همکاری در تهیه گزارش خودروها

این روزها که پای خودروهای متنوع و جدید به کشورمان باز شده، علاقه‌مندان به خودرو و همچنین افرادی که در پی خرید خودرو هستند، با گزینه‌های بیشتری مواجه می‌شوند. از سویی کسب اطلاعات دقیق و صحیح مخصوصاً برای کسانی که به دنبال خرید یکی از این خودروها هستند می‌تواند از منابعی چون نظر کارشناسان، رسانه‌های معتبر و مالکین این خودروها صورت گیرد. از دیدگاه ما، تجربه خود مالکان، به دور از تبلیغات و تخریب‌های مرسوم، با صداقت و صحت بیشتری همراه بوده و می‌تواند برای آنانی که به دنبال کسب اطلاعات مفید هستند، راهگشاتر باشد. بدین منظور از مالکان خودروهای روز، دعوت می‌نماییم تا تجارب و اطلاعات خود از خودروی خود را با سایر هم‌وطنان در میان بگذارند.

تهیه گزارش می‌تواند به‌صورت تهیه مطلبی از تجارب مالک خودرو، آزمون خودرو توسط کارشناسان سایت یا ارسال اطلاعات درخواستی باشد. در نهایت این مطالب با نام مالک خودرو در سایت پدال، به‌عنوان محبوب‌ترین و پرمخاطب‌ترین رسانه خودرویی کشور منتشر و برای همیشه در معرض بازدید استفاده سایر هم‌وطنان قرار خواهد گرفت.

Test_Drive
برای هماهنگی بیشتر لطفاً با ایمیل pedal.ir@gmail.com تماس حاصل فرمایید یا در قسمت دیدگاه‌های زیر (درخواست‌های هماهنگی و مشخصات ورودی، پنهان باقی می‌مانند) پیغام بگذارید.
از این‌که اطلاعات و تجارب خود را با سایرین به اشتراک می‌گذارید، سپاسگزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی پذیرفته نمی‌شوند. برای تغییر آواتار خود می‌توانید از سایت گراواتار استفاده نمایید.

دکمه بازگشت به بالا