فروش اینترنتی انواع کارواش خانگی

راهنمای خرید کارواش خانگی

کارواش خانگی دستگاهی است که آب را با فشار بالا و با استفاده از یک نازل، بر روی سطح مورد نظر می‌پاشد، فشار بالای آبی که از نازل دستگاه بیرون می‌آید باعث پاک شدن جرم و آلودگی از سطح بدنه خودرو یا هر سطح دیگری مثلاً حیاط منزل می‌گردد. در سال‌های اخیر استفاده از این دستگاه در صنایع مختلف به عنوان یک ابزار کارآمد جهت پاکیزگی مسالهٔ رایجی شده است اما کارایی و شاخص‌های منحصربه‌فرد این دستگاه موجب شده که استفاده از این دستگاه محدود به محیط‌های صنعتی نگردد و انواع خانگی آن نیز در بازار عرضه شود.

ازجمله مزایای استفاده از کارواش‌های خانگی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

صرفه‌جویی در وقت و زمان
در دستگاه کارواش خانگی از نیروی آب پرفشار برای انجام عملیات شستشو استفاده می‌شود درنتیجه سرعت انجام عملیات با استفاده از آن در مقایسه با عملیات مشابه با شلنگ آب معمولی و یا سایر روش‌های نظافت سنتی ۴ تا ۵ برابر بیشتر می‌باشد.

صرفه‌جویی در نیروی کار
سرعت بیشتر عملیات شستشو به‌عنوان نیروی کار کمتر می‌باشد. با استفاده از دستگاه کارواش خانگی عملیات شستشوی خودرو به سرعت و با صرف کمترین میزان انرژی صورت می‌گیرد زیرا در این روش پاک کردن آلودگی و کثیفی توسط فشار بالای جریان آب خروجی دستگاه، صورت می‌گیرد و نیازی به صرف انرژی توسط فرد برای زدودن آلودگی‌های سرسخت نیست.

صرفه‌جویی در مصرف آب
شاید عجیب به نظر برسد اما میزان مصرف آب توسط دستگاه کارواش خانگی بسیار کمتر از سایر روش‌های نظافت می‌باشد. به‌طوری‌که اگر برای انجام یک عملیات شستشوی معمولی به‌جای شلنگ آب از کارواش خانگی استفاده شود، میزان مصرف آب به اندازه ۵۰ تا ۷۰ درصد کاهش می‌یابد.

تفاوت کارواش‌های ذغالی و دینامی چیست؟

کارواش‌های دینامی مناسب کارهای طولانی مدت بوده و به‌نوعی کارواش‌های صنعتی محسوب می‌شوند. طول عمر مفید این کارواش‌ها از کارواش‌های ذغالی بیشتر است. کارواش‌های ذغالی مناسب کارهای معمولی بوده و عموماً در منازل استفاده می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا