قوانین و مقررات

برای استفاده از سایت پدال رعایت موارد ذیل الزامی است:

ثبت نظرات، آگهی ها و مطالب در فرمهای سایت باید با رعایت حدود اخلاقی و پرهیز از بیان مطالب سیاسی، مستهجن، غیر اخلاقی، توهین آمیز و غیر قانونی باشد.

مطالبی که از شئون ذکر شده برخوردار باشند بی درنگ حذف خواهند شد و مدیریت سایت نسبت به حذف کاربر متخلف و مسدود کردن آی پی وی ، تصمیم لازم را اتخاذ خواهند نمود.

مطالب سایت پدال در جانبداری یا دشمنی با هیچ کس و گروه یا تولید کننده ای نیست و سعی می شود در تمام مطالب، بیطرفی سایت لحاظ گردد. اما سایت در بازتاب نظرات انتقادی یا طرفداری خوانندگان از محصولات مختلف، دخالت نمی نماید و نظر آنان را محترم می شمارد.

تبلیغات فروش خودرو یا اظهار نظرات ثبت شده در سایت یا رپورتاژ آگهی، با مسئولیت نویسنده یا آگهی دهندگان خواهد بود و خریداران باید راساً نسبت به کسب اطلاعات لازم و بذل اعتماد به فروشنده، مساعی نمایند.

رپورتاژ به صورت دائمی لااقل به مدت سه سال در سایت منتشر و حفظ می‌گردد. رپورتاژ شرکت‌هایی که کلاهبرداری یا تخلف آنان بر مدیریت سایت مسجل گردد، فوراً حذف شده و تعرفه پرداختی نیز بازگردانده نخواهد شد.

لازم است شرکت‌های همکار، سفارش دهندگان آگهی و رپورتاژ، مخاطبان سایت و هر فرد یا شرکت مرتبط با ما از قوانین به روز شده سایت پدال آگاه باشد. سایت پدال همچنین هر زمان می‌تواند نسبت به تغییر مقررات خود اقدام نماید.

دیدگاههای کاربران، تنها نظر شخصی خود انها بوده و سایت پدال مسئولیتی در قبال آنها نمی‌پذیرد. لطفاً از نوشتن مطالب و نظرات به شیوه پینگلیش خودداری نمایید. دیدگاههای اسپم شامل شکلک‌ها، لینک‌های تبلیغاتی، جملات بسیار کوتاه و بی‌معنی، دارای غلط‌های املایی و دستوری زیاد، حاوی الفاظ ناخوش‌آیند یا رکیک و سیاسی، حذف خواهند شد.

اطلاعات کاربران شامل ایمیل و مشخصات کاربری آنها نزد پدال محفوظ می‌ماند. ما ممکن است از کوکی‌هایی برای جمع آوری استاندارد و ایمن برخی اطلاعات نظیر تعداد صفحات بازدید شده، نوع مرورگر مورد استفاده شما و کلمات جستجو شده در سایت و از این قبیل برای بهبود کاربری شما استفاده نماییم. این اطلاعات محفوظ مانده و به هیچ عنوان فاش یا فروخته نخواهند شد. سایت پدال همچنین هیچ گونه برنامه ای روی رایانه یا گوشی شما نصب نکرده و یا اطلاعات شخصی شما را رصد نخواهد کرد.

سایت پدال همچنین هیچ کالایی را به فروش نمی‌رساند و تنها محصولاتی را از طریق واسطه تبلیغ نموده و یا توسط فروشندگان دیگر در مارکت پلیس پدال عرضه می کند که لازم است شخصاً با فروشنده تعامل نمایید.

لطفاً هرگونه شکایت از فروشندگان، آگهی دهندگان به پدال، کاربران و دیدگاههای ثبت شده را با مدیریت سایت پدال با ایمیل pedal.ir@gmail.com در میان بگذارید.

با اطمینان از سایت پدال استفاده نمایید. از این که با همراهید مفتخریم.

دکمه بازگشت به بالا