تبلیغات

سایت پدال یکی از قدیمی‌ترین و پرمخاطب‌ترین سایت‌های خودرویی کشور است که از سال ۱۳۸۸ به طور مداوم و منظم، ده‌ها هزار مطلب اعم از خبر، معرفی، بررسی فنی و تخصصی، مقایسه، گزارش و غیره از خودروهای سواری و تجاری، موتورسیکلت، دوچرخه و سایر انواع وسایل نقلیه را منتشر نموده است. پدال به عنوان رسانه‌ای مستقل و بی‌طرف مورد وثوق مخاطبان قرار گرفته و توانسته‌ایم اعتماد گران‌بها و ارزشمند آنها را جلب نماییم.

تعدادی از مطالب سایت پدال بازدیدهای میلیونی داشته و یا تعداد نظرات برخی از آنها فراتر از ۱۰ هزار کامنت است که نشان از مشارکت سازنده و فعال کاربران دارد. مطابق آمار similarweb برای سپتامبر ۲۰۲۲، میزان بازدید ماهانه سایت پدال، یک میلیون ۵۴۴ هزار بازدیدکننده یکتا بوده که ۱۸.۵ درصد از دسکتاپ و ۸۱.۵ درصد کاربر موبایل بوده‌اند.

similarweb

رزرو بنر تبلیغاتی

بنرهای تبلیغاتی پدال در ابعاد استاندارد و در مکان مناسب و در دیدرس مخاطب قرار داده شده‌اند تا بهترین بازده را برای مشتری داشته باشند.

مشخصات بنرها

بنرهای تبلیغاتی پدال باید استانداردهای زیر را داشته باشند. به دنبال عدم پشتیبانی مرورگرهای مختلف از فلش، بنرهای فلش پذیرفته نمی‌شوند اما در عوض می توانید بنرهای فلش خود را به HTML5 تبدیل کرده و دراختیار پدال قرار دهید.

  • در انتهای بنرهای انیمیشن باید ۶ ثانیه ثابت باشد
  • ممکن است بنرها با توجه به جایگاهی که قرار می‌گیرند، به نسبت اندازه اصلی، تغییر اندازه داده شوند

جایگاه‌های تبلیغاتی

برخلاف اکثر وب سایت‌های ایرانی که عموما بنرهای تبلیغاتی را در مکان‌های پرت و دور از دیدرس کاربر قرار می‌دهند یا انبوهی از بنرها را کنار یکدیگر قرار می‌دهند، پدال بنرهای تبلیغاتی را در بهترین مکان و در دید مخاطب خود قرار می‌دهد و ابعاد بنرها نیز به صورت استاندارد در نظر گرفته شده است تا طراحی بنر مناسب فراهم شود.

 

رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که همچون دیگر پست‌های پدال در سایت قرار می‌گیرد. در رپورتاژ آگهی می‌توانید محصول یا سرویس خود را به جامعه‌ی مخاطب پدال معرفی کرده و لینک مستقیم و Follow به وب‌سایت خود دریافت کنید. نمونه رپورتاژهای منتشر شده در پدال را می‌توانید در اینجا مشاهده نمایید.

مزایای تبلیغ در سایت پدال:

داشتن بازدیدکنندگان تخصصی و مرتبط، پرداخت هزینه اندک و بسیار مقرون به صرفه تبلیغ، امکان لینک به سایت یا مرجع با اطلاعات بیشتر و کاملتر، گرافیکی بودن آگهی‌ها، داشتن بازدیدکنندگان حقیقی و غیر فیک، نمایش در تمام صفحات و به تمام بازدیدکنندگان (به جز صفحات پروفایل یا صفحات خاص)، بالا بردن ارزش برند آگهی‌دهنده، تبلیغ در حوزه داخل کشور و برای بازدیدکنندگان ایرانی و …

اسپانسر و همکاری:

شرکتهایی که مایلند پشتیبانی مالی رویدادهای مختلفی چون پوشش نمایشگاه‌های بین‌المللی، مسابقات و غیره را بر عهده بگیرند یا در موضوعات خاص مایل به همکاری دوجانبه با پدال هستند لطفا از طریق ایمیل sales@pedal.ir با ما تماس حاصل فرمایند.

در صورت تمایل به انتشار آگهی خود در وب سایت پدال یا برای دریافت اطلاعات بیشتر، می توانید با ایمیل (sales@pedal.ir) یا کانال تلگرامی https://t.me/sales_pedal یا با شماره ۰۲۱۹۱۰۷۰۸۱۰ تماس حاصل نمایید.

آدرس: تهران، جردن، خیابان ارمغان شرقی، نبش کوچه بنیان، پلاک ۱

دکمه بازگشت به بالا