

  مقایسه بفرمایید با شرایط فروش در ایران؛ ماشینایی که در خارج از کشور جزو رنج قیمتی اقتصادی و متوسط هستن رو با قیمت نجومی میدن به ملت، یا در واقع میندازن به ملت، با اقساط ماهیامه ده برابر حقوق پایه، آخرشم منت سرت میذارن که ۴ ۵ تومن بهت تخفیف دادیم.

  پاسخ
 4. me84
  سوابق: (954 دیدگاه) ,

  .
  باقیشو وقتی اقساطش تمموم شد پرداخت میشه.

  پاسخ
 5. hussein
  سوابق: (25 دیدگاه) ,

  Seat Ibiza 2017
  قیمت اصلی در سوئد با احتساب مالیات شصت و یک میلیون و هشتاد هزار تومن
  در صورت خرید لیزینگی مبلغ هر ماه میشه چهارصد و نود پنج هزار و ششصد تومن
  بعد چهل و هشت ماه ارزش باقی مانده ی اتومبیل بیست و چهار میلیون تومان. یعنی بعد چهل و هشت ماه با پرداخت بیست و چهار میلیون تومان صاحب این اتومبیل میشید.
  مبلغ پرداخت ابتدایی هم دو میلیون و هشتصد و سی و هشت هزار تومان.
  سئات ایبیزا همرده با پراید هست. ولی با امکانات بالاتر. این مدل که الان تبلیغشو میبینم. قیمتها هم بااحتساب تمام مالیات هست.
  سانروف هم داره
  دیگرامکانات
  ACC
  سیستم کنترل پایداری الکترونیکی
  شیشه های برقی جلو و عقب
  قفل و کنترل مرکزی
  رینگهای الومینیومی
  فرمان هیدرولیکی
  سیستم استریو
  دماسنج دمای بیرونی
  ترمز ای بی اس
  ایربگ راننده و شاگرد
  ایربگهای کناره ها
  سیستم ضد لغزش
  اینه های عقب الکترونیکی
  کروز سرعت
  کامپیوتر سفری
  سیستم کنترل روی فرمان
  صندلی گرم کن جلو

  تویوتا آیگو هم ششصد و چهل هزار تومن تقریبا همین شرائط قیمت

  پاسخ
  1. حسین
   سوابق: (1629 دیدگاه) ,

   البته من شنیدم میزان اقساط و قیمت نهایی همراه با تورم افزایش می یابه که یکی ، دو درصد هست

   پاسخ
   1. hussein
    سوابق: (25 دیدگاه) ,

    این قیمت وقتی قید شد یعنی همین قیمت هست. اینجا دیگه مثل ایران نیست برای یه ماشین التماس فروشنده و خودرو ساز رو کنیم تا یه ضبط صوت بزارن رو ماشین این قیمت ها که بالا نوشتم تو یه کمپین یکی از فرشنده های مجاز و رسمی هست . تو کل ایران فکر نکنم به جز ایر تویا تازه اگه واقعا نماینده ی رسمی باشه، تو بقیه شهرها تویوتا نماینده ی رسمی دیگه ایی داشته باشه. اینجا تو هر شهر نماینده ی رسمی تقریبا اکثر خودروسازها هست تو کل سوئد تویوتا فکر کنم بیش از سی تا نماینده رسمی داره که مستقیما به خود تویوتا وصل هست

    پاسخ
 6. محمد رضا
  سوابق: (78 دیدگاه) ,

  لیزینگ اجاره خودرو هست نه خرید اقساطی!
  مثلا شما یه خودرو رو برای ۳۶ ماه اجاره میکنید و مبلغ پرداختی شامل بیمه و هزینه سرویس سالیانه و تعمیر خودرو میشه، بعد از مدت سه سال یا خودرو رو پس میدید یا به قیمت روز بازخرید میکنید!

  پاسخ
  1. hussein
   سوابق: (25 دیدگاه) ,

   در واقع اجاره به شرط تملیک هست نه اجاره ی صرف. در اجاره شما خیلی محدودیتهایی دارید که در اجاره ی به شرط تملیک یا لیزینگ ندارید. مثلا تو سوئد با اتومبیل اجاره ایی نمیتونید خارج از مرز بشید و به علاوه اجاره هزینه های سنگین دیگه ای هم داره. لیزینگ یک نوع کاملا جدا هست. اجاره های بلند مدت چند ماهه هم وجود داره که هزینش در مقایسه با لیزینگ خیلی بالاتر هست حتی چندبرابر

   پاسخ
   1. محمد رضا
    سوابق: (78 دیدگاه) ,

    بله شما درست میگید ولی متن بد ترجمه شده یا نویسنده اصلا در مورد لیزینگ اطلاع نداره!
    کسی که سمت لیزینگ میره زیاد به خرید خودرو فکر نمیکنه بلکه هر سه سال یه بار ماشینشو عوض میکنه.

    پاسخ
 7. lmbx
  سوابق: (247 دیدگاه) ,

  اتفاقا اینجور شرایط خیلی بهتره چون بعد 36 ماه یه ماشین جدید میگیری (اونجا اصولا 5 سال یه بار ماشین رو عوض میکنند)در ضمن هزینه های یه ماشین هم دربرمیگیره.
  تازه اگه بخوای ماشین دست دو بگیری که خیلی دستت باز تره

  پاسخ
 8. كاپيتاليسم
  سوابق: (194 دیدگاه) ,

  “برای مثال شما اگر در نیویورک ساکن باشید می‌توانید با پیش‌پرداخت 1999 دلار و پرداخت ماهانه 169 دلار برای 36 ماه صاحب یک تویوتا کمری 2017 شوید”
  یعنی نیت کنی همون روز یه کمری میبری خونه با پیش پرداخت 8 میلیون و سه سال ماهانه 650 هزار تومن …
  از درون فروریختم دوستان…

  پاسخ
 9. امیرحسین بشیر فرهمند
  سوابق: (67 دیدگاه) ,

  باقی قسمت های زندگیشونم همینطور برای مردم شرایط قائل میشوند ، فقط رفاه در اتوموبیل خلاصه نمیشه ، درهمه چیز …

  پاسخ
 10. SERIAL WINNER
  سوابق: (10622 دیدگاه) ,

  .
  با این شرایط اگر ساکن اونجا باشی هر سال هوس می‌کنی ماشین عوض کنی

  پاسخ
 11. مصطفی
  سوابق: (4 دیدگاه) ,

  این پست پدال عزیز میخوندم به تمام معنا بغضم گرفت واقعا از دزدهای وطن چطور تشکر کنم بابت این کلاشی و کلاهبرداری که در حق مردم میکنن ماشین اقتصادی امریکا برای مردم حکم لوکسه
  شرایط فروش ما برای امریکاییها بگی خودتو هفت جدت پناهندگی میدن

  پاسخ
 12. Jimmy
  سوابق: (8 دیدگاه) ,

  سلام دوستان
  این قیمتهایی که در بالا میبینید هزینه اجاره ماشین برای سی و شش ماه هست اشتباه نکنید با قیمت خرید ماشین متفاوت هست اینجا میگن لیزینگ و با لیزینگ ماشین توی ایران فرق میکنه کلا نمیصرفه شما ماشین رو توی امریکا اجاره کنید بخاطر محدودیت میلاژی که کمپانیها روی ماشین میزارن و اگر بیشتر رانندگی کنید باید اخر ماه به ازای هر مایل جریمه بدید

  پاسخ
  1. يوسف
   سوابق: (1 دیدگاه) ,

   الان به عنوان مثال برای اپتیما برای ٢سال باید ۶۵٠٠دلار برای دو سال پرداخت یعنی حدود ٢۴تومن که افت قیمت اپیتما تو ایرانه ،نمی ارزه ؟

   پاسخ
 13. فیصل
  سوابق: (352 دیدگاه) ,

  لیزینگ تو ایران فکر نکنم طرفدار داشته باشه. تو ایران عادت کردیم ماشینو بخریم 100 تومن و 3 سال بعد 100 تومن بفروشیم. لیزینگ یعنی 7000 دلار بدی برای کمری تو 3 سال و بعدش یا مابقی رو بدی یا ماشینو پس بدی به شرکت. این ضرر 20-30% افت قیمت خودرو تو ایران جا نیفتاده هنوز.
  ولی در کل خرید ماشین تو ایران آرزو شده تو خارج از ایران نمایندگی میفته دنبالت بیا بخر اونم تو اوضاع رکود الان.

  پاسخ
 14. معین
  سوابق: (49 دیدگاه) ,

  از سایت پدال خواهشمندم ازین مطالب ننویسه. یه ملت رو داغون کردین خو
  همون هرروز از پراید و پژو و تیبا بگین
  که ما از اونوره اب بی خبر بمونیم. اینقدر حسرت نخوریم

  پاسخ
  1. morteza
   سوابق: (63 دیدگاه) ,

   علت بدبختی ما اینه که مردم ما بی خیالن نه اینکه نمیدونن میدونن خیلی بهتر از من و شما.ولی بهرحال باید علنی بشه.یعنی رسما اعلام بشه تا مردم بی خیال به خودشون بیان و حق خودشونو که خیلی زود فراموش میکنن از حکام بگیرن.اینجوری که ما داریم زندگی میکنیم شاهد پیدایش نسلی هستیم که عقده ای اند و دروغگویی و جیب بری و کلاهبرداری رو خیلی خوب یاد گرفتن و مدام دنبال این هستن که از همدیگه بکنن و بگن ما زرنگیم و حق خودمونو گرفتیم.ما باید یاد بگیریم که آدمای اونور چه نوع زندگی دارن چطور میخورن چطور آداب معاشرت دارن چطور به هم علاقه مند میشن چطور نیازای جنسیشونو برطرف میکنن چطور خرید و فروش میکنن و چه حق هایی واسه انتخاب دارن.وگرنه این راهی که ما داریم میریم و خودمونو بزنیم به اون راه و بی خیالی فقط عقده ایجاد میکنه و یه نسلی که دنبال جیب بری و ….الآنم شاهد چیزای خیلی زیادی هستیم که بشخصه تو بچه های نوجوان میبینیم و این خیلی بده.این همون چیزیه که حتی این حکام فکرشم نمیکردن.ولی اتفاق داره میافته و خودشونم نمیتونن جمعش کنن.پس بهتره حق خودمونو علنی کنیم نه اینکه عقده ای باشیم

   پاسخ
   1. نیما
    سوابق: (1 دیدگاه) ,

    دوست من احسنت به این کامنت،
    فقط خواستم علاوه بر لایکی که به کامنتت دادم با این نوشته نیز تایید کنم این دیدگاه رو…
    واقعا من هم از خوندن چنین شرایطی عمیقا ناراحت شدم… از اینکه چگونه ما در یک گوشه ای از دنیای خاکی زندگی میکنیم و دیگران در گوشه ای دیگر چگونه….

    همراه شو ای عزیز… تنها نمان به درد … کین درد مشترک هرگز جدا جدا.. درمان نمیشود

    پاسخ
 15. GOD BLESS AMERICA
  سوابق: (737 دیدگاه) ,

  فقط فورد از بین بازیگران آمریکایی حضور داشت.
  بیشتر برام جالب بود بدونم میشه با این شرایط یه ماسل کار حتی از نوع پایه خرید؟

  پاسخ
 16. ایمان مهاجر
  سوابق: (1 دیدگاه) ,

  یه سوال : پس از 36 ماه اگه خریدار ماشین رو نخواد تعویض کنه یا نخواد مالک ماشین بشه اونوقت درصورت پس دادن ماشین ، پولی بهش برگشت میشه ؟

  پاسخ
 17. چلنجر
  سوابق: (40 دیدگاه) ,

  جا داره از همینجا یه احوالپرسی سفتی با اقوام تمام مسوولین امور خودروی کشور کنیم. سفتا خیلی سفت. یعنی صد رحمت به چهل دزد بغداد.

  پاسخ
 18. جاودان
  سوابق: (1 دیدگاه) ,

  سلام. لطفا اطلاعاتی در مورد خرید ماشین های دست دوم در امریکا بگذارید. مقرون به صرفه است یا خیر؟ و آیا از نظر بیمه و دیگر موارد مشکلی ندارد. ممنون بابت اطلاعات مفید که ارائه هی دهید.

  پاسخ

دیدگاه شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی پذیرفته نمی‌شوند. برای تغییر آواتار خود می‌توانید از سایت گراواتار استفاده نمایید.