رپورتاژ

اقامت ساعتی در هتل استقلال تهران

امروزه نه تنها از هتل‌ها برای اقامت طولانی‌مدت و چند روزه استفاده می‌شود، بلکه برای اقامت ساعتی هم کاربرد دارند. رزرو ساعتی هتل شبیه به رزرو چند روزه است. در رزرو ساعتی اتاق‌های به نام DAYUSE به صورت ساعتی در اختیار مشتریان قرار داده می‌شود. در این مقاله به بررسی اقامت ساعتی در هتل استقلال تهران  (https://www.alibaba.ir/hotel/ir-tehran/tehran-esteghlal )پرداخته‌ایم. اگر به اطلاعاتی در مورد رزرو ساعتی هتل استقلال در تهران نیاز دارید با ما همراه باشید.

رزرو ساعتی در هتل استقلال تهران به چه منظور انجام می‌شود

هتل استقلال در تهران یا همان هتل هیلتون، هتلی پنج ستاره است.  این هتل در تهران در سال ۱۳۴۱ به عنوان هتلی بین‌المللی افتتاح شد. این هتل به گروه هتل‌های پارسیان در دهه ۷۰ شمسی پیوست و دارای دو بال شرقی و غربی است.  در سال ۱۳۴۱ و ۱۳۵۱ به ترتیب بال غربی و شرقی این هتل ساخته شد. بال شرقی  وسایل و امکانات جدیدتری نسبت به بال غربی دارد و نوسازتر است‌.

اگر شما به دلیل کاری به شهر تهران سفر کرده‌اید و می‌خواهید ساعتی در این شهر بمانید. با اقامت ساعتی هتل در تهران، می‌توانید با هزینه کمی در اتاق تمیز و شیکی استراحت کنید. رزرو ساعتی در هتل استقلال تهران بهترین گزینه برای زمانی است که شما مجبور هستید، ساعت کمی را در تهران باشید.

اتاق DAYUSE در هتل استقلال در تهران چیست؟

در رزرو ساعتی هتل اتاقی به مدت چند ساعت در اختیار شما قرار می‌گیرد که به این اتاق، اتاق DAYUSE  می‌گویند.  هتل پنج ستاره استقلال تهران بهترین اتاق DAYUSE را دارد که شما می‌توانید ساعتی که در تهران هستید به دور از استرس در آن استراحت نمایید. در این جا به این نکته توجه کنید در صورت کنسلی رزرو ساعتی هتل استقلال تهران هیچ مبلغی از آن عودت داده نمی‌شود؛ چون شامل قوانین کنسلی نیست.

اقامت ساعتی در هتل استقلال

اتاق DAYUSE رزرو ساعتی هتل استقلال تهران چه تفاوتی با اتاق رزرو طولانی مدت دارد؟

دکوراسیون داخلی اتاق DAYUSE رزرو ساعتی با دکوراسیون اتاق رزرو طولانی مدت هتل هیچ تفاوتی ندارد. برای اقامت ساعتی هزینه کمتری پرداخت می‌شود و این تنها تفاوت این دو اتاق است. اتاق DAYUSE هتل خدمات خانه‌داری کمی دارد و اتاق صبحانه هم ندارد.

مزایای رزرو ساعتی هتل استقلال در تهران

شما با رزرو ساعتی هتل استقلال در تهران می‌توانید در سفر کاری کوتاهی که به تهران دارید و مجبور هستید ساعت کوتاهی در این شهر بمانید بدون تنش فکری و استرس در اتاق DAYUSE هتل استراحت کنید. در رزرو ساعتی هتل ساعت چک اوت و چک این نسبت به رزرو طولانی‌مدت هتل کمی منعطف‌تر است.

قیمت رزرو ساعتی هتل استقلال تهران

قانون خاصی برای رزرو ساعتی هتل وجود ندارد به همین دلیل قیمت مشخصی را نمی‌توان برای آن تعیین نمود. قیمت رزرو ساعتی هتل استقلال تهران به صورتی است که مسافر بتواند با مبلغ کمی در اتاق DAYUSE هتل استراحت کند و دغدغه‌ای بابت چند ساعتی که در شهر تهران است، نداشته باشد.

رزرو ساعتی هتل می‌تواند، ۸ ساعته، ۲ ساعته، ۵ ساعته و ۶ ساعته باشد. به همین دلیل قیمت رزرو ساعتی هتل متفاوت است. در این جا لازم است به این نکته اشاره کنیم که اگر بعد از گذشت ساعت رزرو شده، اتاق هتل را تحویل ندهید، هزینه اقامت یک روز از شما گرفته می‌شود. به عنوان نمونه اگر برای ۵ ساعت اتاق DAYUSE هتل را رزرو کرده باشید؛ ولی پس از این مدت اتاق را تحویل ندهید، هزینه اقامت یک روزه از شما گرفته خواهد شد.

اقامت ساعتی در هتل استقلال

قوانین رزرو اتاق ساعتی در هتل استقلال در تهران

در بیشتر رزروهای ساعتی هتل صبحانه، شام و نهار ارائه نمی‌شود. اگر در هتلی اتاق DAYUSE را ساعتی رزرو می‌کنید. می‌توانید با روشن و خاموش بودن علامت صبحانه، نهار یا شام از ارائه شدن یا نشدن صبحانه، شام و نهار مطمئن شوید. برای رزرو ساعتی هتل شما نمی‌توانید، اتاق هتل را شب رزرو و صبح تحویل دهید.

در واقع رزرو اقامت چند ساعته هتل فقط برای ساعات روز است. فقط برای یک روز می‌توانید رزرو ساعتی هتل را انجام دهید. به عنوان نمونه برای سه روز نمی‌توانید رزرو ساعتی داشته باشید. یعنی هر روز باید برای همان روز اقامت ساعتی هتل را رزرو کنید. برای اقامت ساعتی در هتل باید از قوانین گردشگری تبعیت کنید و مدارک زیر را آماده نمایید:

  • صیغه‌نامه معتبر
  • شناسنامه
  • مدرک شناسایی معتبر

در این جا توجه داشته باشید که برخی از هتل‌ها به افرادی که در همان شهر ساکن هستند، اقامت ساعتی نمی‌دهند‌. به همین دلیل شرایط اقامت ساعتی هر هتلی را باید قبل از رزرو ساعتی هتل بررسی کنید.

سخن پایانی

هتل‌ها امروزه علاوه بر اقامت طولانی مدت به رزرو ساعتی  مشغول هستند. هتل استقلال تهران یکی از هتل‌های است که می‌توانید رزرو ساعتی در آن بگیرید. در اقامت ساعتی هتل، اتاقی به نام اتاق DAYUSE در اختیار شما قرار می‌گیرد که این اتاق با اتاق اقامت طولانی‌مدت هیچ تفاوتی ندارد. قوانین اقامت ساعتی در هتل در این مقاله برای شما عزیزان شرح داده شده است.

میانگین امتیازات ۳ از ۵
از مجموع ۱۲ رای

مطالب مشابه

دکمه بازگشت به بالا