فروش اینترنتی انواع کفپوش خودرو

فروش بهترین و با کیفیت ترین کفپوش های کابین و صندوق برای همه خودروها در انواع سه بعدی و معمولی یک یا چند تکه، موکتی یا قابل شستشو

راهنمای خرید کف‌پوش یا زیرپایی خودرو

کف‌پوش خودرو ازجمله لوازم جانبی ضروری ماشین است که وظیفه آن شکیل کردن خودرو، جلوگیری از آسیب رسیدن به پوشش کف خودرو و آسان کردن کار نظافت خودرو است. به این صورت که کار شما در تمیز کردن کف کابین خودرو آسان می‌شود و بخش عمده‌ای از آشغال‌ها بر روی زیرپایی جمع می‌شود.

نصب کف‌پوش‌های خودرو

برای نصب کف‌پوش‌های یک‌تکه که اصولاً از جنس‌های مواد پلیمری پلی اورتان ساخته می‌شوند، نیاز به باز کردن تمام صندلی‌ها و کنسول زیر آرنجی دارید. کف‌پوش بر روی موکت فابریک خودرو قرار می‌گیرد و دیگر نگران کثیف شدن موکت، از دست دادن پرز، خیس شدن و… نخواهید بود. البته چند سالی است که در برخی از خودروهای تولید داخل به‌صورت استاندارد از کف‌پوش پلاستیکی استفاده می‌شود و در این خودروها نیاز چندانی به کف‌پوش‌های یک‌تکه وجود ندارد.
اما نوع دوم کف‌پوش‌ها، نمونه‌های چندتکه هستند که استفاده و کاربرد راحت‌تری داشته و مرسوم‌تر هستند. این نوع کف‌پوش‌ها برای یک خودروی ۴ درب اصولاً به‌صورت ۳ تا ۵ تکه به تولید می‌رسند. به این صورت که دوتکه کف‌پوش برای سرنشینان جلو و سرنشینان عقب هم یک یا دو تکه کف‌پوش دارند. این کف‌پوش‌ها در انواع تخت یا لبه‌دار به تولید می‌رسد که هرکدام کاربردی متفاوت دارند. برای کف صندوق عقب نیز معمولا یک کفپوش پیشنهاد می‌شود.

پارامترهای مهم در انتخاب کف‌پوش مناسب

در انتخاب کف‌پوش پارامترهایی مانند جنس و نوع طراحی اهمیت زیادی دارد؛ چراکه دائماً با پای سرنشینان خودرو در تماس بوده و ممکن است دچار فرسایش زودهنگام شود. جنس به‌کاررفته در کف‌پوش‌ها باید ساختاری پلاستیکی یا چرمی داشته باشد تا در کنار انعطاف بسیار بالا، از مقاومت زیادی در برابر ساییدگی و خوردگی برخوردار شود. کف‌پوش‌ها در اشکال و اندازه‌های مختلف ۳ و ۵ تکه تولید می‌شود که در قسمت جلویی خودرو و سه تکهٔ آن در قسمت عقب قرار می‌گیرند. طرح‌های به کار رفته در کف‌پوش‌های سه‌بعدی خودرو حالتی به آن بخشیده‌اند که مانع از سرخوردن پای سرنشینان می‌شوند.

قیمت انواع کف‌پوش اتومبیل

قیمت کف‌پوش‌های ایرانی بسیار رقابتی و مقرون به صرفه است. کف‌پوش سه بعدی، کف‌پوش سانا، کف‌پوش بابل و… در سایت با قیمت ارزان قابل سفارش است. کافیست مدل خودروی موردنظر خود را پیدا کرده و کفپوش استاندارد و مخصوص آن یا یک زیرپایی یونیورسال را خریداری نمایید.

قیمت و خرید انواع کف پوش خودرو با تخفیف ویژه از دیجی کالا

دکمه بازگشت به بالا