هیوندای

همه مدلهای ۲۰۱۰ هیوندای

هیوندای موتورز برای سال ۲۰۱۰ با تدارک عظیمی به بازارها یورش می برد. در این مقاله به شرح کلیه مدلهای ۲۰۱۰ بصورت اجمالی می پردازیم.

۱- هیوندای الانترا

elantra هیوندای الانترا

این اتوموبیل سدان خانوادگی چهار در با موتور ۲ لیتری ۱۳۸ اسبی ۲۵ تا ۳۵ مایل را در شهر و بزرگراه با هر گالن بنزین می پیماید. گیربکس آن ۵ دنده دستی یا چهار دنده اتوماتیک است. قیمت آن ۱۳۷۵۸ تا ۱۷۱۱۳ دلار می باشد.

۲- هیوندای الانترا تورینگ Elantra Touring

hyundai elantra touring

این مدل خصوصیات فنی مشابه با الانترا معمولی داشته و بدنه آن بصورت واگن می باشد. قیمت آن ۱۵۵۲۵ دلار تا ۱۸۹۵۷ دلار خواهد بود.

۳-هیوندای جنسیس کوپه Genesis

HYUNDAI GENESIS COUPE 2010

این اتوموبیل دو در چهارنفره اسپورت با موتور ۲ لیتری توربو به قدرت ۲۱۰ اسب بخار و گیربکس ۶ دنده دستی یا با موتور ۶ سیلندر ۳.۸ لیتری با توان ۳۰۶ اسب بخار و با گیربکس ۶ دنده اتوماتیک با قیمتهای ۲۰۹۰۰ دلار تا ۳۰۰۱۰ دلار عرضه خواهد شد.

۴-هیوندای سوناتا Sonata

Hyundai Sonata

این خودرو در کره بصورت کامل با نسل جدیدی جایگزین می شود. اما این تبدیل و ارتقا در بازارهای جهانی یک سال طول خواهد کشید. بنابراین یک سال دیگر سوناتای فعلی مهمان ما خواهد بود. این اتوموبیل در کلاس سدانهای متوسط خانوادگی قرار می گیرد و با موتورهای ۲.۴ لیتری ۱۷۵ اسبی و یا شش سیلندر ۲۴۹ اسبی قدرت می یابد. گیربکس آن ۵ دنده دستی یا اتوماتیک است و قیمت آن نیز در بازارهای جهانی ۱۷۹۲۲ تا ۲۴۸۰۹ دلار می باشد.

۵- هیوندای وراکروز Veracruz

hyundai ix55

این خودرو در ایران با نام IX55 عرضه خواهد شد و یک اتوموبیل شاسی بلند می باشد که گنجایش ۷ مسافر را دارد. موتور شش سیلندر ۳.۸ لیتری آن توان ۲۶۰ اسب بخار را تولید می کند. در حالی که مصرف سوخت آن ۱۷ تا ۲۳ مایل پیمایش به ازای هر گالن بنزین است. دارای یک گیربکس اتوماتیک ۶ دنده با overdrive بوده و ۲۶۷۰۶ دلار تا ۳۳۲۷۴ دلار قیمت خواهد داشت. مدل Limited آن در بازار ایران و توسط نمایندگی آن، شرکت آسان موتور، ۶۵۹۰۰۰۰۰ تومان قیمت گذاری شده است.

۶- هیوندای I30

hyundai i30

این هاچ بک  سایز متوسط ، جدیدترین عضو خانواده هیوندای بوده و با موتور ۲ لیتری بنزینی یا دیزلی یا موتورهای ۱.۴ و ۱.۶ لیتری بنزینی تولید می شود. این خودرو در ایران با قیمت ۳۶۹۰۰۰۰۰ هزار تومان و با موتور دو لیتری عرضه می گردد. درحالیکه قیمت جهانی آن ۱۱۶۰۰ الی ۱۴۴۰۰ یورو می باشد.

۷- هیوندای اکسنت Accent

 هیوندای اکسنت accent

این خودرو کوچک و ارزان قیمت با موتور ۱.۶ لیتری ۱۱۰ اسب بخار و گیربکس ۵دنده دستی یا ۴دنده اتوماتیک عرضه می شود و قیمت آن ۹۸۷۲ تا۱۴۶۴۲ دلار می باشد.

۸- هیوندای آزرا Azera

hyundai azera

این خودرو بدون تغییر خاصی در مدلهای ۲۰۱۰ نسبت به سال ۲۰۰۹ عرضه خواهد شد. موتور ۳.۳ لیتری آن ۲۳۴ اسب و موتور ۳.۸ لیتری ۲۶۳ اسب بخار توان تولید می کنند. گیربکس آن نیز ۵ دنده اتوماتیک با overdrive می باشد و قیمت ها نیز از ۲۳۷۲۲ دلار شروع و به ۲۶۸۵۶ دلار ختم می شوند.

۹- هیوندای جنسیس Genesis

هیوندای جنسیس

این خودرو لوکس چهاردر خانوادگی با موتورهای شش سیلندر ۳.۸ لیتری ۲۹۰ اسبی یا ۴.۶ لیتری ۸ سیلندر ۳۷۵ اسبی و با گیربکس ۶ دنده اتوماتیک عرضه می شود. بهای این ماشین ۳۰۲۴۳ دلار تا ۳۴۵۲۱ دلار خواهد بود.

۱۰- هیوندای سانتافه Santa Fe

hyundai santa fe

این ماشین ۴ در شاسی بلند ۷ نفره با موتور ۲.۷ لیتری ۶ سیلندر با توان ۱۸۵ اسب بخار یا با موتور شش سیلندر ۳.۳ لیتری ۲۴۲ اسبی و با گیربکس های ۵ دنده دستی یا ۴ دنده اتوماتیک ۲۰۸۶۱ دلار تا ۲۸۶۵۷ دلار ارزش خواهد داشت.

۱۱- هیوندای توسان Tucson

HYUNDAI TUCSON

هیوندای توسان یک خودرو شاسی بلند کوچک بوده و با موتورهای ۲ لیتری ۱۴۰ اسبی یا ۲.۷ لیتری ۱۷۳ اسبی ۶ سیلندر  عرضه می شود. در نهایت قیمت آن ۱۷۵۰۷ دلار تا ۲۴۲۰۵ دلار خواهد بود. این مدل بزودی با مدل IX35 جایگزین می شود.

توجه: این مقاله به صورت اختصاصی برای ‏سایت “پدال“‏ نوشته شده درج تمام یا قسمتی از ‏این ‏مطلب، ‏تنها با ذکر نام سایت و آدرس دقیق این صفحه مجاز است.

جواد عقیلی

مهندسی پتروشیمی خوندم اما عاشق دنیای خودرو هستم. موسس و سردبیر پدال هستم.

مطالب مشابه

‫۱۰۷ دیدگاه‌ها

 1. Arman

  ۴ تیر ۱۳۹۱
  سوابق: (1 ديدگاه)

  FAGHAT CAPRICE CLASIC RO ESGHAST O BAS(BA OON MASRAFR SOOKHTE KAMESH)

  موافقم ۰
  مخالفم ۰
 2. milad

  ۱۰ تیر ۱۳۹۱
  سوابق: (1 ديدگاه)

  eeeeeeeee
  ina hamon mashinayi nistan ke onroz dadam beshoran ye hoyi gheib shodan?

  موافقم ۰
  مخالفم ۰
 3. سید علیرضا

  ۲۹ تیر ۱۳۹۱
  سوابق: (256 ديدگاه)

  من انواع مدل های هیوندا را خریدم در ایران هیوندا جنسیس و هیوندا ازارا را بیشتر از همشون دوست دارم می شه گفت این دو تا evry good

  موافقم ۰
  مخالفم ۱
 4. محمد

  ۲۰ شهریور ۱۳۹۱
  سوابق: (1 ديدگاه)

  سلام دوستان من می خوام هیوندا سانتافه۲۰۱۰ بخرم پرسجو کردم میکن ماشین خوبیه می خواستم بدونم نظر شما چیه

  موافقم ۰
  مخالفم ۰
 5. iman

  ۱۱ دی ۱۳۹۱
  سوابق: (2 ديدگاه)

  با سلام می خواستم نطرتون دربارهی جنسیس ۲۰۱۰باازارا گرندجو از نطر قیمت امکانات طراحی و سواری بدونم

  موافقم ۰
  مخالفم ۰
 6. s

  ۲۰ بهمن ۱۳۹۱
  سوابق: (1 ديدگاه)

  سلام سید جان تورو خدا به ماهم بگو ای همه پول رو از کجا اوردی بلکه یه فرجی شد ما هم خریدیم

  موافقم ۰
  مخالفم ۰
 7. kaviranCo

  ۴ اسفند ۱۳۹۱
  سوابق: (2 ديدگاه)

  با سلام ، جهت واردات از بنادر آزاد کشور واردات محصولات خودروئی هیوندای طبق ضوابط جاریه صنعت گردشگری با کاربری توریستی و تشریفاتی هتل ها با مدل ۲۰۱۱چگونه میتوان اقدام کرد ؟

  موافقم ۰
  مخالفم ۰
 8. داود

  ۱۸ خرداد ۱۳۹۲
  سوابق: (1 ديدگاه)

  زنده باد جنسیسسسسس

  موافقم ۰
  مخالفم ۰
 9. محمدنژاد

  ۷ تیر ۱۳۹۲
  سوابق: (2 ديدگاه)

  سلام بنده عاشق هیوندای هستم.ولی اصلاقسمت نشد به آرزوم برسم.هیوندایسالار جاده

  موافقم ۰
  مخالفم ۰
 10. shahrokh

  ۳۰ تیر ۱۳۹۲
  سوابق: (29 ديدگاه)

  از همه ردیف ترشون جنسیسه رودستش نیومده.

  موافقم ۰
  مخالفم ۰
 11. Blindman

  ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳
  سوابق: (1684 ديدگاه)

  فقط آزرا ۲۰۱۰

  موافقم ۰
  مخالفم ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی پذیرفته نمی‌شوند. برای تغییر آواتار خود می‌توانید از سایت گراواتار استفاده نمایید.

دکمه بازگشت به بالا