سایر خودروهای آمریکایی

پونتیاک سلستیس با نمای جلوی پونتیاک GTO!

زمانی که پونتیاک سلستیس را با پونتیاک GTO مشهور ترکیب کنید حاصل کار چه خواهد بود؟ پاسخ همین تصاویری است که مشاهده می‌کنید، یک ترکیب عجیب و سمی بین دو خودرو که شاید در نگاه اول عاشقش شوید و شاید هم اصلاً آن را دوست نداشته باشید! به نظر می‌رسد این سلستیس چند سال پیش در آمریکا ساخته شده اما به تازگی موردتوجه رسانه‌ها قرار گرفته است. همچنین گفته می‌شود این خودرو تنها سلستیس در نوع خود بوده و کار تبدیل نمای جلوی آن به GTO توسط دست انجام شده است.

وقتی از بخش عقب به خودرو نگاه کنید چیز خاصی نخواهید دید اما زمانی که به نمای جلو برسید سریعاً متوجه خواهید شد که طراحی استاندارد سلستیس جای خود را به بخش جلوی پونتیاک GTO مشهور داده است. به همین خاطر دیگر خبری از سپر انحنادار، جلوپنجره کلیوی و چراغ‌های شبیه قطره اشک نبوده و بجای آن نمایی سرراست‌تر با دو ورودی هوا، سپر نقره‌ای و چراغ‌های چهارتایی دیده می‌شوند. مالک در فرایند تغییر چهره این خودرو کاپوتی مشابه GTO را نیز روی سلستیس نصب کرده است.

ما دقیقاً نمی‌دانیم که درباره محصول نهایی چه حسی داریم. از یک طرف به نظر می‌رسد طراحی بخش جلوی این خودرو با الهام از GTO و به‌صورت خوبی کار شده و قطعاً مالک مدت زیادی را صرف تغییر چهره کرده است. از طرف دیگر شکل و طراحی نمای جلو با سایر بخش‌های بدنه سلستیس به ویژه نمای عقب و صندوق هماهنگی چندانی ندارد و شاید باعث دل‌زدگی شود. قضاوت درباره این خودرو را به شما عزیزان می‌سپاریم.

شاهین احمدزاده

نویسنده و مترجم وبسایت "پدال"

مطالب مشابه

‫۷ دیدگاه‌ها

 1. Humer

  ۲۸ تیر ۱۴۰۱
  سوابق: (288 ديدگاه)

  خوشمان امد😀

  موافقم ۲۲
  مخالفم ۰
 2. JDM lover

  ۲۸ تیر ۱۴۰۱
  سوابق: (886 ديدگاه)

  به نظرم که بد نشده

  موافقم ۱۶
  مخالفم ۰
 3. F22RAPTOR

  ۲۸ تیر ۱۴۰۱
  سوابق: (2300 ديدگاه)

  چرا همش رخ نیسان جونیور میبینم؟😂

  موافقم ۲۱
  مخالفم ۱
  1. مزدا

   ۲۹ تیر ۱۴۰۱
   سوابق: (508 ديدگاه)

   بگو آبی 🤣🤣🤣

   موافقم ۹
   مخالفم ۰
   1. SS

    ۲۹ تیر ۱۴۰۱
    سوابق: (615 ديدگاه)

    نیسان آبی رودستر 😍😂

    موافقم ۲
    مخالفم ۰
 4. امیرشایان فرازی

  ۲۸ تیر ۱۴۰۱
  سوابق: (386 ديدگاه)

  دقیقا ترکیب مد نظر من

  موافقم ۷
  مخالفم ۱
 5. مزدا

  ۲۸ تیر ۱۴۰۱
  سوابق: (508 ديدگاه)

  چیز خوبی از آب در اومده زیباست

  موافقم ۵
  مخالفم ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی پذیرفته نمی‌شوند. برای تغییر آواتار خود می‌توانید از سایت گراواتار استفاده نمایید.

دکمه بازگشت به بالا