رپورتاژ

با این روش جادویی یک دوچرخه ارزان قیمت و با کیفیت از آریا چرخ بخرید

قیمت دوچرخه همواره جزو دغدغه‌های مهم خریداران بوده است. اما اینکه چگونه یک تجزیه و تحلیل درست از دوچرخه مورد نظر داشت تا بتوان به تناسب قیمتی و کیفی نسبتا معقولی رسید، موضوعی است که بیشتر در ذهن هر فردی که به دنبال خرید دوچرخه است نقش می‌بندد. بنابراین علاوه برا اینکه قیمت دوچرخه در چه حد معقول است شناخت سبک و سایز مناسب با نوع کاربری و نیز برند خوب بسیار مهم خواهد بود.  در این مطلب قصد داریم در مورد محبوب‌ترین سایز دوچرخه بزرگسال یعنی دوچرخه ۲۶ صحبت نموده و جوانب مختلف آن را بررسی و در نهایت قیمت دوچرخه ۲۶ را در سایت آریا چرخ بررسی کنیم.

خرید-دوچرخه

 

انتخاب بر اساس قیمت دوچرخه یا نوع استفاده ؟

بسیار اوقات به صرف آنکه قیمت دوچرخه بالا است یا عدم اطلاع از نوع عملکرد آن محصول تصمیم به انتخاب محصولی با قیمت ارزان می‌گیریم. دلیل آن هم عدم آگاهی در مورد نتیجه انتخاب یک دوچرخه ارزان قیمت است که منجر به کاهش علاقه به ورزش و بروز مشکلات جسمی خواهد شد. از طرفی هم برخی تصور دارند که سایزهای مختلف بر روی قیمت تاثیر دارند! که البته این مورد اشتباه است. در هر صورت در معقوله خرید دوچرخه در ابتدا باید با توجه به مسیرهای که قصد پدال‌زدن دارید یک سبک و سایز مشخص و درست را انتخاب و سپس به بررسی قیمت دوچرخه‌ انتخابی بنمایید تا در نهایت به بهترین بازدهی دست پیدا کنید.

قبل از بررسی قیمتی به برند و کیفیت توجه کنید

همیشه گفته شده و می‌شود که کیفیت ارزان نیست! بله هیمنطور است. همگی می‌دانیم که قیمت دوچرخه از برندهای مطرحج قطعا بالاتر از سایر محصولات است. این برندهای مطرح هستند که با داشتن واحدهای بزرگ و پیشرفته تحقیق و توسعه در کمپانی خود به دنبال ایجاد حس بهتری برای مشتریان خود هستند. اما در حوزه دوچرخه نیز این موضوع بسیار با اهمیت‌تر خواهد بود. زیرا به عنوان یک وسیله نقلیه و یک ورزش مفرح بسیار با سلامت فرد در ارتباط است و رعایت استانداردهای مختلف برای یک محصول ضروری خواهد بود. طبیعی است که قیمت دوچرخه زا یک برند مطرح که به دنبال ایجاد حس رضایت و تجربه بهتر برای مشتری خود است از یک محصول معمولی و ناشناخته بالاتر باشد و این حسی خواهد بود که ورزشکار در هنگام پدال‌زدن درک خواهد نمود و نه با تحقیق!!! پس به دنبال برندهای مطرح باشد حتی اگر مبلغ بالاتری بابت قیمت دوچرخه‌های برند بپردازید.

سبک‌های موجود دوچرخه ۲۶

در وهله اول باید در مورد سبک‌‌های دوچرخه ۲۶ اگاهی داشته باشیم تا بتوانیم تشخیص بدهیم چه دوچرخه‌ای مناسب نیاز ما هست. همانند تمام وسایل نقلیه، دوچرخه ۲۶ نیز با توجه به کاربردها، امکانات و ویژگی‌های مختلف انواع متفاوتی دارند‌. این سایز در سبک‌های مختلف شهری، کوهستان و دو منظوره تولید می‌شود. دوچرخه‌های شهری در سبک Road bike جای دارند، سبک‌تر و سریع‌تر هستند و برای طی مسیرهای آسفالت طراحی شده‌اند. دوچرخه‌های کوهستان hardtail و  full suspension در دسته Mountain bikes قرار می‌گیرند و برای طی مسیرهای ناهموار طراحی شده‌اند. این دوچرخه‌ها بدنه مقاوم، سیستم ترمز قوی، دوشاخ تعلیق، فرمان عریض و مستقیم و تایرهای بادوامی دارند. همچنین قیمت دوچرخه‌های کوهستان بیشتر از شهری است. دوچرخه‌های دو منظوره سایز ۲۶ هم مجهز به دنده سنگین، لاستیک پهن و تعلیق جلو هستند و برای استفاده در هر دو مسیر طراحی شده‌اند. حال با اگاهی در مورد انواع سبک و قیمت دوچرخه ۲۶ می‌توانیم انتخاب درستی برای خرید دوچرخه داشته باشیم.

دوچرخه-26

 

حس خوب سواری با دوچرخه ۲۶ شهری

قیمت دوچرخه های ۲۶ در هر سبک دارای مشخصات منحصر ب فردی می‌باشند.این نوع دارای امکاناتی مانند ترمز دیسکی و دنده است و جزء ساده‌ترین مدل‌های دوچرخه‌های ۲۶ به شمار می‌آید. این دوچرخه‌های سبک‌وزن، بیش‌تر برای تردد در سطح شهر و معابر عمومی کاربرد دارد. هزینه مورد نیاز خرید دوچرخه ۲۶ شهری نسبت به مدل‌های دیگر کم‌تر است. مدل شهری همان‌طور که از نامش پیداست برای تردد در سطح شهر و مسیرهای کوتاه مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای ساخت بدنه و فریم دوچرخه‌های شهری از آلیاژ محکم و سبک استفاده شده است که بر قیمت دوچرخه تاثیرگذار است. دنده ساده و وزن سبک از مهم‌ترین ویژگی‌های مدل‌های شهری به شمار می‌رود‌ که باعث سهولت سواری برای دوچرخه سوار می‌شود.

دوچرخه حرفه‌ای کوهستان با سایز ۲۶

اگر برای سواری در مسیرهای سخت و خاکی بیرون شهر دنبال دوچرخه هستین ،پیشنهاد ما دوچرخه ۲۶ سبک کوهستان است. دوچرخه ۲۶ حرفه‌‌ای کوهستان به‌عنوان یکی از پرفروش‌ترین مدل‌ها است و ناگفته نماند که قیمت دوچرخه در این سبک بالاتر است. کیفیت و استحکام این مدل از مدل‌های دیگر بیش‌تر است.  ترمزهای قوی، چرخ‌های قدرتمند، دسته‌های عریض و مستقیم، تعادل عالی، لاستیک‌های پهن و بزرگ از مهم‌ترین ویژگی‌های سبک کوهستان محسوب می‌شود. استفاده از آلیاژهایی مانند آلومینیوم، فولاد و الیاف کربن در ساخت بدنه این نوع استحکام آن را به‌شدت افزایش داده است که البته روی قیمت دوچرخه هم تاثیر بسیاری دارد.مثلا  قیمت دوچرخه های دارای بافت کربن نسبت ب سایر بیشتر است.

دوچرخه ۲۶ هیبریدی یا دو‌منظوره، یک خرید همه جانبه

برای خرید دوچرخه اقصادی که برای چند نیاز همزمان طراحی شده، دوچرخه هیبریدی از نوع دوچرخه ۲۶ انتخاب مناسبی است.همان‌طور که از نام دو‌منظوره مشخص است، این مدل برای دو محیط مختلف کاربرد دارد. از این وسیله، هم می‌توان برای تردد در معابر شهری استفاده کرد و هم برای طی کردن مسیرهای پر پیچ و خم و دامنه‌های کوهستان به‌کار گرفته می‌شود.‌ پهنای چرخ مدل هیبریدی نسبت به پهنای چرخ دوچرخه ۲۶ حرفه‌‌ای کوهستان کم‌تر است و همین مورد یکی از تفاوت‌های مهم آن‌ها محسوب می‌شود. قیمت دوچرخه‌ هیبریدی نیز از دوچرخه ۲۶ حرفه‌ای کوهستان ارزان‌تر است. طراحی فریم مدل‌های هیبریدی از تنوع بالایی برخوردار است.این مشخصه باعث می‌شود که خریدار برای خرید دوچرخه از حق انتخاب بیشتری برخوردار باشد.

وزن دوچرخه اولین موضوع حاز اهمیت

برای خرید دوچرخه ایده ال توجه به یک سری نکات الویت دارد.یکی از مهم‌ترین نکاتی که در زمان خرید از مدل‌های مختلف دوچرخه‌های ۲۶ موردتوجه قرار می‌گیرد، وزن است. محصول سبک به‌عنوان بهترین دوچرخه، همواره طرفداران بیش‌تری دارد. دوچرخه‌هایی که جنس بدنه آن‌ها از آلیاژ کروم، کربن و آلومینیوم است، از دوچرخه‌های آهنی، سبک‌تر و پرفروش‌تر هستند که همانطورکه قبلا اشاره کردیم قیمت دوچرخه های سبک بیشتر است.

 در نظر گرفتن ابعاد و سایز دوچرخه

تفاوت قد و اناتومی بدنی افراد باعث شده به غیر از قیمت دوچرخه، توجه به سایز و ابعاد در زمان خرید از اهمیت بسیار بالایی برخوردار باشد. با توجه به اهمیت این موضوع، چرخ‌ها و بدنه دوچرخه‌های ۲۶ در ابعاد متنوعی تولید می‌شود و هر ورزشکار در زمان خرید دوچرخه ، محصولی  را انتخاب می‌کند که اندازه آن با اندازه قد، وزن و سن او متناسب باشد تا در هنگام دوچرخه سواری هم از اسیب احتمالی جلوگیری شود هم سهولت سواری تضمین شود.

قیمت دوچرخه 26

اصل مهم: قیمت دوچرخه ۲۶

شاید از خودتون بپرسید قیمت  دوچرخه به چه عواملی بستگی دارد.ما قصد داریم اطلاعات کافی و کاربردی در مورد این مهم را در اختیارتان قرار دهیم.قیمت دوچرخه حاصل جمع تمام هزینه ها ایست که در طول ساخت توسط تولید کننده صرف مسائلی از قبیل خرید و نصب قطعات، مواد اولیه، طراحی و.. می‌شود. محصولات سایز ۲۶ از نظر کیفیت ساخت، امکانات مختلف و آلیاژ مورد استفاده در قطعات با یکدیگر متفاوت هستند و قیمت دوچرخه ۲۶ با در نظر گرفتن همین موارد تعیین می‌شود. به طورکلی این سایز به سه گروه دوچرخه ۲۶ حرفه‌ ای ( کوهستان)، نیمه‌حرفه‌ای (هیبریدی) و آماتور( شهری)  تقسیم‌بندی می‌شوند. سبک کوهستان به‌عنوان محصولی حرفه‌ ای از قیمت‌ بالاتری برخوردار است. در در ساخت یک مدل حرفه‌ ای قطعاتی مانند کمک فنر، رینگ، لاستیک، دنده و ترمز دیسکی با بهترین کیفیت استفاده می‌شود.در نتیجه ب علت همین موارد ما با طیف وسیعی از قیمت دوچرخه رو به رو هستیم که شاید کمی تصمیم گیری را برای ما سخت کند.

چگونه قیمت مناسب را پیدا کنیم

شاید شما از آن دسته از دوچرخه سوارانی باشید که تجربه کافی برای خرید دوچرخه به صورت انلاین نداشته باشید، ما اینجا تصمیم داریم صفر تا صد خرید اینترنتی را برای شما توضیح دهیم. پیدا کردن یک وبسایت معتبر برای خرید دوچرخه فقط به سادگی سرچ کردن این عبارت در گوگل نیست اما خب غیرممکن هم نیست. امنیت یک وبسایت باید الویت شما هنگام تعیین قیمت دوچرخه و خرید آن بصورت آنلاین باشد زیرا قرار است هزینه زیادی را پرداخت کنید و بهتر است ریسک نکنید. برای پیدا کردن قابل اعتمادترین وبسایت‌ها باید پس از واردشدن به سایت، بر روی نماد‌های اعتمادی که روی صفحه درج شده کلیک کنید و اگرپس از آن به صفحه اصلی صادرکننده وصل شدید می‌توانید به این فروشگاه اینترنتی اعتماد کنید. همچنین در گوشه نوار جستجوکلیدی هست که نشانگر امنیت و اصالت آن وبسایت می‌باشد. پس من بعد که خواستید به دنبال یک فروشگاه اینترنتی معتبر بگردید اول عبارت یا جمله مورد نظرتان  را وارد کنید و با توجه به نکات بالا  یک وبسایت امن را پیدا کنید.

در ادامه خدماتی که یک وبسایت حین و پس از فروش ارائه می‌دهد را بررسی کنید. این خدمات می‌تواند شامل راهنمایی تخصصی و کارشناسانه هنگام خرید، ضمانت بهترین قیمت و تخفیفات گوناگون و گرانتی اصل بودن کالاست باشد.

خبر خوب برای آن دسته از عزیزانی که قصد خرید دارند این است که تمام موارد ذکر شده را میتوانید از فروشگاه دوچرخه آریا چرخ  به آدرس اینترنتی https://arya-charkh.ir/   بخواهید. در این فروشگاه اینترنتی مجوز وزارت کار، معدن و تجارت و نشان ملی ثبت دیده می‌شوند که اصالت دوچرخه‌های این فروشگاه را ثابت می‌کند و باعث اطمینان خاطر خریداران است. دوچرخه دوستان می‌توانند بعد از مشاوره با متخصصین آریا چرخ از میان ده‌ها نوع و مدل، دوچرخه دلخواه خود را برگزیده و خرید آن را نهایی کند.

قیمت روز برخی دوچرخه‌های سایز ۲۶ در آریا چرخ

مدل مبلغتومان
دوچرخه ۲۶ اوربیتز مدل وکتور | Orbitz 26 Vector ۷,۴۲۰,۰۰۰
دوچرخه ۲۶ کوهستان مارلین مدل پلاس ۵۰۰ | Marlin 26 Pluse 500 ۷,۱۵۰,۰۰۰
دوچرخه ویوا سایز ۲۶ مدل بلیز | ۲۶۸۳ VIVA 26 BLAZE ۱۴,۵۲۰,۰۰۰
دوچرخه کوهستان دومنظوره فلش سایز ۲۶ مدل Flash ULTRA 6 ۹,۶۵۰,۰۰۰
دوچرخه المپیا سایز ۲۶ مدل بوکسر ۲ دیسک| Olympia Boxer 2 Disc 26 ۸,۰۲۰,۰۰۰
دوچرخه کوهستان بونیتو سایز ۲۶ مدل استرانگ ۲ دی |Bonito Strong 2D 26 ۶,۴۵۰,۰۰۰
دوچرخه ۲۶ اورلرد مدل Overlord Mercury SE 1.0-D ۱۱,۶۹۰,۰۰۰

 

برچسب ها : قیمت دوچرخه ۲۶,خرید دوچرخه

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۲۴ رای

مطالب مشابه

‫۱۹ دیدگاه‌ها

 1. R/T

  ۲۲ اسفند ۱۴۰۱
  سوابق: (572 ديدگاه)

  جالب بود
  بنظرم ویوا بهتره

  موافقم ۱۴
  مخالفم ۲
 2. فرید

  ۲۲ اسفند ۱۴۰۱
  سوابق: (135 ديدگاه)

  یه زمانی با همین پولا میشد ماشین خرید!
  ولی خوب دوچرخه سواری لذت خودش رو داره و ورزش هم هست.
  شخصا اگه روزی میخواستم ۲۰ تا ۲۵ تومن پول گوشی بدم، بجاش ترجیح میدادم نصفش رو برای خرید گوشی هزینه کنم و نصفش رو برای دوچرخه.
  البته اینا دوچرخه های معمولی هستن وگرنه دوچرخه های حرفه ای قیمتهای سرسام آور دارن.

  موافقم ۲۴
  مخالفم ۲
 3. علی

  ۲۲ اسفند ۱۴۰۱
  سوابق: (1 ديدگاه)

  واقععا دوچرخه هم خیلی گران شده، دوچرخه برند که خیلیی سخت میشه خرید! ولی خوب به هر حال هنوز هم امکان خرید یک دوچرخه خوب هست. به شخصه بعد از چندین سال دوچرخه سواری واقعا پیشنهاد می دهم. من از ویوا خیلی رضای هستم.

  موافقم ۱۱
  مخالفم ۰
 4. زیزیگولو

  ۲۲ اسفند ۱۴۰۱
  سوابق: (4140 ديدگاه)

  دوچرخه تو خاطرات کودکی همه ما نقش داره و هممون خاطره های قشنگی ازش داریم چون اون موقع تقریباً همه خانواده ها راحت میتونستن واسه بچه هاشون دوچرخه بخرن ولی کی فکرشو میکرد یه روزی قیمت دوچرخه اینجوری بشه؟؟

  موافقم ۱۲
  مخالفم ۰
 5. یاس ی

  ۲۲ اسفند ۱۴۰۱
  سوابق: (992 ديدگاه)

  دوچرخه جاینت کوهستان حرفه ای ۴۸۰ میلیون تومان

  موافقم ۱۰
  مخالفم ۲
  1. محمد

   ۲۲ اسفند ۱۴۰۱
   سوابق: (419 ديدگاه)

   مدل trance advance 2022 بالای هفتصد تومن

   موافقم ۷
   مخالفم ۱
 6. Hadi

  ۲۲ اسفند ۱۴۰۱
  سوابق: (218 ديدگاه)

  فقط چند لحظه فکر کنیم بجای این همه ماشین و موتور تو خیابون بجاش دوچرخه بود اون موقع وقتی می‌خواستیم نفس بکشیم از هوای پاک لذت میبردیم و وقتی به آسمون رو به رومون نگاه میکردیم غبار خاکستری رنگی وجود نداشت
  اکثر سفرای داخل شهری ۱۰ تا ۲۰ کیلومتره یعنی اگه از دوچرخه استفاده کنیم بین ۴۰ تا ۱ و نیم ساعت زمان میبره تازه اگه بخایم از این سر شهر بریم اون سر شهر
  فواید استفاده از دوچرخه به جای ماشین و موتور های درون سوز‌:
  آلایندگی و آلودگی صوتی و ترافیک صفر
  ورزش هوازی و سالم تر شدن جامعه
  تصادف خیلی کم و آسیب کمتر به علت سرعت و وزن پایین دوچرخه
  صرفه جویی در مصرف آب( شستن هر ماشین در خانه ۲۰۰ لیتر و در کارواش ۲۰ لیتر آب نیاز دارد)

  موافقم ۱۴
  مخالفم ۱
 7. مهسا

  ۲۲ اسفند ۱۴۰۱
  سوابق: (1 ديدگاه)

  دوچرخه واقعا محصول خوب و کاربردی هستش و تو این شرایط گرانی و ترافیک اگر کمی دقیق ببینیم نبست به هزینه هایی که هر فرد خرج میکنه واقعا خرید یک دوچرخه ناچیز و اندک هست. به خصوص که برای سلامتی هم بسیار مفید هست.
  چند وقتی بود که در فکر خرید یک دوچرخه خوب بودم.

  موافقم ۱۱
  مخالفم ۲
  1. MC20

   ۲۲ اسفند ۱۴۰۱
   سوابق: (1384 ديدگاه)

   مهسا خانم با احترام به نظر شما باید بگم اتفاقا دوچرخه دقیقا برای سلامتی مرد ها ضرر داره … در یکی از قسمت های مستند تاپ گیر جرمی کلارکسون هم گفت طبق تحقیقات دانشمندان بریتانیایی سواری دوچرخه در دراز مدت برای سلامتی ” مردها ” ضرر داره … خانم ها رو نمی دونم … گذشته از این من خودم هم با دوچرخه تصادف کردم و با این راننده های گیج و حواس پرت در شهرهای شلوغ به هیچ وجه دوچرخه سواری رو توصیه نمی کنم …

   موافقم ۴
   مخالفم ۵
 8. حسینی

  ۲۲ اسفند ۱۴۰۱
  سوابق: (1 ديدگاه)

  دوچرخه ۲۶ خیلی سایز مناسبی بود برام و یکی از بهترین برند ها ویوا هست

  موافقم ۷
  مخالفم ۰
 9. رامتین

  ۲۲ اسفند ۱۴۰۱
  سوابق: (2696 ديدگاه)

  من ۵ ماه پیش xtc slr گرفتم ۴۵ میلیون. الان شده حدود ۱۰۰. بیشک بهترین برند دوچرخه در دنیا جاینت و صد البته trek هست. کسی اگر تمایل داشت دوچرخه خریداری کنه میتونم راهنماییش کنم. حتی روی ساختار رزین کربن بکار رفته روی دوچرخه های جاینت مطالعه کردم. خلاصه اینکه برای خرید دوچرخه باید انتخاب درستی داشت. تو پرانتز فقط بگم شیمانو xt از نظر کیفی حیرت آور هست. (باز هم ژاپن….)

  موافقم ۱۱
  مخالفم ۲
  1. MC20

   ۲۲ اسفند ۱۴۰۱
   سوابق: (1384 ديدگاه)

   باشه رامتین جان حتما … من به امید خدا سال آینده قطعا دوچرخه خرید دارم … یه مدت دنبال دوچرخه های ساده بی ام و بودم ، اون زمان پرشیا خودرو می داد ۷۰ تومن … ولی به نظرم خیلی پفکی اومد … خیلی حرفه ای به نظر نمی رسید … انگار فقط بی ام و داره پول برند می گیره … حقیقتا یکم توو ذوقم خورد … ولی برای هر برند حرفه ای که شما پیشنهاد بدی انشاءالله مزاحمت میشم حتما … سپاس فراوان که گفتی داداش … من در این زمینه دوچرخه بیق بیقم …

   موافقم ۷
   مخالفم ۰
   1. رامتین

    ۲۳ اسفند ۱۴۰۱
    سوابق: (2696 ديدگاه)

    خواهش میکنم. در خدمت هستیم. البته توصیه من برند جاینت هست. خوبی جاینت اینه اولا بزرگترین شرکت دوچرخه سازی دنیاست. ثانیا در ایران نمایندگی داره (انرژی موتور). ثالثا خیلی از بچه ها را میشناسم بشکل تخصصی اطلاعات دارند که من خودم ازشون خیلی یاد گرفتم. از همه مهمتر هم اینه در رنجهای قیمتی مختلف، دوچرخه داره. از ۳۰ تومن تا ۵۰۰. گرچه توصیه من قیمتهای بالا نیست.

    موافقم ۱۰
    مخالفم ۱
    1. MC20

     ۲۳ اسفند ۱۴۰۱
     سوابق: (1384 ديدگاه)

     مرسی رامتین جان … سپاس از اطلاعات جامع و مفید شما … پاینده باشی عزیز

     موافقم ۹
     مخالفم ۰
 10. اشكان

  ۲۲ اسفند ۱۴۰۱
  سوابق: (13 ديدگاه)

  این دوچرخه ها بعد از چند ماه یک هزینه ٣٠٠-۴٠٠ هم به پاتون میگذارن اگه لوازم نخواد تازه بهتره یک دوچرخه دست دو ولی برند و تمیز پیدا کنید بعد هم فکر کنید با دوچرخه رفتین بیرون ، چه امکاناتی در اختیارتون قرار داده شده که بتونید با خیال راحت برید مثلاً خرید و وقتی برمی گردید دوچرختون سر جاش باشه ؟این کارها مال کشورهای درست و حسابی هست بله کشورهای درست و حسابی ،مثل هلند ، بلژیک ، سوئد و …. برای اطلاع میگم پادشاه سوئد با دوچرخه مسیر دفتر تا خونه اش رو پدال میزنه اونهم نه با هزارتا محافظ با عموی بنده که هر روز در همین مسیر داره میره سر کارش با دوچرخه . هیچ بخش از زندگیمون درست نیست .

  موافقم ۱۰
  مخالفم ۰
 11. محسن

  ۲۳ اسفند ۱۴۰۱
  سوابق: (1 ديدگاه)

  بنظرم دوچرخه یکی از بهترین وسایل شخصی هست که هر فردی میتونه داشته باشه هم برای تفریح و هم استفاده هدفمند درون شهری عالیه وای متاسفانه سرانه ما تو کشور برای دوچرخه و دوچرخه سواری خیلی کمه

  موافقم ۷
  مخالفم ۰
 12. پرهام

  ۲۳ اسفند ۱۴۰۱
  سوابق: (1 ديدگاه)

  من سه سال میشه که دوچرخه سواری می کنم ، از اول هم جاینت خریدم و واقعا سواری جاینت چیزه دیگه ای هست
  البته قیمت دوچرخه ویوا یا بقیه از جاینت ارزان‌تر هست اما سواری اونها اصلا قابل مقایسه با جاینت نیست

  موافقم ۷
  مخالفم ۰
 13. سامان

  ۲۵ اسفند ۱۴۰۱
  سوابق: (1 ديدگاه)

  با سلام، طبق تجربه من سواری ۲۷.۵ خیلی بهتر از سواری دوچرخه ۲۶ هستش. به شدت پیشنهاد می کنم اگر قصد خرید دوچرخه دارید حتما به سمت دوچرخه ۲۷.۵ حرکت کنید چون واقعا تفوت فاحشی داره با ۲۶. به نظرم خیلی از کم و کسری های سواری ۲۶ را جبران کرده و نرم تر و سریع تر از ۲۶ حرکن می کنه حداقل من موقع سواری حس خیلی بهتری دارم.

  موافقم ۴
  مخالفم ۰
 14. Shahin

  ۲۶ اسفند ۱۴۰۱
  سوابق: (1 ديدگاه)

  خیلی دوست دارم دوچرخه برقی بخرم . به نظرم خیلی راحت تر از این دوچرخه های معمولی هستش ولی واقعا قیمتش بالا رفته

  موافقم ۲
  مخالفم ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی پذیرفته نمی‌شوند. برای تغییر آواتار خود می‌توانید از سایت گراواتار استفاده نمایید.

دکمه بازگشت به بالا
فهرست