تبلیغات

سایت پدال بعنوان یکی از قدیمی‌ترین و پرمخاطب‌ترین سایت‌های خودرویی کشور با بیش از 1.2 میلیون بازدیدکننده یکتا و بیش از 5 میلیون بازدید در ماه، برای تامین بخشی از هزینه های خود از قبیل تحریریه، سرور، نگهداری و پشتیبانی، اقدام به پذیرش محدود آگهی یا جذب اسپانسر می‌نماید.

مکان نمایش تبلیغات
مکان نمایش تبلیغات

محل نمایش آگهی ها در کلیه صفحات سایت در ستون کناری می‌باشد. توجه نمایید که ما در هر صفحه تنها تعداد محدودی آگهی نمایش خواهیم داد تا باعث آزار بازدیدکنندگان نشود.

مزایای تبلیغ در سایت پدال:

داشتن بازدیدکنندگان تخصصی و مرتبط، پرداخت هزینه اندک تبلیغ، امکان لینک به سایت یا مرجع با اطلاعات بیشتر و کاملتر، گرافیکی بودن آگهی ها، داشتن بازدیدکنندگان حقیقی و غیر فیک، نمایش در تمام صفحات و به تمام بازدیدکنندگان، بالا بردن ارزش برند آگهی دهنده، تبلیغ در حوزه داخل کشور و برای بازدیدکنندگان ایرانی و …

اسپانسر:

شرکتهایی که مایلند پشتیبانی مالی سایت را بر عهده بگیرند، لطفا از طریق ایمیل pedal.ir@gmail.com با ما تماس حاصل فرمایند.

جشنواره شگفت‌انگیز تبلیغات بنری پدال

مجله پدال در فرصتی بسیار محدود، جایگاه‌های تبلیغات بنری خود را با تعرفه‌ای بسیار شگفت‌انگیز در دوره‌ای کوتاه ارائه می‌نماید. در این دوره تعداد معدودی جایگاه با تعرفه‌ای بسیار کمتر از تعرفه عادی و در قراردادهای سالیانه واگذار می‌گردند.
ویژگی‌های مهم این پیشنهاد شگفت‌انگیز عبارت‌اند از:

  • نمایش بنر در سایز 300 پیکسل در حداکثر 250 پیکسل در تمامی صفحات مجله پدال (به جر صفحه اصلی هفته‌نامه و صفحات پروفایل کاربران) به مدت یک سال کامل
  • انتشار سه رپورتاژ رایگان در طول دوره
  • امکان تغییر و تعویض بنرها با هر طرح دلخواه در هر زمان به درخواست مشتری
  • بسیار مناسب برای برندسازی

نرخ تعرفه آگهی بنری:
عادی: ماهانه 2.5 میلیون تومان
شگفت‌انگیز: 9 میلیون تومان شش ماهه
شگفت‌انگیز: 14 میلیون تومان سالانه

این تخفیف تکرار نشدنی بوده و پس از تکمیل رزرو جایگاه‌ها پایان می‌یابد.

در صورت تمایل به انتشار آگهی خود در وب سایت پدال یا برای دریافت اطلاعات بیشتر، می توانید با ایمیل (pedal.ir@gmail.com)تماس حاصل نمایید.

با سپاس