نتایج دوئل‌ها: معرفی برندگان گروه کراس‌اوورهای کوچک

به آخرین قسمت از سری مطالب نتایج دوئل‌ها در این دور رسیدیم و به‌زودی نهایتاً آخرین دور از مرحلهٔ مقدماتی سری رقابت‌های خودرویی پدال را آغاز خواهیم کرد اما پیش از آن، در این مطلب به سراغ گروه کراس‌اوورهای کوچک رفته‌ایم. این یکی از گروه‌های خلوت رقابت‌ها محسوب می‌شود به‌نحوی‌که تنها هشت خودرو در آن حضور دارند. این هشت ماشین در مرحلهٔ مقدماتی در چهار دوئل به شرح زیر باهم به رقابت پرداختند:

سوزوکی ایگنس

فیات پاندا کراس

هوندا WR-V

فولکس‌واگن کراس‌فاکس

سوزوکی ایگنس

هوندا WR-V

داچیا ساندرو استپ‌وی

فورد کا اکتیو

سوزوکی XBee

رنو کوئید

داچیا ساندرو استپ‌وی

سوزوکی XBee

در آخرین دوئل گروه کراس‌اوورهای کوچک هوندا WR-V در برابر فولکس‌واگن کراس‌فاکس قرار گرفت. در این دوئل مجموعاً تعداد 636 رأی به ثبت رسید که هوندا با دریافت 417 عدد از آن‌ها و کسب 65 درصد از کل آراء پیروز شد درحالی‌که فولکس‌واگن موفق به دریافت 219 رأی شده است. همچنین اگر به خاطر داشته باشید، در هنگام احتساب آراء دوئل سوم این گروه که بین داچیا ساندرو استپ‌وی و فورد کا اکتیو برگزار شده بود، آراء هردو خودرو دقیقاً مساوی بود و بنابراین در آن زمان امکان مشخص کردن خودروی برنده وجود نداشت. به همین دلیل گفتیم که تا زمان پایان رقابت‌ها صبر خواهیم کرد تا با ایجاد تغییراتی در آراء، شاید تعداد آراء یکی از آن‌ها بیشتر شود. بدین ترتیب حالا دوباره آراء دریافت شده در این دوئل را محاسبه کردیم و مشخص شد که با ایجاد تغییراتی جزئی، ساندرو استپ‌وی 616 رأی و کا اکتیو 607 رأی دریافت کرده است؛ بنابراین ساندرو پیروز این دوئل لقب می‌گیرد. حال با مشخص شدن برندگان دو دوئل آخر گروه کراس‌اوورهای کوچک، تکلیف راه‌یافتگان این گروه به مرحلهٔ بعدی مشخص شد. این خودروها عبارت‌اند از:

سوزوکی ایگنس

داچیا ساندرو استپ‌وی

هوندا WR-V

سوزوکی Xbee

این چهار کراس‌اوور کوچک در مرحلهٔ بعدی رقابت‌ها که مرحلهٔ نیمه‌نهایی محسوب می‌شود، طی دو دوئل باهم به رقابت خواهند پرداخت تا نهایتاً از میان آن‌ها دو ماشین به‌عنوان فینالیست راهی مرحلهٔ نهایی گردند. دوئل‌های گروه کراس‌اوورهای کوچک در مرحلهٔ بعدی به‌صورت زیر برگزار خواهد شد:

سوزوکی ایگنس

سوزوکی Xbee

؟

داچیا ساندرو استپ‌وی

هوندا WR-V

؟

در ادامه نیز می‌توانید مروری داشته باشید بر تمامی دوئل‌های گروه کراس‌اوورهای کوچک:

دوئل سوزوکی ایگنس و فیات پاندا کراس

دوئل رنو کوئید و سوزوکی Xbee

دوئل داچیا ساندرو استپ‌وی و فورد کا اکتیو

دوئل هوندا WR-V و فولکس‌واگن کراس‌فاکس

درباره نویسنده

نویسنده و مترجم سایت پدال، دانشجوی کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی

مطالب مرتبط

3 دیدگاه

 1. یه پسر
  سوابق: (1142 دیدگاه) ,

  اینا اگه هاچبک بودن خوشگل تر بودن

  البته سلیقه شخصیه

  پاسخ
 2. me84
  سوابق: (1267 دیدگاه) ,

  .
  بنظرم سوزوکی Xbee صرفنظر از ظاهرش که ممکنه باب میل همه نباشه ولی از همشون کاربردی تره.

  پاسخ

دیدگاه شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی پذیرفته نمی‌شوند. برای تغییر آواتار خود می‌توانید از سایت گراواتار استفاده نمایید.