ایران خودروایستگاه خبر

فروش ایران خودرو – اسفند 1402

در این نوشتار با پدال همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر ثبت‌نام، طرح‌های فروش و پیش‌فروش ایران خودرو:

آنچه در این مطلب می‌خوانید:

شرایط فروش نقدی وانت آریسان ۲ – اسفند ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین شرایط اعلامی، وانت آریسان ۲ را به صورت نقدی، قیمت قطعی و زمان تحویل حداکثر ۹۰ روزه عرضه می‌کند. این شرایط فروش با محدودیت بوده و از طریق وب سایت فروش ایران خودرو انجام می‌پذیرد.
متقاضیان می‌توانند جهت خرید از روز پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ تا زمان تکمیل ظرفیت به درگاه فروش ایران خودرو مراجعه کرده و نسبت به پرداخت وجه و تکمیل مدارک در نمایندگی‌های مجاز اقدام نمایند:

شرایط فروش دنا پلاس اتوماتیک آپشنال – اسفند ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین شرایط فروش اعلامی ویژه متقاضیانی که در سامانه یکپارچه ثبت نام نموده‌اند، خودروی دنا پلاس اتوماتیک آپشنال را به صورت فروش نقدی و پیش فروش با امکان انتخاب تارا اتوماتیک V4 LX عرضه می‌کند:


فراخوان تبدیل پژو پارس به پیش فروش پژو ۲۰۷ و فروش اقساطی سورن پلاس ۸ سوپاپ – بهمن ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین شرایط فراخوان و تبدیل ویژه متقاضیان پژو پارس در سامانه یکپارچه، سورن پلاس ۸ سوپاپه را به صورت اقساطی و پژو ۲۰۷ را بصورت پیش فروش عرضه می‌کند:


شرایط فروش هایما ۷X – بهمن ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین شرایط فراخوان ویژه برندگان سامانه یکپارچه، هایما ۷X را به صورت نقدی با تحویل ۹۰ روزه عرضه می‌کند. متقاضیان می‌توانند از تاریخ دوشنبه ۲۳ بهمن با مراجعه به سامانه فروش به آدرس esale.ikco.ir نسبت به تکمیل ثبت نام و واریز وجه اقدام نمایند:


پیش فروش دنا پلاس – بهمن ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین شرایط فروش اعلامی ویژه متقاضیانی که در سامانه یکپارچه ثبت نام نموده‌اند، خودروی دنا پلاس را به صورت پیش فروش با امکان انتخاب سورن پلاس، تارا دستی یا پژو ۲۰۷ عرضه می‌کند:


فروش فوق العاده پژو پارس XU7P معمولی و ELX – بهمن ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین شرایط فروش اعلامی ویژه متقاضیانی که با اولویت آخر پاییز و دوره نخست زمستان ۱۴۰۲ در سامانه یکپارچه ثبت نام نموده‌اند، خودروی پژو پارس XU7P را در دو تیپ معمولی و ELX به صورت نقدی و با موعد تحویل ۹۰ روزه عرضه می‌کند. این طرح آخرین پیشنهاد ایران خودرو برای دارندگان حواله بوده و در صورت عدم تکمیل وجه نوبت آن‌ها از بین خواهد رفت. تا تاریخ ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ مهلت تکمیل وجه برقرار است:


پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک – بهمن ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین شرایط فروش اعلامی ویژه متقاضیانی که در سامانه یکپارچه ثبت نام نموده‌اند، خودروی دنا پلاس اتوماتیک را به صورت پیش فروش با امکان انتخاب سورن پلاس عرضه می‌کند:


پیش فروش رانا پلاس – بهمن ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین شرایط فروش اعلامی ویژه متقاضیانی که در سامانه یکپارچه ثبت نام نموده‌اند، خودروی رانا پلاس را به صورت پیش فروش با امکان انتخاب سورن پلاس یا پژو ۲۰۷ عرضه می‌کند:


فروش فوق العاده و پیش فروش سورن پلاس – بهمن ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین شرایط فروش اعلامی ویژه متقاضیانی که در سامانه یکپارچه ثبت نام نموده‌اند، خودروی سورن پلاس را به صورت نقدی و پیش فروش عرضه می‌کند:


فروش فوق العاده و پیش فروش تارا اتوماتیک – دی ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین شرایط فروش اعلامی ویژه متقاضیانی که در سامانه یکپارچه ثبت نام نموده‌اند، خودروی تارا اتوماتیک را به صورت نقدی و پیش فروش عرضه می‌کند:


فروش فوق العاده و پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک – دی ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین شرایط فروش اعلامی ویژه متقاضیانی که در سامانه یکپارچه ثبت نام نموده‌اند، خودروی دنا پلاس اتوماتیک را با امکان جایگزینی تارا اتوماتیک به صورت نقدی و پیش فروش عرضه می‌کند:


شرایط فروش هایما ۷X – دی ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین شرایط فراخوان ویژه برندگان سامانه یکپارچه، هایما ۷X را به صورت نقدی با تحویل ۹۰ روزه عرضه می‌کند. متقاضیان می‌توانند از تاریخ پنجشنبه ۲۹ دی با مراجعه به سامانه فروش به آدرس esale.ikco.ir نسبت به تکمیل ثبت نام و واریز وجه اقدام نمایند:


شرایط فروش فوق العاده و پیش فروش پژو ۲۰۷ اتوماتیک سقف شیشه‌ای ارتقایافته – دی ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین شرایط فراخوان ویژه برندگان سامانه یکپارچه با موعد تحویل زمستان ۱۴۰۲، پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای ارتقایافته را به صورت پیش فروش با زمان تحویل ۹۰ روزه، اردیبهشت ۱۴۰۳ عرضه می‌کند. متقاضیانی که از طریق پیامک به آن‌ها اطلاع رسانی شده  می‌توانند از تاریخ دوشنبه ۲۵ دی با مراجعه به سامانه فروش به آدرس esale.ikco.ir نسبت به تکمیل ثبت نام و واریز وجه اقدام نمایند:

شرایط فروش فوق العاده پژو ۲۰۷ اتوماتیک سقف شیشه‌ای ارتقایافته – دی ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین شرایط فراخوان ویژه برندگان سامانه یکپارچه با موعد تحویل زمستان ۱۴۰۲، پژو ۲۰۷ اتوماتیک سقف شیشه‌ای ارتقایافته را به صورت فروش نقدی با زمان تحویل ۹۰ روزه عرضه می‌کند. متقاضیانی که از طریق پیامک به آن‌ها اطلاع رسانی شده  می‌توانند از تاریخ دوشنبه ۲۵ دی با مراجعه به سامانه فروش به آدرس esale.ikco.ir نسبت به تکمیل ثبت نام و واریز وجه اقدام نمایند:


فروش فوق العاده و پیش فروش سورن پلاس با موتور XU7P – دی ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین شرایط فروش اعلامی ویژه متقاضیانی که در سامانه یکپارچه ثبت نام نموده‌اند، خودروی سورن پلاس با موتور XU7P را عرضه می‌کند:


شرایط فروش هایما ۷X ویژه طرح جوانی جمعیت – دی ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین شرایط فراخوان ویژه برندگان سامانه یکپارچه، هایما ۷X را به صورت نقدی با تحویل ۹۰ روزه عرضه می‌کند. متقاضیان می‌توانند از تاریخ دوشنبه ۲۴ دی با مراجعه به سامانه فروش به آدرس esale.ikco.ir نسبت به تکمیل ثبت نام و واریز وجه اقدام نمایند.


شرایط فروش فوق العاده و پیش فروش پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای ارتقایافته – دی ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین شرایط فراخوان ویژه برندگان سامانه یکپارچه با موعد تحویل تابستان ۱۴۰۲، پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای ارتقایافته را به صورت پیش فروش با زمان تحویل ۹۰ روزه، تیر و مرداد ۱۴۰۳ عرضه می‌کند. متقاضیانی که از طریق پیامک به آن‌ها اطلاع رسانی شده  می‌توانند از تاریخ شنبه ۲۳ دی با مراجعه به سامانه فروش به آدرس esale.ikco.ir نسبت به تکمیل ثبت نام و واریز وجه اقدام نمایند:


شرایط پیش فروش پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای ارتقایافته – دی ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین شرایط فراخوان ویژه برندگان سامانه یکپارچه با موعد تحویل تابستان ۱۴۰۲، پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای ارتقایافته را به صورت پیش فروش با زمان تحویل اردیبهشت، تیر و مرداد ۱۴۰۳ عرضه می‌کند. متقاضیانی که از طریق پیامک به آن‌ها اطلاع رسانی شده  می‌توانند از تاریخ دوشنبه ۱۸ دی با مراجعه به سامانه فروش به آدرس esale.ikco.ir نسبت به تکمیل ثبت نام و واریز وجه اقدام نمایند:


شرایط فروش هایما ۷X – دی ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین شرایط فراخوان ویژه برندگان سامانه یکپارچه، هایما ۷X را به صورت نقدی با تحویل ۹۰ روزه عرضه می‌کند. متقاضیان می‌توانند از تاریخ چهارشنبه ۲۰ دی با مراجعه به سامانه فروش به آدرس esale.ikco.ir نسبت به تکمیل ثبت نام و واریز وجه اقدام نمایند.


شرایط پیش فروش پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای ارتقایافته – دی ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین شرایط فراخوان ویژه برندگان سامانه یکپارچه با موعد تحویل تابستان ۱۴۰۲، پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای ارتقایافته را به صورت پیش فروش با زمان تحویل تیر، مرداد و مهر ۱۴۰۳ عرضه می‌کند. متقاضیانی که از طریق پیامک به آن‌ها اطلاع رسانی شده  می‌توانند از تاریخ دوشنبه ۱۸ دی با مراجعه به سامانه فروش به آدرس esale.ikco.ir نسبت به تکمیل ثبت نام و واریز وجه اقدام نمایند:


پیش فروش نقدی شاین مکس بنزینی وارداتی – دی ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین شرایط فراخوان ویژه برندگان سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی، شاین مکس بنزینی را به صورت پیش فروش نقدی نقدی با زمان تحویل ۹۰ روزه عرضه می‌کند. متقاضیان می‌توانند از تاریخ دوشنبه ۱۸ دی با مراجعه به سامانه فروش به آدرس esale.ikco.ir نسبت به تکمیل ثبت نام و واریز وجه اقدام نمایند.


شرایط فروش هایما ۷X – دی ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین شرایط فراخوان ویژه برندگان سامانه یکپارچه، هایما ۷X را به صورت نقدی با تحویل ۹۰ روزه عرضه می‌کند. متقاضیان می‌توانند از تاریخ شنبه ۱۶ دی با مراجعه به سامانه فروش به آدرس esale.ikco.ir نسبت به تکمیل ثبت نام و واریز وجه اقدام نمایند.


فروش فوق العاده و پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک – دی ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین شرایط فروش اعلامی ویژه متقاضیانی که در سامانه یکپارچه ثبت نام نموده‌اند، خودروی دنا پلاس اتوماتیک را عرضه می‌کند:


فروش فوق العاده و پیش فروش سورن پلاس با موتور XU7P – دی ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین شرایط فروش اعلامی ویژه متقاضیانی که در سامانه یکپارچه ثبت نام نموده‌اند، خودروی سورن پلاس با موتور XU7P را عرضه می‌کند:


فروش فوق العاده تارا اتوماتیک V4 تیپ LX – دی ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین شرایط فروش اعلامی ویژه متقاضیانی که در سامانه یکپارچه ثبت نام نموده‌اند و اولیت آن‌ها بخش دوم اولویت های زمستان ۱۴۰۲ تعیین شده است، خودروی تارا اتوماتیک LX را عرضه می‌کند:

شرایط فروش وانت آریسان ۲ – آذر ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین شرایط اعلامی، وانت آریسان ۲ را به صورت نقدی، قیمت قطعی و زمان تحویل حداکثر ۴۵ روزه عرضه می‌کند. این شرایط فروش بدون محدودیت پلاک فعال و ثبت نام قبلی بوده و از طریق وب سایت فروش ایران خودرو انجام می‌پذیرد.
متقاضیان می‌توانند جهت خرید از روز چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۲ تا زمان تکمیل ظرفیت به درگاه فروش ایران خودرو مراجعه کرده و نسبت به پرداخت وجه و تکمیل مدارک در نمایندگی‌های مجاز اقدام نمایند.

شرایط فروش تارا اتوماتیک V4 تیپ LX و هایما ۷X – آذر ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین شرایط فراخوان ویژه برندگان سامانه یکپارچه، تارا اتوماتیک V4 تیپ LX و هایما ۷X را به صورت فروش نقدی با تحویل ۹۰ روزه و پیش فروش تحویل فروردین و اردیبهشت ۱۴۰۳ عرضه می‌کند. متقاضیان می‌توانند از تاریخ سه شنبه ۱۴ آذر با مراجعه به سامانه فروش به آدرس esale.ikco.ir نسبت به تکمیل ثبت نام و واریز وجه اقدام نمایند.


شرایط فروش پژو ۲۰۷ دستی ارتقا یافته – آذر ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین شرایط فراخوان ویژه برندگان سامانه یکپارچه، پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای ارتقا یافته را به صورت پیش فروش تحویل تیر ۱۴۰۳ عرضه می‌کند. ۲۰۷ در ۸ رنگ به فروش می‌رسد. متقاضیان می‌توانند از تاریخ سه شنبه ۱۴ آذر با مراجعه به سامانه فروش به آدرس esale.ikco.ir نسبت به تکمیل ثبت نام و واریز وجه اقدام نمایند.


فروش ایران خودرو: پژو ۲۰۷ اتوماتیک ارتقا یافته – آذر ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین شرایط فراخوان ویژه برندگان سامانه یکپارچه، پژو ۲۰۷ اتوماتیک سقف شیشه‌ای ارتقا یافته را به صورت پیش فروش تحویل خرداد و تیر ۱۴۰۳ عرضه می‌کند. ۲۰۷ در ۸ رنگ به فروش می‌رسد. متقاضیان می‌توانند از تاریخ سه شنبه ۷ آذر با مراجعه به سامانه فروش محصولات ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام خودرو اقدام نمایند.

فروش اقساطی وانت آریسان ۲ – آذر ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین شرایط عرضه اعلامی وانت آریسان ۲ دوگانه سوز را به صورت نقدی و اقساطی بدون محدودیت عرضه می‌کند. آریسان ۲ در ۴ رنگ، اقساط ۱۸ ماهه و با موعد تحویل حداکثر ۴۵ روزه به فروش می‌رسد. متقاضیان می‌توانند از تاریخ سه شنبه ۷ آذر تا زمان تکمیل ظرفیت با مراجعه به سامانه فروش به آدرس esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام خودرو اقدام نمایند.

فروش فوق العاده پژو پارس سفارشی (مهر ۱۴۰۲)

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین شرایط اعلامی، پژو پارس سفارشی با موتور XU7P را ویژه متقاضیان عادی مرحله دوم سامانه یکپارچه به صورت نقدی، قیمت قطعی و تحویل ۳ ماهه به فروش می‌رساند.
مدل خودرو مبلغ قطعی قابل پرداخت (تومان) زمان تحویل
پژو پارس ELXپژو پارس سفارشی با موتور XU7P ۳۰۹,۵۴۵,۰۰۰ ۳ ماهه

فروش نقدی و اقساطی وانت آریسان ۲ (مهر ۱۴۰۲)

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین شرایط اعلامی، وانت آریسان ۲ را به صورت نقد و اقساط، قیمت قطعی و زمان تحویل حداکثر ۳۰ روزه به فروش می‌رساند. این شرایط فروش بدون محدودیت پلاک فعال و ثبت نام قبلی بوده و از طریق وب سایت فروش ایران خودرو انجام می‌پذیرد.
متقاضیان می‌توانند جهت خرید از روز چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۲ تا زمان تکمیل ظرفیت به درگاه فروش ایران خودرو مراجعه کرده و نسبت به پرداخت وجه و تکمیل مدارک در نمایندگی‌های مجاز اقدام نمایند.
مدل خودرو پیش پرداخت مبلغ اقساط (۳ چک) قیمت خرید نقدی (تومان) تاریخ چک ها
وانت آریسان ۲ دوگانه سوز ۲۳۶,۶۸۶,۰۰۰ ۶۱,۹۱۷,۰۰۰ ۳۸۳,۰۳۰,۰۰۰ ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳
۱۵ آبان ۱۴۰۳
۱۵ مرداد ۱۴۰۴

فروش فوق العاده تارا اتوماتیک (مهر ۱۴۰۲)

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین شرایط اعلامی، تارا اتوماتیک را ویژه متقاضیان عادی مرحله دوم سامانه یکپارچه به صورت نقدی، قیمت قطعی و تحویل ۳ ماهه به فروش می‌رساند.
مدل خودرو کد کلاس مبلغ قطعی قابل پرداخت (تومان) رنگ خودرو زمان تحویل آپشن انتخابی
تارا اتوماتیک ۳۲۲۰۷ ۴۹۰,۵۸۵,۲۰۰ سفید-مشکی آبنوس-خاکستری-آبی کبود-آبی رویال-نقره‌ای-نقره‌ای تیتانیوم-قهوه‌ای کادرو ۹۰ روزه تبدیل خودرو به تارا V4

فروش فوق العاده تارا دستی و هایما S7 پلاس (مهر ۱۴۰۲)

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین شرایط اعلامی، تارا دستی و هایما S7 را ویژه متقاضیان عادی مرحله دوم سامانه یکپارچه به صورت نقدی، قیمت قطعی و تحویل ۳ ماهه به فروش می‌رساند.
مدل خودرو کد کلاس مبلغ قطعی قابل پرداخت (تومان) رنگ خودرو زمان تحویل آپشن انتخابی
تارا دستی ۳۲۲۰۷ ۳۹۴,۴۹۴,۵۰۰ سفید-مشکی آبنوس-خاکستری-آبی کبود-آبی رویال-نقره‌ای ۹۰ روزه تبدیل رنگ به رنگ‌های نقره‌ای تیتانیوم و قهوه‌ای کادرو-انتخاب پکیج نانو سرامیک
هایما S7 پلاس ۵۱۸۰۲ ۱,۰۸۶,۲۷۵.۰۰۰ نقره‌ای-خاکستری-سفید-مشکی آبنوس-ذغالی متالیک قابلیت انتخاب پکیج جک برقی درب صندوق عقب هایما یا پوشش نانو سرامیک

فروش فوق العاده پژو پارس (مهر ۱۴۰۲)

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین شرایط اعلامی، پژو پارس با موتور XU7P را ویژه متقاضیان عادی مرحله دوم سامانه یکپارچه به صورت نقدی، قیمت قطعی و تحویل ۳ ماهه عرضه می‌‌کند.
مدل خودرو کد کلاس مبلغ قطعی قابل پرداخت (تومان) رنگ خودرو زمان تحویل
پژو پارس ELXپژو پارس با موتور XU7P ۳۵۱۰۶ ۲۹۴,۱۳۳,۲۰۰ سفید ۳ ماهه

 


قیمت‌ روز خودروهای ایران خودرو

مدلمشخصاتقیمت کارخانهقیمت بازار
دنا پلاس تیپ ۱قالپاق+کاسه‌ای۳۴۹,۸۰۰,۰۰۰۶۴۲,۰۰۰,۰۰۰
دنا پلاس توربودستی ۶ سرعته فرمان برقی۴۸۲,۰۰۰,۰۰۰۷۳۳,۰۰۰,۰۰۰
دنا پلاس توربواتوماتیک۵۴۵,۰۰۰,۰۰۰۸۰۵,۰۰۰,۰۰۰
پژو ۲۰۶ تیپ ۲۱۴۰۱۲۱۴,۸۷۰,۰۰۰۵۹۲,۰۰۰,۰۰۰
پژو ۲۰۷TU3-ESP۳۲۳,۸۰۰,۰۰۰۶۴۸,۰۰۰,۰۰۰
پژو ۲۰۷دستی فرمان برقی-۸۵ گانه۳۱۸,۶۰۰,۰۰۰۷۷۳,۰۰۰,۰۰۰
پژو ۲۰۷دستی پانوراما-ارتقا یافته۳۴۳,۷۰۰,۰۰۰۸۰۲,۰۰۰,۰۰۰
پژو ۲۰۷دستی ۶ سرعته پانوراما۳۶۶,۱۸۰,۰۰۰به زودی
پژو ۲۰۷ اتوماتیکپانوراما TU5P-ارتقا یافته
-مدل ۱۴۰۳
۶۰۲,۰۰۰,۰۰۰۱,۰۵۸,۰۰۰,۰۰۰
پژو ۲۰۷ اتوماتیکسقف فلزی-۸۵ گانه۴۲۰,۴۲۴,۰۰۰۹۲۸,۰۰۰,۰۰۰
رانا پلاسمعمولی-۸۵ گانه۳۲۹,۱۳۴,۰۰۰۶۰۹,۰۰۰,۰۰۰
تارادستی V1۳۹۴,۴۰۰,۰۰۰۷۹۳,۰۰۰,۰۰۰
تاراآپشنال V1P۵۸۰,۰۰۰,۰۰۰۸۵۸,۰۰۰,۰۰۰
تارااتوماتیک V2۴۹۰,۵۵۱,۰۰۰۹۱۹,۰۰۰,۰۰۰
تارادستی V3به زودی---
هایما S7 پلاسسفارشی------
هایما ۷XMPV۱,۴۸۲,۲۲۴,۰۰۰۱,۸۱۵,۰۰۰,۰۰۰
هایما ۶Pپلاگین هیبریدیبه زودی---
پیکاپ فوتون تونلند۲.۸ لیتری دیزلی دوکابین نیوفیس۱,۵۴۰,۶۵۰,۰۰۰---
پیکاپ فوتون تونلند G7اتوماتیک۱,۸۸۵,۰۰۰,۰۰۰۲,۴۱۰,۰۰۰,۰۰۰

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۳۲۳ رای

محمدجواد نورایی

نویسنده و خبرنگار "پدال"

مطالب مشابه

‫۱۴۰ دیدگاه‌ها

 1. علیرضا

  ۱۶ مهر ۱۴۰۲
  سوابق: (164 ديدگاه)

  مالیات ۳۰ درصدی فروش خودرو صفر واقعی هست؟ کسی تا الان ماشین صفر فروخته مالیات ازش گرفته باشن؟

  موافقم 19
  مخالفم 4
  1. علیرضا

   ۱۵ دی ۱۴۰۲
   سوابق: (164 ديدگاه)

   جل الخالق این حرف سوالی بود چرا لایک میکنید؟
   یعنی هیچکس تا الان ماشین صفر نفروخته امسال؟

   موافقم 4
   مخالفم 1
  2. پیام

   ۲۴ بهمن ۱۴۰۲
   سوابق: (1239 ديدگاه)

   تحریم کنید

   موافقم 2
   مخالفم 0
 2. سالار جان خان جان فصل

  ۱۷ مهر ۱۴۰۲
  سوابق: (325 ديدگاه)

  قالپاق با کاسه ببر 700 میلیون

  موافقم 33
  مخالفم 2
 3. حمید

  ۱۷ مهر ۱۴۰۲
  سوابق: (12 ديدگاه)

  یه سوال: تو مرحله دوم سامانه یکپارچه که اصلا ایرانخودرو حضور نداشت! این خبر برای چیه؟ کسی میدونه چطوری شد؟ الان این برای چه کساییه؟

  موافقم 10
  مخالفم 2
  1. حمید

   ۱۷ مهر ۱۴۰۲
   سوابق: (12 ديدگاه)

   نویسنده اطلاعی داره؟

   موافقم 4
   مخالفم 1
  2. حمید

   ۱۸ مهر ۱۴۰۲
   سوابق: (12 ديدگاه)

   آقای نویسنده محمدجواد نورایی اطلاعی داره؟

   موافقم 1
   مخالفم 1
 4. حمید

  ۱۷ مهر ۱۴۰۲
  سوابق: (12 ديدگاه)

  ایران‌خودرو تو مرحله دوم نبود، هایما هم عرضه نشد، پس چطوری برای متقاضیان مرحله دوم داره خودرو ارائه میکنه؟ خبر اشتباهه یا درسته؟

  موافقم 9
  مخالفم 2
 5. amir

  ۱۷ مهر ۱۴۰۲
  سوابق: (2066 ديدگاه)

  یه سوال الان کسی که تو سامانه یکپارچه ها نبوده الان هیچ ماشینی هم نمیتونه بخره از کارخونه ها؟

  موافقم 7
  مخالفم 2
  1. ehsan fa

   ۷ آذر ۱۴۰۲
   سوابق: (1867 ديدگاه)

   نخیر

   موافقم 0
   مخالفم 0
 6. amir

  ۲۲ مهر ۱۴۰۲
  سوابق: (2066 ديدگاه)

  ببخشید اگه بخوایم جدید ثبت نام کنیم نمیشه حتما باید قبلا اسم نوشته باشیم تو یکپارچه ؟

  موافقم 7
  مخالفم 3
  1. آرین

   ۱۴ آذر ۱۴۰۲
   سوابق: (211 ديدگاه)

   بله .. چقدر چرت و پرت

   موافقم 3
   مخالفم 0
 7. اصفهان وبسایت

  ۳۰ آبان ۱۴۰۲
  سوابق: (2 ديدگاه)

  چه شرایط خوبی !

  موافقم 3
  مخالفم 2
 8. Shahab Afzali

  ۸ آذر ۱۴۰۲
  سوابق: (1 ديدگاه)

  سلام‌چرا من ۲۰۷ اتوماتیک‌رو میخوام‌انتخاب‌کنم‌میزنه ظرفیت پر است،مگه برای ما که توی‌سامانه یکپارچه بودیم‌نباید ظرفیت باز باشه؟؟؟

  موافقم 2
  مخالفم 1
 9. mm

  ۱۹ آذر ۱۴۰۲
  سوابق: (1 ديدگاه)

  ایران خودرو با همراهی شورای رقابت توانست تا با تغییراتی نسبتا جزئی قیمت ۳۹۳ میلیون تومانی تارا دنده ای را در نسخه جدید به ۵۸۰ میلیون برساند. به عبارت ساده تر اضافه شدن گیربکس جدید و چند آپشن ساده برای مصرف کننده 190 میلیون تومان هزینه دارد. تارا اون تغییراتی که در شاَن یک خودروی ایرانی که مثلا سرسبد خودروهای داخلی هست رو ندارد(مثل آپشن سانروف که آپشن ۲۰ سال گذشته خارجیهاست) کجای دنیا برطرف کردن ایرادات خودرو، آپشن حساب می شود؟ واقعا معلوم نیست این افزایش قیمت بر چه مبنایی است. زمانی که همه خودروها را قیمت گذاری کردند دلار حدود 60 هزارتومان بود الان دلار تقریبا 50 هزار تومان است. بنابراین باید قیمت ها را کاهش دهند نه افزایش!
  حالا که بالاجبار تارا پلاس ثبت نام کردیم برای اینکه این ظلم تا حدودی قابل هضم باشه و کمتر آه مردم شما و زندگیتان را بگیرد؛ حداقل این خودرو تارا پلاس را با نصب سانروف و قیمت پایین ترتحویل دهید و برای خریداران تارا پلاس وام تعلق گیرد

  موافقم 5
  مخالفم 3
 10. sinasvj

  ۲ دی ۱۴۰۲
  سوابق: (193 ديدگاه)

  دوستان کسی اطلاع داره دوره بعدی عرضه ایران خودرو توی سایت تخصیص خودرو کی شروع میشه؟ شیش ماهه میخوام 207 بگیرم هیچ خبری از عرضه نیست یه مشت دلال کثیف ظرفیتو پر کردن نمیزارن چار نفر مثل من که پول ندارن ماشین با قیمت آزاد بخرن صاحب ماشین بشن

  موافقم 3
  مخالفم 0
 11. علی

  ۱۶ دی ۱۴۰۲
  سوابق: (1202 ديدگاه)

  شانس برنده شدن تو سامانه یکپارچه چقدره ؟

  موافقم 1
  مخالفم 1
  1. AMG GT

   ۲۱ دی ۱۴۰۲
   سوابق: (38 ديدگاه)

   صفر درصد. از من به شما نصیحت، نقد نگه داشتن توی این مملکت اشتباهه. به این سامانه یکپارچه هم دل خوش نکنید. برو از بازار یه چی بخر که بدون وسیله نمونی. اسفند که بشه میفهمی چی گفتم الان… البته متاسفانه

   موافقم 3
   مخالفم 1
 12. رامتین

  ۲ بهمن ۱۴۰۲
  سوابق: (2989 ديدگاه)

  4 تا ماشین خوب مثل پژو2008 یه زمانی مونتاژ میشد، اینها هم از بین رفتند. همون محصولات پژو را بابا دوباره مونتاژ کنید. مثلا پژو 3008 واقعا خودروی تاپی هست و یادمه 4-3 سال پیش بهترین خودروی قاره اروپا شد.

  موافقم 1
  مخالفم 1
 13. MJ

  ۳ بهمن ۱۴۰۲
  سوابق: (1 ديدگاه)

  باسلام
  من با توجه به این خبر پیش فروش یا فروش محصولات ایران خودرو به سامانه یکپارچه مراجعه کردم اما خبری از فروش خودرو نیست. از کجا میشه ثبت نام کرد سامانه یکپارچه اصلا این محصولات قرار نداده که بشه ثبت نام کرد ممنون میشم راهنمایی کنید؟ تشکر
  لازم به ذکر سایت خود ایرانخودرو هم این محصولات قرار نداده پس کجا میشه ثبتنام کرد؟؟

  موافقم 1
  مخالفم 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی پذیرفته نمی‌شوند. برای تغییر آواتار خود می‌توانید از سایت گراواتار استفاده نمایید.

دکمه بازگشت به بالا