مسابقات

سرجیو پرز تا آخر فصل ۲۰۲۴ در ردبول ماندنی شد

تمدید قرارداد ردبول با سرجیو پرز تا پایان فصل ۲۰۲۴، پس از پیروزی او در موناکو

پیروزی گرندپری فرمول یک موناکو افتخاری بزرگ است. این پیروزی در سال ۲۰۲۲ نصیب سرجیو پرز راننده‌ی مکزیکی تیم ردبول شد. حال دو روز پس از این پیروزی خبر تمدید قرارداد ردبول با این راننده تا پایان سال ۲۰۲۴ منتشر شده است.

کریستین هورنر، مدیر تیم ردبول که اخیراً اعلام کرده بود ما دخالتی در رقابت درون تیمی نداریم در مورد این تمدید قرارداد گفت: چکو از زمان پیوستن به ردبول بسیار خوب عمل کرده است و هر روز شاهد پیشرفت او بوده‌ایم.

هورنر اعلام کرد:

او بارها نشان داده است که همکاری خوبی با تیم دارد. در حال حاضر به خوبی با ماشین و تیم هماهنگ شده است و برای رده‌های برتر رقابت می‌کند.

همچین مدیر ردبول افزود:

او امسال گام بزرگی برداشته است و در حال کم کردن فاصله‌ی خود با مکس است. کسب پل پوزیشن در جده و پیروزی اخیر او در موناکو شاهدی بر این ادعاست.

وی در پایان افزود:

برای ما مهارت و پیشرفت راننده مهم است. از اینکه چکو تا پایان سال ۲۰۲۴ با ما همکاری می‌کند بسیار خرسندیم. اعتقاد دارم هر دو راننده‌ی ما می‌توانند پیروزی‌های زیادی را برای ردبول به ارمغان بیاورند.


سرجیو پرز نیز در مورد تمدید قراردادش با ردبول گفت:

روزهای اخیر برای من رؤیایی بود. پیروزی در گرندپری موناکو برای هر راننده‌ای افتخاری بزرگ و مانند یک رؤیا است. تمدید قراردادم با ردبول نیز بر خوشحالی من افزود.

پرز ادامه داد:

من به همکاری با ردبول افتخار می‌کنم و با تیم احساس راحتی می‌کنم. رابطه‌ی من با اعضای تیم و مکس بسیار خوب است. ما به یکدیگر کمک می‌کنیم تا بیشتر پیشرفت کنیم. من برای ادامه‌ی همکاری با ردبول بسیار هیجان‌زده هستم.

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی پذیرفته نمی‌شوند. برای تغییر آواتار خود می‌توانید از سایت گراواتار استفاده نمایید.

دکمه بازگشت به بالا