آستون مارتین

آستون مارتین ونکوئیش به روایت زاگاتو

استون مارتین اولین تصاویر از مدل‌های ونکوئیش زاگاتو اسپیدستر و شوتینگ بریک را منتشر کرد.


این محصولات که به مدل‌های کوپه و ولانت ملحق خواهند شد قبلاً طرفداران زیادی داشته‌اند زیرا تمامی مدل‌های اسپیدستر پیش از این فروخته شده‌اند. این نتیجه‌ای بسیار خوب برای استون مارتین محسوب می‌شود زیرا زاگاتو اسپیدستر تا سال آینده وارد خط تولید نخواهد شد.


ونکوئیش زاگاتو شوتینگ بریک جدیدترین عضو خانواده بوده و دارای بدنه‌ای دراماتیک است که قطعاً توجهات زیادی را به خود جلب خواهد کرد. استون مارتین تنها چندین تصویر از این خودرو را منتشر کرده اما به این نکته اشاره کرده که زاگاتو شوتینگ بریک یک خودروی دو نفره محض با سقفی منحصربه‌فرد خواهد بود که دارای شیشه بوده و باعث می‌شود نور آفتاب به کابین سرازیر شود.

کابین مدل شوتینگ بریک دارای تریم فیبر کربن، کنترل‌های برنزی و پوشش چرمی سفارشی است. خریداران همچنین می‌توانند شاهد درب پشتی برقی باشند که با باز شدنش فضای لوکس کابین را به آن‌ها نشان می‌دهد.


تنها ۳۲۵ دستگاه از مدل‌های ونکوئیش زاگاتو تولید خواهند شد که سهم هر یک از مدل‌های کوپه، ولانت و شوتینگ بریک برابر با ۹۹ دستگاه بوده و ۲۸ دستگاه نیز از مدل اسپیدستر ساخته خواهد شد. این موضوع انحصاری بودن محصولات استون مارتین را تضمین می‌کند اما یکی از مدیران شرکت تأیید کرده برخی از مشتریان از هر مدل یکی را سفارش داده‌اند.

شاهین احمدزاده

نویسنده و مترجم مطالب مربوط به دنیای خودرو در سایت پدال

مطالب مشابه

‫۱۲ دیدگاه

 1. کرمانشاه تسلیت(Amrican muscle boys)

  ۲۷ مرداد ۱۳۹۶
  سوابق: (589 ديدگاه)

  مدل اسپدیستر واقعا زیباس البته در کنار نسخه
  شوتینگ بریک
  بازی حرفه ای با خطوط منحنی
  و طراحی بدنه عضلانی
  در یک کلام
  فانتاستیکو

  موافقم ۰
  مخالفم ۰
 2. AMIR

  ۲۷ مرداد ۱۳۹۶
  سوابق: (128 ديدگاه)

  این مدیرعامل جدید واقعا ترکونده دیگه حرفی برای زدن نذاشته
  این طراحی ها عالی هستن اما درباره طراحی چراغ های پشت باید بگم که هنوز جا برای تکامل وجود داره و از طراحی چراغ های c شکل db11 بهتر نیست

  موافقم ۰
  مخالفم ۰
 3. سعید(تهران)

  ۲۷ مرداد ۱۳۹۶
  سوابق: (484 ديدگاه)

  استون خودروسازه خاصیه، پرفورمنس فراری و لامبو رو نداره از طرفی لاکچری بنتلی رو هم نداره، ولی تعادل عالی از همه چیز کنار هم و اصالت و زیبایی…

  موافقم ۰
  مخالفم ۰
  1. فرید

   ۲۷ مرداد ۱۳۹۶
   سوابق: (49 ديدگاه)

   دقیقا نظر منم همینه…استون مارتین حاصل ازدواج فراری و رولزرویسه :)) یه خودرو و برند خاص