تبلیغات

سایت پدال یکی از قدیمی‌ترین و پرمخاطب‌ترین سایت‌های خودرویی کشور است که از سال ۱۳۸۸ به طور مداوم و منظم، ده‌ها هزار مطلب اعم از خبر، معرفی، بررسی فنی و تخصصی، مقایسه، گزارش و غیره از خودروهای سواری و تجاری، موتورسیکلت، دوچرخه و سایر انواع وسایل نقلیه را منتشر نموده است. پدال به عنوان رسانه‌ای مستقل و بی‌طرف مورد وثوق مخاطبان قرار گرفته و توانسته‌ایم اعتماد گران‌بها و ارزشمند آنها را جلب نماییم.

تعدادی از مطالب سایت پدال بازدیدهای میلیونی داشته و یا تعداد نظرات برخی از آنها فراتر از ۱۰ هزار کامنت است که نشان از مشارکت سازنده و فعال کاربران دارد. مطابق آمار similarweb برای سپتامبر ۲۰۲۲، میزان بازدید ماهانه سایت پدال، یک میلیون ۵۴۴ هزار بازدیدکننده یکتا بوده که ۱۸.۵ درصد از دسکتاپ و ۸۱.۵ درصد کاربر موبایل بوده‌اند.

similarweb

بنرهای آگهی

بنرها در سایرهای مختلف با گرافیک چشمکیر می‌توانند مخاطبان زیادی را به سایت هدف سرازیر کنند. البته طراحی بنرها نباید با المان‌هایی مثل رنگ‌های جیغ یا چشمک زن، آزاردهنده باشد زیرا تاثیری معکوس خواهد داشت.

جایگاههای تبلیغاتی

محل نمایش آگهی ها در کلیه صفحات سایت در سربرگ، ستون کناری یا جایگاههای توافقی می‌باشد. توجه نمایید که ما در هر صفحه تنها تعداد محدودی آگهی نمایش خواهیم داد تا باعث آزار بازدیدکنندگان نشود.

رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که همچون دیگر پست‌های پدال در سایت قرار می‌گیرد. در رپورتاژ آگهی می‌توانید محصول یا سرویس خود را به جامعه‌ی مخاطب پدال معرفی کرده و لینک مستقیم و Follow به وب‌سایت خود دریافت کنید. نمونه رپورتاژهای منتشر شده در پدال را می‌توانید در اینجا مشاهده نمایید.

مزایای تبلیغ در سایت پدال:

داشتن بازدیدکنندگان تخصصی و مرتبط، پرداخت هزینه اندک و بسیار مقرون به صرفه تبلیغ، امکان لینک به سایت یا مرجع با اطلاعات بیشتر و کاملتر، گرافیکی بودن آگهی‌ها، داشتن بازدیدکنندگان حقیقی و غیر فیک، نمایش در تمام صفحات و به تمام بازدیدکنندگان (به جز صفحات پروفایل یا صفحات خاص)، بالا بردن ارزش برند آگهی‌دهنده، تبلیغ در حوزه داخل کشور و برای بازدیدکنندگان ایرانی و …

اسپانسر و همکاری:

شرکتهایی که مایلند پشتیبانی مالی رویدادهای مختلفی چون پوشش نمایشگاه‌های بین‌المللی، مسابقات و غیره را بر عهده بگیرند یا در موضوعات خاص مایل به همکاری دوجانبه با پدال هستند لطفا از طریق ایمیل sales@pedal.ir با ما تماس حاصل فرمایند.

در صورت تمایل به انتشار آگهی خود در وب سایت پدال یا برای دریافت اطلاعات بیشتر، می توانید با ایمیل (sales@pedal.ir) یا کانال تلگرامی https://t.me/sales_pedal یا با شماره ۰۲۱۹۱۰۷۰۸۱۰ تماس حاصل نمایید.

آدرس: تهران، جردن، خیابان ارمغان شرقی، نبش کوچه بنیان، پلاک ۱

دکمه بازگشت به بالا