بوگاتیچشم انداز

خودروهای رونالدو؛ کلکسیون پردرآمدترین فوتبالیست جهان

کریستیانو رونالدو علاوه‌بر منابع مالی متنوع، علاقه بسیار زیاد به خودروهای مختلف دارد. او به عنوان یکی از پردرآمدترین ورزشکاران دنیا، مالک کلکسیونی کم‌نظیر از مدل‌های مختلف است.

ثروتمندان دنیا علایق متفاوت دارند اما به ندرت، بیش از ۱۰ خودرو را نگه‌داری می‌کنند. از سویی دیگر، هنرمندان، ورزشکاران و تاجران متعدد در کشورهای مختلف جهان دیده می‌شوند که رسما، کلکسیونر خودرو هستند.

خرید مدل‌های متنوع از کلاس بدنه‌های متفاوت، دلیل مشخصی ندارد. بعضی افراد صرفا علاقه‌مند خودروها هستند و بعضی دیگر، وسایل نقلیه را با هدف جلب توجه می‌خرند. گروهی از کلکسیونرها نیز، خودروهای خاص را برای سرمایه‌گذاری و کسب سود انتخاب می‌کنند.

بوگاتی رونالدو کلکسیون

با نگاهی به خودروهای تحت مالکیت کریستیانو رونالدو و میزان درآمد او، می‌توان مطمئن شد که ثروتمندترین فوتبالیست جهان به‌دنبال سرمایه‌گذاری و منافع مالی از وسایل نقلیه نیست. ورزشکار ۳۸ ساله پرتقالی که در حوزه‌های مختلف تجاری فعالیت می‌کند، نه‌تنها علاقه شخصی به دنیای خودرو دارد؛ بلکه از جلب توجه نیز لذت می‌برد. مجموع این شرایط، کریستیانو رونالدو را به یک کلکسیونر خودرو تبدیل کرده است.

در ادامه مطلب ۲۰ نمونه از مشهورترین خودروهای خریداری شده توسط کریستیانو رونالدو معرفی شده‌اند. براساس اطلاعات موجود، مدل‌های متنوع تحت مالکیت این فوتبالیست، تعداد بیشتری را شامل می‌شود که احتمالا از دید خبرنگاران مخفی مانده‌اند. هم‌اکنون ارزش دارایی‌های رونالدو، حدود ۵۰۰ میلیون دلار برآورد می‌شود.

بوگاتی ویرون، شیرون و سنتودیه‌چی

شایعاتی مبنی بر خرید بوگاتی بولاید توسط رونالدو شنیده می‌شوند اما او هنوز با این ابرخودرو دیده نشده است. در عوض، ویرون سیاه، شیرون نقره‌ای و سنتودیه‌چی سفیدرنگ در کلکسیون رونالدو وجود دارند.

بوگایت سنتودیه‌ چی

ظاهرا فوتبالیست پرتغالی برای سنتودیه‌چی، حدود ۱۰ میلیون دلار پرداخته است. بوگاتی شیرون با قیمت ۲/۱۵ میلیون دلار و بوگاتی ویرون با قیمت ۱/۷ میلیون دلار توسط او خریداری شده‌اند. با این حساب، سه‌گانه رونالدو تاکنون بیش از ۱۳ میلیون دلار هزینه داشتند.

رولزرویس فانتوم و رولزرویس کالینان

تصاویر منتشر شده از رولزرویس فانتوم رونالدو، مدل پایه با حدود قیمت ۴۰۰ هزار دلار را نشان می‌دهند اما ظاهرا نسخه‌ی ویژه از کالینان نیز در کلکسیون او وجود دارد که تقریبا ۹۰۰ هزار دلار هزینه خرید داشته است.

رولزرویس کالینان

رولزرویس کالینان در بازار جهانی، به قیمت ۳۶۰ هزار دلار فروخته می‌شود اما ظاهرا نمونه تحت مالکیت رونالدو کاملا سفارشی محسوب می‌شود. این مدل، زمانی که بازیکن پرتقالی برای یوونتوس در ایتالیا بازی می‌کرد، خریداری شد.

مکلارن سنا

سنا در زمان رونمایی، گران‌ترین محصول مکلارن بود و به عنوان یک خودروی ویژه با توانایی عالی برای رانندگی پیست مطرح شد.

مکلارن سنا

ظاهرا تنها مکلارن موجود در کلکسیون رونالدو، یک دستگاه سنا با رنگ نقره‌ای و جزئیات سیاه است. این مدل با قیمتی حدود یک میلیون دلار، سال ۲۰۱۹ خریداری شد.

فراری ۵۹۹GTO و ۵۹۹GTB و F430

رونالدو در زمان بازی برای رئال مادرید، سه دستگاه فراری به کلکسیون خود اضافه کرد. این فوتبالیست علاقه‌ به سری ۵۹۹ را با خرید ۲ نسخه‌ی GTO و GTB نشان داد. حدود قیمت پرداختی برای انواع فراری ۵۹۹ در زمان تولید، ۳۲۰ تا ۴۰۰ هزار دلار بود.

فراری 599GTO

یکی از اولین خودروهایی لوکس خریداری شده توسط رونالدو، فراری F430 است. آغاز شهرت و درآمد نجومی این بازیکن، هنگام بازی برای منچستر یونایتد، دلیل خوبی برای خرید F430  با قیمت تقریبی ۳۰۰ هزار دلار فراهم کرد. این مدل حالا یکی از قدیمی‌ترین خودروهای موجود در کلکسیون رونالدو محسوب می‌شود.

بنتلی کنتیننتال GT و فلاینگ اسپور

علاوه‌بر دو دستگاه رولزرویس، دو مدل بنتلی هم در کلکسیون رونالدو وجود دارند. کنتیننتال GT و فلاینگ اسپو، ظاهرا در هنگام قراداد با منچستریونایند توسط بازیکن پرتقالی خریداری شده‌اند اما بیش از ۱۰ سال اختلاف زمانی برای آن‌ها دیده می‌شود.

بنتلی کنتیننتال GT

کنتینتال GT اسپید فرمان راست رونالدو با بدنه سیاه و تزئینات داخلی سفید، سال ۲۰۰۸ با قیمت ۲۴۰ هزار دلار خریداری شد. فلاینگ اسپور آبی تیره، سال ۲۰۲۱ و زمان بازگشت رونالدو به منچستر یونایتد، ۳۱۲ هزار دلار هزینه خرید داشته است.

لامبورگینی اونتادور LP700-4

نگاهی به مجموعه خودروهای رونالدو، نشان می‌دهد که این ورزشکار تعصب خاصی به یک برند یا سبک بدنه ندارد. حالا علاوه‌بر انواع بوگاتی و رولزرویس و فراری، یک لامبورگینی هم در کلکسیون او دیده می‌شود.

لامبورگینی اونتادور

رونالدو پشت فرمان اونتادور LP700-4 سیاه‌رنگ، بارها شکار عکاسان شده است. حدود قیمت این سوپراسپرت  ۱۲ سیلندر در زمان خرید، ۳۲۰ هزار دلار بود.

مرسدس G کلاس برابوس، C200 و C کوپه و  S65 AMG کوپه و GLE63 AMG کوپه

ظاهرا مرسدس C200 و C کوپه رونالدو در زمان بازی برای اسپورتینگ لیسبون پرتقال خریداری شدند و یکی از اولین مدل‌های لوکس متعلق به او هستند. رقم پرداختی برای هرکدام از این خودروها، ۵۰ تا ۷۰ هزار دلار بوده است.

مرسدس G کلاس برابوس

در سال‌های اخیر، S65 AMG کوپه و شاسی بلند GLE63 AMG کوپه خودروهای مورد استفاده برای تردد روزانه رونالدو بودند. یک دستگاه G63 برابوس سیاه رنگ هم سال ۲۰۲۱ توسط همسر دومش به او هدیه داده شد. همچنین برای مدتی کوتاه، رونالدو پشت فرمان مرسدس بنز SLS سفیدرنگ حضور داشت اما ظاهرا خودروی مذکور به مالک دیگری واگذار شده است.

استون مارتین DB9

دیگر خودروی فرمان راست در کلکسیون رونالدو، استون مارتین DB9 است. این مدل نیز، سال گذشته هنگام بازگشت کریستیانو به منچستریونایتد، با پرداخت ۲۰۰ هزار دلار خریداری شد.

مازراتی گرن کابریو

رونالدو در سال ۲۰۱۱ اولین و آخرین مازراتی خود را خرید. رقم پرداختی برای گرن توریسمو کروک (گرن کابریو) ۱۴۰ هزار دلار بود.

مازراتی گرن کابریو

گرن کابریو رونالدو، صندلی سفید، بدنه سیاه و سقف پارچه‌ای قرمز دارد. این خودرو برای مدتی حدود یک سال، زمان حضور بازیکن پرتقالی در رئال مادرید، مورد استفاده رونالدو بود.

پورشه ۹۱۱ کررا و کاین

از تصاویر موجود می‌توان نتیجه گرفت پورشه کاین نقره‌ای رنگ، اولین خودروی رونالدو هنگام حضور در منچستر یونایتد بوده است. کاین نسل اول با ساختار فرمان راست، همچنان در کلکسیون رونالدو وجود دارد.

کاین توربو تیونینگ منصوری

پورشه ۹۱۱ کررا کابریوله S خاکستری رنگ، هنگام حضور رونالدو در رئال مادرید با حدود قیمت ۱۳۰ هزار دلار خریداری شد. براساس شنیده‌های غیررسمی، کاین توربو تیونینگ منصوری با رنگ بدنه‌ی سفید و کاپوت سیاه هم در کلکسیون رونالدو وجود دارد.

بی ام و M6

رونالدو حدود ۲۰ سال پیش، تنها بی‌ام‌و خود را خرید. این خودروی سیاه‌رنگ فرمان راست از سری M6 با پرداخت ۱۱۰ هزار دلار، سال ۲۰۰۴ هنگام حضور رونالدو در منچستر یونایتد خریداری شده است.

آئودی R8 و RS7 و RS6 آوانت

آئودی یکی از حامیان مالی رئال مادرید در زمان قرارداد رونالدو با این باشگاه اسپانیایی بود. این شرایط، فرصت مناسب در اختیار بازیکنان رئال مادرید گذاشت تا محصولات متنوع آئودی را در اختیار داشته باشند.

آئودی audi rs7

احتمالا به دلیل تشابه اسمی آئودی RS7 و برند تجاری رونالدو CR7، این خودرو مورد توجه بازیکن پرتقالی قرار گرفت. علاوه‌بر این خودروی سیاه‌رنگ، R8 سفید و RS6 آوانت خاکستری هم در کلکسیون رونالدو وجود دارند. ارزش هرکدام از این خودروها حدود ۱۰۰ هزار دلار برآورد می‌شود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۵۶۳ رای

مطالب مشابه

‫۵۰ دیدگاه‌ها

 1. X

  ۲۷ شهریور ۱۴۰۲
  سوابق: (1036 ديدگاه)

  این مدتی که ایرانه توی سامانه یکپارچه ثبت نامش کنین شاید قسمت شد یدونه دنا پلاس دنده ای با خودش سوغاتی ببره

  موافقم 342
  مخالفم 7
  1. ram1500trx

   ۲۷ شهریور ۱۴۰۲
   سوابق: (193 ديدگاه)

   دهنت سرویس ترکیدم😂😂😂

   موافقم 141
   مخالفم 6
  2. ram1500trx

   ۲۷ شهریور ۱۴۰۲
   سوابق: (193 ديدگاه)

   سایت ایرانخردو پره باید از سایپا بگیره
   ساینا s الان موجوده

   موافقم 126
   مخالفم 4
  3. پیرمرد قدیمی

   ۲۷ شهریور ۱۴۰۲
   سوابق: (154 ديدگاه)

   🤣🤣
   فک کنم بعد از اینکه با لاماری رفتن استقبالش خودش ریخته پشماش مونده

   موافقم 114
   مخالفم 5
   1. حمیدرضا

    ۲۹ شهریور ۱۴۰۲
    سوابق: (2 ديدگاه)

    مافیای خودرو را دریابید که همچنان میتازه
    به خودتون رحم کنید مردم خریدن از این مافیا فقط یه عده را چاق تر می‌کنه و گنده تر
    ضعیفان ضعیف تر میشن. به فکر خودمون اول باشیم یه لحظه به خودتون بیایید همه در یک کشتی هستیم نخرین از این ها و تحریم کنید این ها را.

    موافقم 15
    مخالفم 6
  4. نشناسی بهتره

   ۲۷ شهریور ۱۴۰۲
   سوابق: (452 ديدگاه)

   Big brain=)))

   موافقم 24
   مخالفم 4
  5. Royal Driver

   ۲۷ شهریور ۱۴۰۲
   سوابق: (1293 ديدگاه)

   آبروریزی که ملت ما انجام دادن موقع اومدن رونالدو که توی تاریخ مینویسنش. توی رسانه های خارجی مارو حیوان های وحشی نامیدن اینم از فرهنگ سازی. ترتیب ما داده شده، خنده دار ترین جاش این همه ادعا داریم.

   موافقم 165
   مخالفم 18
  6. مردیم از خوشی

   ۲۸ شهریور ۱۴۰۲
   سوابق: (1396 ديدگاه)

   با عرض معذرت که کامنت اول را ریپلای میکنم
   مقصر مردم نیستند

   بلاخره مردم هر کی عشقی داره
   یکی فراری
   یکی رونالدو
   شرایط که مهیا نباشه ملت از کوه بالا میرند
   شرایط که مهیا نباشه مردم با ماشین ما امن تو خیابان های شهری کار های خطرناک میکنند

   مشکل اینه مسولین شرایطی را مهیا نکردند که مردم عشق رونالدو بتونند باهاش دیدار داشته باشند
   مثلا با یک اتوبوس رو باز و در مسیری مشخص شده حرکت کنند و مردمی که دوست دارند از نزدیک ببینندش

   موافقم 61
   مخالفم 36
   1. Anti Tesla

    ۲۸ شهریور ۱۴۰۲
    سوابق: (810 ديدگاه)

    مردم می خوان بهش دست بزنند.

    موافقم 27
    مخالفم 7
  7. net

   ۲۸ شهریور ۱۴۰۲
   سوابق: (3171 ديدگاه)

   خیلیها نظرشون اینه که بازی النصر و پیروزی باید در کشور دیگری برگزار میشد و رونالدو نباید به ایران می امد چون کلاسش اومد پایین یا حداقل تیم النصر فقط می امد ایران و رونالدو در عربستان می ماند و به ایران نمی امد

   موافقم 30
   مخالفم 50
   1. net

    ۲۸ شهریور ۱۴۰۲
    سوابق: (3171 ديدگاه)

    و میگن زشته برای رونالدو اومده ایران

    موافقم 24
    مخالفم 26
   2. حسین دهمرد

    ۲۸ شهریور ۱۴۰۲
    سوابق: (2452 ديدگاه)

    چی میل میکنی این چیزا تو مغزت تراوش میکنه؟

    موافقم 14
    مخالفم 4
  8. محسن

   ۲۸ شهریور ۱۴۰۲
   سوابق: (1 ديدگاه)

   بنظرم دنا پلاس دراومد حواله اشو بفروشه یه فرسوده بخره سهمیه واردات بگیره

   موافقم 23
   مخالفم 1
 2. مهرداد

  ۲۷ شهریور ۱۴۰۲
  سوابق: (82 ديدگاه)

  بعد با لاماری اومدن دنبالش تیتر هم خبرگزاری ها زدن خودرو شیک

  موافقم 79
  مخالفم 4
 3. Soroush

  ۲۷ شهریور ۱۴۰۲
  سوابق: (192 ديدگاه)

  از هر برند چندتا خوبشو داره

  موافقم 57
  مخالفم 1
  1. محمدهادی

   ۲۸ شهریور ۱۴۰۲
   سوابق: (2215 ديدگاه)

   لامصب همه رقم ماشین خریده
   فککنم فقط ماشین امریکایی تو خریدش نبود

   موافقم 25
   مخالفم 3
 4. کاربر۳

  ۲۷ شهریور ۱۴۰۲
  سوابق: (112 ديدگاه)

  اخرم از نزدیک یه بار این ماشینارو ندیدیم🤕

  موافقم 63
  مخالفم 2
  1. محمدرضا اشتری - دبیر سایت پدال

   ۲۷ شهریور ۱۴۰۲
   سوابق: (2452 ديدگاه)

   یک سفر دوبی تشریف ببرید اکثر اینها هست
   دیدار با بوگاتی بعیده
   ولی فراری و لامبورگینی و رولزرویس و پورشه و آئودی و مرسدس بنز زیاد هست

   موافقم 110
   مخالفم 3
   1. NR

    ۲۷ شهریور ۱۴۰۲
    سوابق: (34 ديدگاه)

    تو ناوگان پلیسشون هم بوگاتی هست درسته؟ از اونصورت امکان دیدنش هست؟ 🚶

    موافقم 32
    مخالفم 3
    1. محمدرضا اشتری - دبیر سایت پدال

     ۲۷ شهریور ۱۴۰۲
     سوابق: (2452 ديدگاه)

     پلیس دوبی و ابوظبی با هدف جلب توجه و توریست، انواع خودروهای کمیاب برای پلیس خریداری کردند و عملا فقط برای رژه و مانور استفاده می کنن
     بوگاتی و فراری پلیس برای ماموریت خیابانی استفاده نمی شه

     موافقم 66
     مخالفم 2
   2. کاربر۳

    ۲۷ شهریور ۱۴۰۲
    سوابق: (112 ديدگاه)

    درود اقای اشتری.مشکل اینجاست که مسئولین این مملکت کاری کردن که دیگه این سفر به دوبی هم شده ارزو. متاسفانه نه وقتش رو داریم نه پولشو.
    خنده ی عصبی😂

    موافقم 65
    مخالفم 6
    1. محمدرضا اشتری - دبیر سایت پدال

     ۲۷ شهریور ۱۴۰۲
     سوابق: (2452 ديدگاه)

     من هم زمان ارزونی رفتم با دلار 3 تومن
     لذت چندانی هم نبردم، فقط همین چندتا ماشین خاصی که گفتم اونجا دیدم

     موافقم 58
     مخالفم 3
   3. Kf

    ۲۷ شهریور ۱۴۰۲
    سوابق: (510 ديدگاه)

    چشم

    موافقم 12
    مخالفم 2
   4. ‌ ‌

    ۲۸ شهریور ۱۴۰۲
    سوابق: (4396 ديدگاه)

    پولشو داشته باشم در اولین فرصت یه سفر میرم اونجا
    ولی خیلی خرج داره فکر کنم
    میترسم برم دیگه نتونم برگردم 😐

    موافقم 36
    مخالفم 3
 5. Mr.Lucifer

  ۲۷ شهریور ۱۴۰۲
  سوابق: (22 ديدگاه)

  لطفا یه مطلب هم در مورد کلکسیون خودرو استیو مک کوئین تهیه کنید

  موافقم 18
  مخالفم 3
 6. ram1500trx

  ۲۷ شهریور ۱۴۰۲
  سوابق: (193 ديدگاه)

  حالا بیا به این از بهشت بگو🤦🤦🤦

  موافقم 39
  مخالفم 3
 7. ARIAN

  ۲۷ شهریور ۱۴۰۲
  سوابق: (325 ديدگاه)

  واقعا خاک تو سر بعضی ها کنن. یه پستی دیدم ملت داشتن از موه و درو دیوار بالا میرفتن تا برسن در هتل. اندازه صدتا گردان آدم دم هتل و تو خیابون داشتن حجوم میبردن سمت هتل! واقعا صحنه آبرو ریزانه ای بود. حالا یه فوتبالیست اومده مگه خدا یا پیغمبر اومده؟ بخدا قسم دو روز دیگه با این رفتار بعضی ها میم پست های خارجی ها میشیم. ***

  موافقم 59
  مخالفم 6
  1. محمدرضا اشتری - دبیر سایت پدال

   ۲۷ شهریور ۱۴۰۲
   سوابق: (2452 ديدگاه)

   باشگاه النصر از ترس همین چیزها، تمرین قبل از بازی خودش در آزادی رو لغو کرد

   موافقم 49
   مخالفم 3
   1. بنز

    ۲۸ شهریور ۱۴۰۲
    سوابق: (74 ديدگاه)

    خوب شد که یه تیم بدون تمرین اومد جلومون🤣
    (طنز تلخ)

    موافقم 26
    مخالفم 5
  2. ram1500trx

   ۲۷ شهریور ۱۴۰۲
   سوابق: (193 ديدگاه)

   ارین جان ما ملت با فرهنگ و با سوادی بودیم ولی الان فقط سوادش تا حدودی مونده ولی هیچی از فرهنگ نمونده
   کاملا بی فرهنگیم…
   طرف میبینی از گشنگی میمیره از ترسش اعتراض نمیکنه ولی حاضره بمیره ولی رونالدو رو ببینه

   موافقم 64
   مخالفم 7
  3. Anti Tesla

   ۲۸ شهریور ۱۴۰۲
   سوابق: (810 ديدگاه)

   بقول یک بنده خدایی،خدایا خودت ظهور کن!

   موافقم 12
   مخالفم 2
 8. محمد

  ۲۷ شهریور ۱۴۰۲
  سوابق: (599 ديدگاه)

  اینستارو باز میکنی ….رونالدو
  تلویزیون….رونالدو
  رادیو…. رونالدو
  در یخچال….رونالدو

  موافقم 55
  مخالفم 2
 9. Amard

  ۲۷ شهریور ۱۴۰۲
  سوابق: (815 ديدگاه)

  سال های سال علی دایی داشتیم که تازه بعلت اینکه دیر کشفش کردن تو سن ۲۵ سالگی کمتر از رونالدو گل زد رونالدو هم یه آدم مثل بقیه آدم ها من خودم طرفدار استقلال هستم اما توصیه این تیم خودمون تشویق کنید طرف براش مهم نیست پیش خودش میگه این بی کلاس چیپ هستن چقدر و احساس خو برتر بینی میکنه

  موافقم 46
  مخالفم 5
  1. محمدهادی

   ۲۸ شهریور ۱۴۰۲
   سوابق: (2215 ديدگاه)

   رونالد‌ خودش آرزوشه ساعت ها علی دایی رو از نزدیک ببینه،باهاش صحبت کنه،نشست و برخواست کنه
   اونوقت ملت ما بطور گله یی حمله بردن بسمت ماشین رونالدو
   من خودمم دوسش دارما،ولی آخه ابراز علاقه به این شکل ماقبل تاریخی یکم زننده ست،فقط یکم!

   موافقم 23
   مخالفم 4
 10. Arash IV

  ۲۷ شهریور ۱۴۰۲
  سوابق: (111 ديدگاه)

  حاجی یه مشت آدم احمق از کوه میرفتن بالا بخاطر این ستون

  موافقم 37
  مخالفم 1
 11. Arash IV

  ۲۷ شهریور ۱۴۰۲
  سوابق: (111 ديدگاه)

  فرش تبریزو دادن دستش داره تکون میده

  موافقم 26
  مخالفم 4
  1. حسین

   ۲۸ شهریور ۱۴۰۲
   سوابق: (225 ديدگاه)

   بعضی ها میگن فرش قم هست و قیمتش ۳میلیارده.

   موافقم 24
   مخالفم 2
   1. Arash IV

    ۲۸ شهریور ۱۴۰۲
    سوابق: (111 ديدگاه)

    حالا هر چی که هست این داشت تکونش میداد واقعا نمیدونم چی بگم

    موافقم 7
    مخالفم 1
   2. یاس ی

    ۲۸ شهریور ۱۴۰۲
    سوابق: (1032 ديدگاه)

    فرش ابریشمی قم بود. اینو نمیدونم ولی قیمت دو و نیم متریش یک میلیارد و سیصد میلیون تومان بود . سه متری تا دو میلیارد هم قیمت میخوره بسته به طرح و نقشش اینکه دیگه خیلی بزرگ بود

    موافقم 8
    مخالفم 2
 12. JDM سابق

  ۲۷ شهریور ۱۴۰۲
  سوابق: (189 ديدگاه)

  شرفمون رو بردن این جماعت حالی به حالی…

  موافقم 29
  مخالفم 0
  1. مجتبی .

   ۳ مهر ۱۴۰۲
   سوابق: (1196 ديدگاه)

   وقتی مثلا خواص سر موگرینی اون افتضاح روبارآوردن ازعوام گله ای نیست. گذشت اون زمان که فرهنگ وآموزش مهم بود.

   موافقم 1
   مخالفم 0
 13. sir.human

  ۲۸ شهریور ۱۴۰۲
  سوابق: (4 ديدگاه)

  البته رونالدو پردرآمدترین نیست دیگه

  موافقم 13
  مخالفم 2
  1. محمدرضا اشتری - دبیر سایت پدال

   ۲۸ شهریور ۱۴۰۲
   سوابق: (2452 ديدگاه)

   تا جایی که من تحقیق کردم به دلیل ارزش برند شخصی و فعالیت های تبلیغاتی گسترده، رونالدو هنوز پردرآمدترین فوتبالیست دنیا است
   مگر اینکه انتهای سال 2023 نتیجه عوض بشه

   موافقم 31
   مخالفم 0
 14. mercedes

  ۲۸ شهریور ۱۴۰۲
  سوابق: (349 ديدگاه)

  https://www.pedal.ir/wp-content/uploads/2023/09/bugatti_centodieci.jpg
  این واقعا چیش از شیرون بهتره که انقد قیمتش بیشتره؟

  موافقم 12
  مخالفم 2
  1. محمدهادی

   ۲۸ شهریور ۱۴۰۲
   سوابق: (2215 ديدگاه)

   خیلی خفنه که

   موافقم 7
   مخالفم 0
 15. Enzo Ferrari 2008

  ۲۸ شهریور ۱۴۰۲
  سوابق: (1208 ديدگاه)

  ژمن یادم پاگانی زوندا داشت

  موافقم 3
  مخالفم 0
 16. .....

  ۲۸ شهریور ۱۴۰۲
  سوابق: (1 ديدگاه)

  اینا که راضی بودن از لاماری چینی استفاده کنن؛ چرا حدّاقل از ریرا استفاده نکردن؟.

  موافقم 11
  مخالفم 1
 17. amir

  ۲۹ شهریور ۱۴۰۲
  سوابق: (1 ديدگاه)

  این مقاله نبود ولی چندتا اسم لیست کردین گذاشتین حداقل عکس بقیه رو هم میذاشتین به جای اسم خالی

  موافقم 2
  مخالفم 0
 18. Stare

  ۲۹ شهریور ۱۴۰۲
  سوابق: (1 ديدگاه)

  شماها که تو ایران زندگی می‌کنید و انقدر تحقیرش میکنید وای به حال دیگران، تو این مملکت زندگی می‌کنید نون اینجا رو می‌خورید، از یه آدم معمولی رو انقدر بزرگش میکنید انگار چه خبره یکمی برای خودتون ارزش قائل شید خیلی هم دلش بخواد که اومده ایران.

  موافقم 5
  مخالفم 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی پذیرفته نمی‌شوند. برای تغییر آواتار خود می‌توانید از سایت گراواتار استفاده نمایید.

دکمه بازگشت به بالا