مجله موبایل

آخرین اخبار و مطالب درباره خودروها و سایر وسایل نقلیه را به همراه عکس در گوشی موبایل خود دریافت نمایید.
سایت پدال اینک این افتخار را دارد که با سرویسی جدید، هر هفته همراه با شما باشد. ما یک نسخه جمع و جور و خلاصه شده از مطالب برگزیده سایت را از طریق سرویس MMS ایرانسل برای شما ارسال می کنیم.


برای عضویت در این سرویس کافیست عدد 3314 را به شماره 8494 پیامک بزنید. هر شماره مجله هفتگی خودروی پدال شامل آخرین مطالب و برگزیده اخبار روز خودروی ایران و جهان می باشد که به همراه تصاویر آن توسط سرویس MMS ایرانسل ارسال می گردد.

توجه:

  • کلیه پیام کوتاه‌های ارسالی به ۸۴۹۴ رایگان است.
  • تنها در صورتی قادر به استفاده از این محصول خواهید بود که تنظیمات پیام چندرسانه‌ای (MMS) خود را فعال کرده باشید. (در صورتی که این تنظیمات را دریافت ننموده و یا فعال نکرده‌اید، کد دستوری  #5*3*130* را از خط ایرانسل خود شماره‌گیری کنید.)
  • نرخ هر نسخه از هر محصول تنها معادل هزینه یک پیام چندرسانه‌ای خواهد بود.
  • اشتراک هیچ‌یک از محصولات دارای تاریخ انقضاء نبوده و تا قبل از ارسال دستور لغو اشتراک، نسخه‌های منتشر شده برای شما ارسال خواهد شد.
  • پس از اشتراک هر محصول، آخرین نسخه منتشر شده آن برای شما ارسال می‌گردد.
  • برای لغو اشتراک  می توانید عبارت 3314 L را به 8494 ارسال کنید.

برای ارتقاء این سرویس و ارائه خدمات و مطالب بهتر، از طریق همین صفحه ما را در جریان خواسته ها و پیشنهادات ارزنده خویش قرار دهید.

 

سرویس پیامک همراه اول:

هر روز از طریق یک پیامک از مهمترین یا جالبترین اخبار خودرویی باخبر شوید. این سرویس متنی بوده و مختص مشترکین همراه اول می باشد. برای فعال سازی عبارت پدال یا pedal را به 7050 ارسال نمایید.

hamrahe aval