رپورتاژ

درمانکده سایت نوبت دهی آنلاین مطب پزشکان

برای رزرو نوبت آنلاین مطب می‌توانید از پلتفرم‌های ارائه خدمات آنلاین سلامت استفاده کنید. این پلتفرم‌ها شرایطی را فراهم کرده‌اند تا بیماران راحت‌تر و سریع‌تر به پزشکان متخصص دسترسی داشته باشند. درمانکده یکی از موفق‌ترین سرویس‌های آنلاین در این حوزه است. ارائه خدمات باکیفیت، معرفی بیش از ۵۰۰۰ پزشک متخصص و مشاوره آنلاین پزشکی تنها بخشی از موفقیت این مجموعه است. مطالعه این مقاله شما را با این استارتاپ حوزه سلامت بیشتر آشنا می‌کند.

آیا درمانکده مرکز درمانی است؟

درمانکده مرکز درمانی نیست؛ بلکه سامانه‌ای برای ارائه خدمات آنلاین سلامت است. با استفاده از خدمات این مجموعه می‌توانید پزشکان متخصص را پیدا کنید، از آن‌ها نوبت اینترنتی یا مشاوره پزشکی بگیرید، مطالب پزشکی متنوع بخوانید، مراکز درمانی را پیدا کنید، در مورد کیفیت کار پزشکان نظر بدهید و در مورد علائم بیماری با پزشک عمومی صحبت کنید.

درمانکده چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

مهم‌ترین خدمات آنلاین سلامت درمانکده شامل موارد زیر می‌شود:

مشاوره آنلاین فوری

درمانکده با ارائه این خدمت سعی کرده است تا کاربران در شرایط خاص دسترسی سریع به پزشک داشته باشند. البته این خدمت هرگز جانشین خدمات فوریت‌های پزشکی نیست، اگر در شرایط اورژانسی قرار دارید، لازم است با ۱۱۵ تماس بگیرید. از خدمت مشاوره آنلاین فوری درمانکده در شرایط زیر می‌توانید استفاده کنید:

 • علائم بیماری را دارید و می‌خواهید بدانید چه شرایطی بحرانی است و در چه بازه زمانی می‌توانید به پزشک مراجعه کنید.
 • داروی خاصی مصرف می‌کنید و متوجه تغییراتی در خود شده‌اید؛ می‌خواهید بدانید این تغییرات چقدر جدی هستند و چه زمانی باید به مراکز درمانی مراجعه کنید.
 • نتیجه آزمایش را گرفته‌اید و می‌خواهید با یک پزشک در مورد تفسیر آن صحبت کنید.
 • مدتی است علائم خاصی را تجربه می‌کنید اما دقیقا نمی‌دانید مشکل چیست.
 • وضعیت جسمی شما بحرانی نیست و در عین‌حال در شرایطی قرار دارید که نمی‌توانید به مراکز درمانی مراجعه کنید. به مشاوره پزشک نیاز دارید تا شرایط سلامتی خود را مدیریت کنید.

مشاوره آنلاین فوری درمانکده به‌صورت تماس تلفنی یا اینترنتی (متنی) و توسط پزشک عمومی ارائه می‌شود. در طی آن صرفا توصیه‌های پزشکی را دریافت می‌کنید و نسخه پزشکی برای شما ارائه نمی‌شود. مدت زمان آن نیز با توجه به نوع مشاوره (تلفنی یا اینترنتی) بین ۲۰ تا ۳۰ دقیقه است. شما به ‌طور ۲۴ ساعته می‌توانید از این خدمت استفاده کنید.

مشاوره آنلاین با پزشکان متخصص

با استفاده از خدمت مشاوره آنلاین با پزشکان متخصص می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان با پزشکان برتر در حوزه‌های مختلف ارتباط برقرار کنید. مشاوره اینترنتی به شما کمک می‌کند تا در مورد نگرانی‌های رایج سلامتی با پزشک متخصص صحبت داشته باشید و در صورت نیاز اقدام به مراجعه حضوری کنید. یکی از برجسته‌ترین مزیت‌های مشاوره آنلاین، از بین بردن محدودیت‌های مکانی و جغرافیایی است. به کمک فناوری‌های نوین در هر منطقه‌ای که باشید، فرصت مشاوره با بهترین پزشکان متخصص را خواهید داشت.

برای مشاوره اینترنتی با پزشکان متخصص درمانکده لازم است به لیست پزشکان درمانکده دسترسی داشته باشید. برای مثال اگر می‌خواهید از بهترین روانپزشک تهران وقت مشاوره بگیرید، کافی است در سایت درمانکده و در بخش«مشاوره تلفنی و آنلاین»، تخصص روانپزشک را انتخاب کنید. به این ترتیب لیست روانپزشکانی که می‌توانند مشاوره غیرحضوری ارائه دهند، برای شما نمایش داده می‌شود. مشاوره پزشکی درمانکده به صورت تماس تلفنی یا اینترنتی است. مشاوره اینترنتی نیز با توجه به درخواست شما می‌تواند متنی، صوتی یا تصویری باشد. درمانکده این اطمینان را می‌دهد که تمامی اطلاعات پزشکی و گفتگوهای شما محرمانه باقی می‌ماند و فقط پزشک و بیمار به این اطلاعات دسترسی دارند.

دریافت نوبت آنلاین مطب پزشک

با استفاده از پلتفرم‌های دریافت نوبت آنلاین، بیماران می‌توانند به سرعت و بدون نیاز به مراجعه حضوری، روز و زمان ویزیت با پزشکان متخصص را تعیین کنند. این سیستم باعث افزایش دسترسی به خدمات بهداشتی و کاهش زمان انتظار می‌شود.

درمانکده نیز با هدف بهبود خدمات حوزه سلامت و بهداشت، این خدمت را به کاربران خود ارائه می‌دهد. برای دریافت نوبت اینترنتی از پزشکان متخصص درمانکده باید به لیست پزشکان این مجموعه دسترسی داشته باشید. برای این منظور درمانکده راه‌کارهای زیر را برای کاربران خود مهیا کرده است:

 • دسترسی به لیست پزشکان متخصص با جستجوی تخصص پزشکی: این گزینه مناسب افرادی است که می‌خواهند بهترین پزشک به آن‌ها معرفی شود. کافی است در سایت درمانکده و در باکس جستجو عنوان تخصص پزشک را بنویسید و جستجو کنید؛ مثلا پزشک پوست و مو. در مرحله بعد لیستی از پزشکان متخصص و فوق‌تخصص پوست و مو نمایش داده می‌شود. با توجه به اطلاعات لیست می‌توانید از پزشک و پروفسور متخصص پوست و مو در تهران نوبت آنلاین مطب بگیرید.
 • دسترسی به لیست پزشکان متخصص با جستجوی نام پزشک: اگر پزشک خاصی را می‌شناسید اما اطلاعات تماس او را ندارید، کافی است در کادر جستجو بجای تخصص پزشکی، نام پزشک را تایپ کنید. اگر درمانکده با پزشک مورد نظر همکاری داشته باشد، اطلاعات او در اختیار شما قرار می‌گیرد.
 • دسترسی به لیست پزشکان متخصص با جستجوی علائم بیماری: اگر علائم خاصی را تجربه می‌کنید و دقیقا نمی‌دانید به کمک چه پزشکی نیاز دارید، کافی است در کادر جستجو علائم بیماری را تایپ کنید. با توجه به اطلاعاتی که وارد کرده‌اید، لیست پزشکان مرتبط برای شما نمایش داده می‌شود.

بانک اطلاعات مراکز درمانی

اگر دنبال آدرس و اطلاعات بیمارستان خاصی هستید یا می‌خواهید مراکز تصویربرداری پزشکی در سطح استان تهران را بشناسید، می‌توانید از خدمات «بانک اطلاعات مراکز درمانی» درمانکده استفاده کنید. این مجموعه سعی کرده است اطلاعات مربوط به بیمارستان‌ها، کلینیک‌ها، آزمایشگاه‌ها و مراکز تصویربرداری پزشکی در تهران را به صورت تفکیک‌شده در اختیار کاربران خود قرار دهد. برای مثال اگر به دنبال لیست بیمارستان‌های تخصصی کودکان در تهران هستید، می‌توانید در قسمت «بیمارستان‌ها» نام و نشانی این مراکز را ببینید.

داروخانه درمانکده

داروخانه درمانکده فروشگاه اینترنتی است که می‌توانید از طریق آن برای خرید اقلام غیر دارویی و داروهای بدون نیاز به نسخه اقدام کنید. در این فروشگاه اینترنتی انواع مکمل‌های دارویی، لوازم مادر و کودک و لوازم بهداشتی ارائه می‌شود. از مزیت‌های داروخانه درمانکده می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ارسال کالا در کوتاه‌ترین زمان
 • ضمانت اصالت و کیفیت کالا
 • تنوع برند و کالا
 • تنوع قیمت
 • مشاوره پزشکی رایگان قبل از خرید کالا
 • پشتیبانی آنلاین
 • تخفیفات ویژه
 • خرید بدون محدودیت جغرافیایی

تست هوشمند کرونا

این تست به صورت آنلاین و رایگان طراحی شده است. شما می‌توانید با پاسخ به چند سوال، در مورد وضعیت سلامتی خود اطلاعات اولیه را کسب کنید. هدف این تست این است تا از مراجعه غیر‌ضروری بیماران مشکوک به کرونا به مراکز درمانی جلوگیری شود. باید بدانید تست هوشمند کرونا در درمانکده هرگز جانشین آزمایش‌های PCR، آنتی بادی و سی‌تی اسکن ریه نیست. در صورتیکه علائم شدیدی را تجربه می‌کنید لازم است در کوتاه‌ترین زمان به مراکز درمانی مراجعه کنید تا وضعیت سلامتی شما به‌طور دقیق بررسی شود.

مجله پزشکی

درمانکده در مجله پزشکی خود موضوعات متنوع و بسیاری زیادی را در حوزه پزشکی برای کاربران خود فراهم کرده است. مطالعه این مقاله‌ها اطلاعات شما در زمینه‌های مختلف را افزایش می‌دهد.

آیا خدمات درمانکده محدود به بیماران می‌شود؟

درمانکده صرفا به عنوان بهترین سایت نوبت دهی پزشک معرفی نمی‌شود. این مجموعه امکاناتی را برای پزشکان نیز مهیا کرده است تا همکاری بهتر و موثرتری با آن‌ها داشته باشد که از آن جمله می‌توان به بهره‌مندی از پکیج‌های جذاب برندینگ و ارائه پنل منحصر‌به‌فرد به هر پزشک اشاره کرد. این پنل عملکردی شبیه سایت‌های شخصی دارد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای

مطالب مشابه

دکمه بازگشت به بالا