تبلیغات

سایت پدال بعنوان پر مخاطب ترین سایت خودرویی کشور با بیش از 2.2 میلیون بازدید در ماه، برای تامین بخشی از هزینه های خود از قبیل سرور، نگهداری و پشتیبانی، اقدام به پذیرش محدود آگهی یا جذب اسپانسر می نماید.

برای تبلیغ در سایت پدال می توانید از روش پرداخت به ازای نمایش آگهی CPM یا نمایش ماهانه بهره بگیرید. این سیستم در برابر روشهای پرداخت مبتنی بر کلیک از مزایای بیشتری برخوردار می باشد. بگونه ای که شما تنها بابت تعداد بازدیدکنندگانی که آگهی شما را رویت کرده اند وجه می پردازید.

مکان نمایش تبلیغات
مکان نمایش تبلیغات

محل نمایش آگهی ها در کلیه صفحات سایت در ستون کناری می باشد. توجه نمایید که ما در هر صفحه تنها تعداد محدودی آگهی نمایش خواهیم داد تا باعث آزار بازدیدکنندگان نشود.

مزایای تبلیغ در سایت پدال:

داشتن بازدیدکنندگان تخصصی و مرتبط، پرداخت هزینه اندک تبلیغ، پرداخت هزینه تنها بابت آگهی های دیده شده و تعداد نمایش، امکان لینک به سایت یا مرجع با اطلاعات بیشتر و کاملتر، گرافیکی بودن آگهی ها، داشتن بازدیدکنندگان حقیقی و غیر فیک، امکان ارائه آمار، نمایش در تمام صفحات و به تمام بازدیدکنندگان، بالا بردن ارزش برند آگهی دهنده، تبلیغ در حوزه داخل کشور و برای بازدیدکنندگان ایرانی و …

اسپانسر:

شرکتهایی که مایلند پشتیبانی مالی سایت را بر عهده بگیرند، لطفا از طریق ایمیل pedal.ir @ gmail.com با ما تماس حاصل فرمایند.

در صورت تمایل به انتشار آگهی خود در وب سایت پدال یا برای دریافت اطلاعات و تعرفه ها، می توانید با موسسه صباویژن تماس حاصل نمایید. با سپاس