چشم اندازموتورسیکلتهفته نامه

راهنمای خرید بهترین موتورسیکلت 200 تا 300 میلیون تومان در ایران

در مقاله پیش رو برخی از بهترین موتورسیکلت های ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان در ایران را خدمت شما عزیزان معرفی می‌کنیم.

بازار موتورسیکلت کشورمان اگرچه گزینه‌های متنوعی را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار داده است اما اکثر این محصولات از تکنولوژی قدیمی استفاده می‌کنند و کپی محصولات موفق و روز جهانی هستند. موتورسیکلت های تولیدی با محدوده قیمتی وسیعی عرضه شده‌اند و پیش از این راهنمای خرید بهترین موتورسیکلت تا ۱۰۰ میلیون تومان و بهترین موتورسیکلت ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان را خدمت شما عزیزان تقدیم کرده‌ایم. این بار می‌خواهیم به برخی از بهترین موتورسیکلت های ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان بازار اشاره کنیم.

اگرچه در بازار کنونی موتورسیکلت‌هایی با قیمت بسیار بالاتر و حتی میلیاردی وجود دارند اما صرف هزینه ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان برای موتورسیکلت امری دشوار برای بسیاری از افراد خواهد بود. به همین خاطر محصول انتخابی باید ویژگی‌های برجسته‌ای داشته باشد تا بتواند این قیمت بالا را توجیه کند. موتورسیکلت های تولیدی علیرغم قیمت بالایی که دارند در برابر نمونه‌های مدرن دنیا حرفی برای گفتن نخواهند داشت اما در هر صورت باید با واقعیت‌های بازار کنار آمد و به همین محصولات بسنده کرد.

یک موتورسیکلت خوب که قیمت نسبتاً بالایی نیز دارد می‌بایست از ویژگی‌هایی همچون طراحی جذاب، کیفیت ساخت مطلوب، پیشرانه‌ای نسبتاً پرتوان با مصرف سوخت قابل‌قبول، سواری راحت با صندلی نرم، خدمات پس از فروش گسترده و قطعات فراوان و… سود ببرد هرچند اکثر محصولات داخلی در بخش خدمات و تأمین قطعات با مشکلات عدیده‌ای روبرو هستند. با این مقدمه می‌خواهیم بهترین موتورسیکلت ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان بازار ایران را خدمت شما عزیزان معرفی کنیم. دقت داشته باشید که امکان معرفی تمامی این محصولات در لیست ما وجود ندارد و بنابراین اگر احساس می‌کنید محصولی از قلم افتاده است حتماً آن را در بخش نظرات معرفی نمایید تا از نظرات گران‌بهای شما استفاده نماییم.

بهترین موتورسیکلت ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان در ایران

ایران دو چرخ X2

دوستداران موتورسیکلت های تریل می‌توانند به سراغ محصولی از ایران دو چرخ به نام X2 بروند که از طراحی زیبایی سود می‌برد. این محصول نسبتاً جدید از چرخ‌های ۲۱ اینچی جلو و ۱۸ اینچی عقب سود می‌برد و پیشرانه ۲۵۰ سی‌سی آن ۲۴ اسب بخار قدرت و ۲۴ نیوتون متر گشتاور تولید می‌کند. گیربکس ۶ سرعته نیز نیروی تولیدی را راهی چرخ می‌کند. البته همان‌طور که گفته شد این موتورسیکلت بیشتر مناسب ماجراجویی‌های آخر هفته است و اگر به دنبال محصولی برای ترددهای شهری هستید بهتر است سایر گزینه‌های لیست را مدنظر قرار دهید.

باجاج اونجر ۲۲۰

اکثر محصولات باجاج به خاطر استهلاک کم و هزینه‌های نگهداری پایین نسبت به رقبا شناخته می‌شوند و اونجر ۲۲۰ نیز از این قاعده مستثنا نیست. این موتورسیکلت از طراحی کلاسیک و زیبایی سود می‌برد و به نوعی کپی محصولات کاوازاکی محسوب می‌شود. صندلی راحت و سواری نرم از جمله ویژگی‌های اونجر ۲۲۰ هستند. پیشرانه ۲۲۰ سی‌سی این موتورسیکلت حدود ۱۹ اسب بخار قدرت تولید می‌کند و گشتاور آن نیز به ۱۸ نیوتون متر می‌رسد. اگر سفرهای کوتاه‌مدت زیادی را در طول سال دارید اونجر ۲۲۰ می‌تواند یکی از گزینه‌های خوب برای خرید باشد.

باجاج پالس ۲۰۰NS

یکی دیگر از گزینه‌های حاضر در لیست بهترین موتورسیکلت ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان پالس ۲۰۰NS است که محبوبیت بالایی دارد. موتورسیکلت موردبحث در دسته نیکد و اسپرت قرار می‌گیرد و طراحی زیبایی دارد که نظر مثبت اکثر خریداران را به خود جلب می‌کند. پیشرانه ۲۰۰ سی‌سی پالس ۲۰۰NS حدود ۲۳ اسب بخار قدرت و ۱۸ نیوتون متر گشتاور تولید می‌کند و سرعت و شتاب خوبی دارد. برای ایمنی بیشتر نیز شاهد استفاده از ترمز ضد قفل در محصول جذاب باجاج هستیم.

باجاج دومینار ۲۵۰

دیگر محصول جذاب باجاج هند در کشور ما دومینار ۲۵۰ است که طراحی جذاب و قوای محرکه مطلوبش باعث می‌شود نماینده‌ای قدرتمند در کلاس ۲۵۰ سی‌سی‌ها باشد. پیشرانه تک سیلندر این موتورسیکلت حدود ۲۷ اسب بخار قدرت و ۲۴ نیوتون متر گشتاور تولید می‌کند و دومینار ۲۵۰ را به حداکثر سرعت ۱۵۵ کیلومتر در ساعت می‌رساند. ترمزهای دیسکی جلو و عقب هم نیروی توقف مطمئنی را تأمین خواهند کرد.

بنلی TNT249S

بنلی اگرچه زیر چتر حمایتی چینی‌ها فعالیت می‌کند اما همچنان به تولید موتورسیکلت‌هایی زیبا و جذاب مشغول است. یکی از گزینه‌های جذاب در بازه قیمتی ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان را می‌توان TNT249S دانست که پیشرانه ۲ سیلندر با توانایی‌های قابل‌توجهی دارد. قدرت حدود ۳۲ اسب بخار و گشتاور ۲۱ نیوتون متر جزو شاخصه‌های عملکردی TNT249S هستند. اگرچه ترمزهای دیسکی در این موتورسیکلت وجود دارند اما شاید نبود ترمز ضد قفل یک نکته منفی برایش باشد. ضمن اینکه وزن موتورسیکلت با وجود موتورسوار و باک پر به بیش از ۲۰۰ کیلوگرم می‌رسد که در ترددهای روزمره احتمال خستگی مالک را به همراه خواهد داشت.

بنلی TRK249

اگرچه موتورسیکلت های تورینگ در کشورمان طرفداران زیادی ندارند اما بنلی با محصول TRK249 در کشورمان به دنبال جلب نظر افرادی است که به گشت‌وگذار در طبیعت علاقه دارند. این محصول ایتالیایی-چینی از طراحی زیبایی سود می‌برد و در بخش فنی نیز حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. پیشرانه تک سیلندر TRK249 با ۲۵ اسب بخار قدرت و ۲۱ نیوتون متر گشتاور در خدمت مالک خواهد بود. گیربکس ۶ سرعته نیز نیرو را روانه چرخ عقب می‌کند. اگر به طبیعت‌گردی علاقه دارید و بودجه نیز یاری می‌کند، بنلی TRK249 می‌تواند گزینه‌ای قابل‌تأمل باشد.

بنلی لئون چینو ۲۴۹

دیگر نماینده بنلی در لیست بهترین موتورسیکلت ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان محصولی متمایز با نام لئون چینو ۲۴۹ است که در دسته موتورهای اسکرامبلر و کافه ریسر قرار می‌گیرد. طراحان بنلی سعی داشته‌اند محصولی با عناصر کلاسیک و رترو را تولید نمایند و در این کار نیز موفق شده‌اند. در واقع لئون چینو ۲۴۹ را می‌توان جزو متمایزترین موتورسیکلت های بازار دانست. موتور تک سیلندر ۲۴۹ سی‌سی بنلی حدود ۲۵ اسب بخار قدرت و ۲۱ نیوتون متر تولید کرده و باعث صفر تا صد کیلومتر در ساعت حدود ۱۰ ثانیه‌ای می‌شود. علیرغم وجود ترمزهای دیسکی، فقدان ترمز ضد قفل در این محصول نیز یک نمره منفی برای بنلی خواهد بود.

پیاجیو لیبرتی ۱۵۰S

اکثر محصولات پیاجیو در کشورمان با قیمت‌های بسیار بالایی عرضه می‌شوند اما لیبرتی ۱۵۰S با قیمت حدود ۲۱۰ میلیون تومان قابل خریداری است. این اسکوتر با دیگر گزینه‌های معرفی شده کاملاً تفاوت دارد و برای ترددهای روزمره ایده آل خواهد بود. نسخه S لیبرتی ۱۵۰ به برخی ریزه‌کاری‌های طراحی بسنده کرده و در مجموع ظاهری عادی دارد. پیشرانه ۱۵۵ سی‌سی این موتورسیکلت ۱۳ اسب بخار قدرت و ۱۳ نیوتون متر گشتاور تولید می‌کند و مصرف سوخت مناسبی نیز دارد. پیاجیو لیبرتی با سواری نرم خود گزینه‌ای مطلوب برای کاربری روزمره خواهد بود.

جهان همتا بلنتا Z249

این موتورسیکلت چینی طراحی مشابه رقبای مشهور دنیا از جمله کی تی ام و یاماها را به نمایش می‌گذارد. پیشرانه ۲ سیلندر ۲۴۹ سی‌سی بلنتا Z249 قدرت ۳۱.۵ اسب بخار و گشتاور ۲۲ نیوتون متری دارد و یک گیربکس ۶ سرعته نیز نیرو را راهی چرخ عقب می‌کند. این موتورسیکلت رقیب سرسختی برای بنلی TNT249S خواهد بود.

زونتس V249

یکی دیگر از موتورسیکلت های کروزر جذاب در بازار کشورمان زونتس V249 خواهد بود که از طراحی بسیار جذابی سود می‌برد و نگاه عابران را به خود جلب می‌کند. پیشرانه ۲۴۹ سی‌سی زونتس V249 حدود ۲۲ اسب بخار قدرت دارد و گیربکس ۶ سرعته نیز با آن همکاری می‌کند. سواری این موتورسیکلت چینی نسبتاً نرم است و رضایت موتورسوار را جلب می‌کند. در مجموع اگر به دنبال یک موتورسیکلت جذاب هستید که در خیابان جلب‌توجه کند قطعاً زونتس V249 جزو گزینه‌های شاخص خواهد بود.

سی اف موتو CF250SR

اگر خواهان یک موتورسیکلت با ظاهری کاملاً اسپرت و مسابقه‌ای هستید احتمالاً CF250SR نظر شما را به خود جلب خواهد کرد. در واقع طراحی برخی بخش‌ها همچون چراغ‌ها و پشت آمپرها به گونه‌ای است که این محصول چینی را یک سر و گردن بالاتر از سایر رقبای عادی این کلاس قرار می‌دهد. پیشرانه ۲۴۹ سی‌سی CF250SR نیز حدود ۲۸ اسب بخار قدرت و ۲۲ نیوتون متر گشتاور تولید می‌کند و صفر تا صد کیلومتر در ساعت حدود ۹ ثانیه‌ای را بر جای می‌گذارد.

کویر موتور C2249

دیگر گزینه حاضر در لیست بهترین موتورسیکلت ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان یک محصول کروزر ساخت چین است که توسط کویر موتور عرضه می‌شود. اگرچه چنین موتورسیکلت‌هایی برای ترددهای شهری خیلی مناسب نیستند اما در سفرهای کوتاه‌مدت بین‌شهری هیجان زیادی را نصیب موتورسوار خواهند کرد. در طراحی C2249 از محصولات شرکت هارلی دیویدسون الهام گرفته شده و عناصری همچون چراغ جلوی گرد، باک پهن و اگزوز کشیده به چشم می‌خورند. پیشرانه ۲ سیلندر ۲۴۹ سی‌سی موتورسیکلت کویر موتور ۲۰ اسب بخار قدرت دارد هرچند نقطه‌ضعف آن را می‌توان عدم استفاده از سیستم آب‌خنک دانست که شاید در ترافیک باعث داغ شدن پیشرانه شود.

کی تی ام دوک ۲۰۰

موتورسیکلت دوک ۲۰۰ در کلاس نیکد حضور دارد و جزو برجسته‌ترین محصولات عرضه شده در کشورمان به شمار می‌رود. دوک ۲۰۰ از طراحی عضلانی و اسپرتی سود می‌برد و قطعاً رضایت خریداران را جلب خواهد کرد. این موتورسیکلت به پیشرانه تک سیلندر ۲۰۰ سی‌سی با ۲۵ اسب بخار قدرت و حدود ۲۰ نیوتون متر گشتاور مجهز شده است و با گیربکس ۶ سرعته همکاری دارد. حداکثر سرعت دوک ۲۰۰ به ۱۴۰ کیلومتر در ساعت می‌رسد که حاکی از عملکرد فنی مناسب آن خواهد بود.

کی وی K249NR

نیکران موتور موتورسیکلت K249NR را در کلاس اسکرامبلر عرضه می‌کند. در طراحی این محصول از ترکیب عناصر مدرن و رترو استفاده شده تا در مجموع طراحی ظاهری هیجان‌انگیزی داشته باشد. پیشرانه ۲۵۰ سی‌سی موتورسیکلت کی وی ۲۷ اسب بخار قدرت و ۲۲ نیوتون متر گشتاور تولید می‌کند و یک گیربکس ۶ سرعته نیز وظیفه انتقال نیرو به چرخ عقب را بر عهده دارد.

کی وی ویسته ۲۴۹

در لیست بهترین موتورسیکلت ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان بازار ایران یک اسکوتر ۲۵۰ سی‌سی ساخت کی وی نیز حضور دارد. برخلاف اکثر اسکوترهای موجود که از طراحی ساده و مشابه یکدیگر استفاده می‌کنند، کی وی ویسته طراحی جذابی را به نمایش می‌گذارد که البته این جذابیت را نیز مدیون الهام‌پذیری از محصولاتی همچون یاماها خواهد بود. پیشرانه ویسته حدود ۲۱ اسب بخار قدرت تولید می‌کند. از جمله موارد مثبت اسکوتر موردبحث می‌توان به سواری نرم و راحت اشاره کرد.

هوندا کلیک ۱۵۰

کلیک یکی از محبوب‌ترین اسکوترهای بازار است و بسیاری از شرکت‌های تولیدی کپی‌هایی از این موتورسیکلت را تولید و با قیمت‌های پایین‌تر عرضه کرده‌اند اما نسخه اصیل کلیک ۱۵۰ در لیست بهترین موتورسیکلت ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان حضور دارد. طراحی این اسکوتر در طول این سال‌ها کاملاً برای ما آشناست اما نباید این موضوع را یک نکته منفی قلمداد کرد چراکه تمامی اجزا در هماهنگی با یکدیگر قرار دارند. پیشرانه ۱۵۰ سی‌سی این اسکوتر ۱۳ اسب بخار قدرت دارد که پاسخگوی نیازهای شهری خواهد بود.

یاماها AEROX155

دیگر اسکوتر محبوب بازار کشورمان یاماها AEROX155 است که طرفداران زیادی دارد. این موتورسیکلت نیز از کیفیت ساخت و طراحی مطلوبی سود می‌برد و قطعاً رضایت خریداران را جلب خواهد کرد. در دل اسکوتر دلپذیر یاماها پیشرانه تک سیلندر ۱۵۰ سی‌سی با ۱۵ اسب بخار قدرت و ۱۴ نیوتون متر گشتاور قرار دارد و گیربکس CVT نیز نیرو را به چرخ می‌رساند. سواری نرم و مصرف سوخت کم از جمله ویژگی‌های مثبت این موتورسیکلت خواهند بود.

یاماها MT15

موتورسیکلت نیکد MT15 طراحی خشن و هیجان‌انگیزی دارد که از دیگر محصولات این شرکت الهام گرفته است. از جمله نقاط قوت این محصول می‌توان به پیشرانه ۱۵۵ سی‌سی با حدود ۱۹ اسب بخار قدرت و ۱۴ نیوتون متر گشتاور اشاره کرد که باعث دستیابی به حداکثر سرعت ۱۳۰ کیلومتر در ساعت می‌شود. وجود ترمزهای دیسکی و ترمز ضد قفل نیز اطمینان خاطر مالک را به همراه خواهد داشت.

یاماها NMAX155

طرفداران اسکوترهای یاماها اگر از نظر بودجه مشکلی نداشته باشند می‌توانند مدل NMAX155 را انتخاب کنند که طراحی متفاوتی نسبت به موتورسیکلت های دیگر بازار دارد و شاید باب میل همه نباشد. این اسکوتر به پیشرانه ۱۵۵ سی‌سی با ۱۵ اسب بخار قدرت و ۱۴ نیوتون متر گشتاور مجهز است. سواری نرم و تجهیزات مناسب جزو ویژگی‌های خوب اسکوتر یاماها NMAX155 هستند.

یاماها WR155

اگر به موتورسیکلت های تریل علاقه دارید یاماها WR155 به عنوان یکی از ارزان‌ترین محصولات این برند در این کلاس خواهند توانست شما را راضی کند. طراحی WR155 همان چیزی است که از یک محصول در این کلاس انتظار دارید. در دل محصول تریل یاماها نیز پیشرانه‌ای با حجم ۱۵۵ سی‌سی و قدرت و گشتاور ۱۷ اسب بخار و ۱۴ نیوتون متر قرار دارد. حداکثر سرعت WR155 به حدود ۹۵ کیلومتر در ساعت می‌رسد.

لیست بهترین موتورسیکلت با قیمت ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان به پایان رسید و سعی کردیم اکثر محصولات حاضر در کشور را خدمت شما عزیزان معرفی نماییم. درصورتی‌که موتورسیکلتی مدنظر شماست حتماً در بخش نظرات آن را اعلام فرمایید. در ادامه نیز قیمت روز موتورسیکلت در بازه قیمت ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان (اسفند ۱۴۰۲) را خدمت شما عزیزان ارائه می‌کنیم.

نام موتورسیکلت قیمت (تومان)
یاماها گرند فیلانو ۱۲۵ ۲۱۵,۰۰۰,۰۰۰
یاماها YZFR15 ۲۵۸,۰۰۰,۰۰۰
یاماها XSR155 ۲۷۸,۰۰۰,۰۰۰
یاماها WR155 ۲۹۵,۰۰۰,۰۰۰
یاماها NMAX155 ۲۸۴,۰۰۰,۰۰۰
یاماها MT15 ۲۸۴,۰۰۰,۰۰۰
یاماها AEROX155 ۲۶۸,۰۰۰,۰۰۰
هوندا کلیک ۱۶۰ ۲۴۸,۰۰۰,۰۰۰
هوندا کلیک ۱۵۰ ۲۳۰,۰۰۰,۰۰۰
نیرو محرکه نامی RX249 ۲۹۲,۰۰۰,۰۰۰
کیو جی موتور SRK249 ۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰
کی وی ویسته ۲۴۹ ۲۴۵,۰۰۰,۰۰۰
کی وی K249R ۲۵۳,۰۰۰,۰۰۰
کی وی K249NR ۲۱۰,۰۰۰,۰۰۰
کی تی ام دوک ۲۰۰ ۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰
کویر موتور C2249 ۲۳۶,۰۰۰,۰۰۰
سی اف موتو CF250SR ۲۷۸,۰۰۰,۰۰۰
زونتس Z4250X ۲۲۸,۰۰۰,۰۰۰
زونتس Z4250T ۲۰۷,۰۰۰,۰۰۰
زونتس V249 ۲۲۰,۰۰۰,۰۰۰
جهان همتا بلنتا Z249 ۲۲۸,۰۰۰,۰۰۰
پیاجیو لیبرتی ۱۵۰S ۲۱۲,۰۰۰,۰۰۰
بنلی لدون چینو ۲۴۹ ۲۴۲,۰۰۰,۰۰۰
بنلی TRK249 ۲۳۵,۰۰۰,۰۰۰
بنلی TNT249S ۲۸۰,۰۰۰,۰۰۰
باجاج دومینار ۲۵۰ ۲۶۸,۰۰۰,۰۰۰
باجاج پالس ۲۰۰NS ۲۹۵,۰۰۰,۰۰۰
باجاج اونجر ۲۲۰ ۲۴۵,۰۰۰,۰۰۰
ایران دو چرخ X2 ۲۴۸,۰۰۰,۰۰۰

 

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲۹ رای

شاهین احمدزاده

نویسنده و مترجم مجله "پدال"

مطالب مشابه

‫۱۶ دیدگاه‌ها

 1. Gtc فقط ایتالیایی آلمانی انگلیسی شعبه ۲

  ۲۰ اسفند ۱۴۰۲
  سوابق: (232 ديدگاه)

  دوستان با این قیمت مگه نمیشه موتور سنگین خرید؟

  موافقم 3
  مخالفم 6
  1. NAVID۰۰۹۸

   ۲۰ اسفند ۱۴۰۲
   سوابق: (10156 ديدگاه)

   بی‌شک گل سرسبد این دسته ، دوک KTM ۲۰۰ اتریشی هست که به سبب استقبال در این چند سال وضعیت خدمات مناسبی هم داره!!!

   اما واقعاً نمیدونستم هنوزم محصولات باجاج میان ، منتاژ یا وارداتِ ؟!
   برای کدوم شرکتِ؟!

   موافقم 9
   مخالفم 5
  2. Aa

   ۲ فروردین ۱۴۰۳
   سوابق: (10 ديدگاه)

   میشه خرید.اما فقط آخر هفته ها میشه بیاری بیرون!

   موافقم 1
   مخالفم 1
 2. net

  ۲۰ اسفند ۱۴۰۲
  سوابق: (3105 ديدگاه)

  برای داخل شهر اسکوترها خوب هست چون صدای خیلی کمی دارند ولی موتورهای ایرانی طرح هوندا CDI صدای زیادی دارد

  موافقم 7
  مخالفم 3
 3. مردیم از خوشی

  ۲۰ اسفند ۱۴۰۲
  سوابق: (1385 ديدگاه)

  قیمت محصولات بنلی در ایران نسبت به باقی برند ها بهتر هست البته کیفیت را نمیدونم
  برا مثال قیمت بنلی 249s خارج از ایران با یاماها mt25 برابر هست اما تو ایران حتی از یاماها Mt 15 هم ارزون تره

  موافقم 5
  مخالفم 3
  1. Carbonado Aventador

   ۲۱ اسفند ۱۴۰۲
   سوابق: (4468 ديدگاه)

   من از سال ۹۶ مالک ‌انواع مدل های مختلف بنلی بودم..

   در مجموع موتور راضی کننده ایه به شرتی که صفر کیلومتر خریداری شه..
   من به کارکرد ۲۰ هزارتا که میرسه میفروشم دوباره یدونه خشک برمیدارم..

   بالای ۲۰ تا کار سرطان خالصه و هزینه هاش سنگیه

   موافقم 3
   مخالفم 2
 4. Dark Knight

  ۲۰ اسفند ۱۴۰۲
  سوابق: (435 ديدگاه)

  باجاج هندیه ؟

  موافقم 9
  مخالفم 0
 5. R

  ۲۰ اسفند ۱۴۰۲
  سوابق: (1018 ديدگاه)

  باجاج بنلی 200 RS نبود تو لیست

  موافقم 2
  مخالفم 1
 6. R

  ۲۰ اسفند ۱۴۰۲
  سوابق: (1018 ديدگاه)

  پالس RS200
  اشتباه بنلی نوشتم

  موافقم 5
  مخالفم 2
 7. R

  ۲۰ اسفند ۱۴۰۲
  سوابق: (1018 ديدگاه)

  باجاج پالس RS 200 تو لیست نبود

  موافقم 2
  مخالفم 1
 8. H

  ۲۰ اسفند ۱۴۰۲
  سوابق: (4 ديدگاه)

  ظاهر باجاج اونجر رو خیلی دوست دارم

  موافقم 4
  مخالفم 0
 9. مسعود

  ۲۰ اسفند ۱۴۰۲
  سوابق: (23 ديدگاه)

  از قیمت ها عقبترید پدال جان .
  فقط نمونه
  زونتس v249 امروز ۳۳۲۸۰۰ هست .‌

  موافقم 5
  مخالفم 1
 10. مهدی

  ۲۱ اسفند ۱۴۰۲
  سوابق: (96 ديدگاه)

  موتور سوار نیستم ولی علاقه مند هستم و دوست دارم
  خواستم بگم تو نگاه اول زونتس رو ببینید فکر می‌کنید دوکاتی هست از دور
  یه اسکی ریزی ازش رفتن
  نمیگم بده یا خوبه
  ولی یکی از دوستانم داره میگه سواری خوبی داره
  در ضمن تک رکابه ماله اون
  خودش فقط سوار میشه

  موافقم 3
  مخالفم 0
 11. Siyavash

  ۲۱ اسفند ۱۴۰۲
  سوابق: (655 ديدگاه)

  بهترین انتخاب و با کیفیت ترین و کم استهلاک ترین اول یاماها mt15 بعد پالس ns200ولی قیمت ها شرم‌آور هستن..۳۰۰ تومن برایه یه وسیله دو چرخ…
  واقعا ما کجا داریم زندگی می‌کنیم….

  موافقم 7
  مخالفم 1
 12. BMW

  ۲۴ اسفند ۱۴۰۲
  سوابق: (1181 ديدگاه)

  بعضی هاشون واقعا خوبند👍

  موافقم 1
  مخالفم 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی پذیرفته نمی‌شوند. برای تغییر آواتار خود می‌توانید از سایت گراواتار استفاده نمایید.

دکمه بازگشت به بالا