ایستگاه

فروش اینترنتی محصولات سپاهان باتری، مقایسه و تفاوت برندهای باتری سپاهان

سپاهان باتری تولید کننده باتری باکیفیت ایرانی با استانداردهای جهانی و ضمانت نامه معتبر

مجتمع صنعتی سپاهان باتری در کنار شرکت سپاهان باطری به عنوان یکی از بهترین تولیدکننده باتری‌ ماشین‌های سبک و باتری‌ صنعتی در ایران شناخته می‌شود. سپاهان باتری با راه‌­اندازی خطوط جدید منطبق با ضوابط محیط ‌زیست و بهره‌­گیری از سامانه­‌های رباتیک در جهت تولید باتری ماشین با کیفیت گام برداشته است و با دارا بودن تجهیزات پیشرفته قادر به طراحی و تولید انواع باتری‌ خودرو سیلد و غیرسیلد بر اساس استانداردهای جهانی و در آمپراژهای ۳۲ تا ۲۲۰ آمپر است.

فراهم کردن زیرساخت‌های مناسب و امکان بازیافت باتری‌های فرسوده جهت جلوگیری از آلودگی محیط‌ زیست و کامل نمودن چرخه تولید و بازیافت باتری خودرو از دیگر مزایای باتری سپاهان است. شرکت سپاهان باتری همانند سایر تولیدکنندگات باتری در جهان محصولات خود را تحت عنوان برندهای مختلفی روانه بازار می‌کند. مهمترین برندهای سپاهان باتری عبارتست از:  باتری سوزوکی، باتری اوربیتال، باتری اوربیتال پریمیوم، باتری اوربیتال EFB ای اف بی

باتری های اوربیتال از محصولات شرکت سپاهان باتری می باشد که در رنگ های گوناگونی عرضه می شود. باتری اوربیتال قرمز، نقره ای و طلایی از این رنگ ها هستند که هر کدام خصوصیات مخصوص به خود را دارند.

مدت زمان گارانتی محصولات سپاهان باتری

 • خودروهای سبک (تا ۷۴ آمپر) : ۱۲ ماه
 • خودروهای سنگین ( ۹۰ تا ۲۰۰ آمپر) : ۶ ماه

در صورت خرید باتری سپاهان از فروشگاه ایران باتری، کارت گارنتی به همراه مهر فروشگاه برای شما ارسال خواهد شد.

عمر محصولات سپاهان باتری

باتری سوزوکی

محصولات باتری سپاهان از کیفیتی برخوردار هستند که حداقل ۲ الی ۳ سال بدون مشکل کار می‌کنند. این مدت برای عمر باتری ماشین میزان قابل قبولی می‌باشد

 

 

آشنایی با باتری سوزوکی

 

باتری سوزوکی به‌عنوان یکی از برترین و با کیفیت‌ترین محصولات سپاهان باتری در بازار است.  این باتری تحت لیسانس شرکت سوزوکی ژاپن در سال ۱۳۹۶ با شعار «تدبیر ژاپن، تضمین ایران» برای اولین بار در ایران عرضه شد و در حال حاضر با رعایت استانداردهای جهانی، بهترین جایگزین برای باتری‌های خارجی محسوب می گردد. خرید باتری سوزوکی، کیفیت جهانی، طول عمر بالا و قدرت استارت زنی در همه شرایط آب‌وهوایی را برای خودرو شما به ارمغان می‌آورد.

بزرگی نام برند و خوش ساخت بودن باطری سوزوکی باعث شده تا باطری سوزوکی مورد علاقه و توجه صاحبان خودرهای لوکس قرار بگیرد. در ساخت این باتری از مواد مرغوبی استفاده می‌شود.

باتری سوزوکی متداول از نوع باتری‌های اتمی (سیلد) است و نیازی به نگهداری و اضافه کردن آب اسید ندارند. علاوه بر این به دلیل استفاده از صفحات کلسیمی با کیفیت، از طول عمر بالایی برخوردار است. در ادامه مهمترین ویژگی‌های باطری ماشین سوزوکی متداول آورده شده است:

    مهم ترین مزایای باتری‌ سوزوکی متداول (Conventional)

 • دارای شبکه های سرب-کلسیمی
 • کاهش مصرف آب
 • طراحی شده برای استفاده بدون نیاز به مراقبت از طرف مصرف‌کننده
 • متناسب برای نیاز خودروها با مصرف پایه

تولید باطری سوزوکی در آمپراژ گوناگون باعث شده تا برای همه دارندگان خودرو این باتری بسیار مناسب باشد. باتری سوزوکی برای خودروهای سواری با آمپر ۳۵، ۴۵، ۵۰، ۵۵، ۶۰، ۶۶، ۷۰، ۷۴ و۸۸ تولید می‌شود. خودروهای سنگین هم می‌توانند از آمپر ۹۰ تا ۲۰۰ این باتری را استفاده کنند.

     گارانتی باتری سوزوکی

 

باتری سوزوکی

 • آمپرهای  پایین تا ۱۰۰ آمپر : ۱۵ ماه
 • آمپرهای بالاتر از ۱۰۰ آمپر: ۱۲ ماه

 

آشنایی با باتری اوربیتال

 

باتری اوربیتال وان محصول شرکت سپاهان باتری اصفهان می‌باشد. شرکت سپاهان باطری در یک دهه اخیر توانسته جای خود را در صنعت باتری ماشین با تولید باتری های مرغوب و با کیفیت (باتری اوربیتال وان)تثبیت کند.

برند اوربیتال دارای کامل‌ترین سبد محصول باتری های خودرویی است. این باتری منحصربه فرد، به لحاظ شاخص های تولیدی و فنی و همچنین فاکتورهای کیفی در رتبه برتر باتری های تولیدی کشور قرار می‌گیرد. با خرید باتری اوربیتال قدرت و انرژی استارت خودرو شما تضمین می‌شود.

باتری اوربیتال متداول از نوع باتری‌های اتمی است و نیازی به نگهداری ویژه از سمت مصرف کننده یا خریدار ندارند. این مدل از باتری های اوربیتال به دلیل استفاده از شبکه های کلسیمی با کیفیت، از طول عمر بالایی برخوردار است.

مزایای باتری متداول اوربیتال (Conventional)

دارای شبکه های سرب-کلسیمی

کاهش مصرف آب

طراحی شده برای استفاده بدون نیاز به مراقبت از طرف مصرف‌کننده

پاسخ‌گو برای نیاز خودروها با مصرف پایه

 

آمپرهای  پایین تا ۷۴ آمپر : ۱۵ ماه

آمپرهای بالاتر ۲۰۰  آمپر: ۱۲ ماه

 

آشنایی با باتری اوربیتال EFB ای اف بی

 

باتری اوربیتال ای اف بی از محصولات شرکت سپاهان باتری است. باتریهای تحت عنوان EFB (Enhanced Flooded Battery) باتری‌هایی هستند که قبول شارژ بالایی دارند و عملکرد مناسبی در شارژ پایین دارند. این نوع باتری در مقایسه با عمر ۳۰۰۰۰ استارت باتری‌های معمولی دارای عمر ۸۵۰۰۰ استارت می‌باشد.

استفاده از سوخت‌های پاک به جای سوخت‌های فسیلی یکی از تکنولوژی‌های نوظهور در ساخت خودروهای برقی یا هیبریدی در جهان است. این خودروها با عملکرد Start-Stop تاثیر چشم‌گیری در کاهش مصرف سوخت دارند اما به دلیل خاموش و روشن شدن چندباره، نسبت به خودروهای معمولی متحمل بار بیشتری می‌شوند.

باتری اوربیتال EFB سپاهان باتری، پیشرفته‌ترین نوع باتری ماشین با الکترولیت مایع و راه‌حلی برای تامین نیاز خودروها با عملکرد Start-Stop هستند. باتری اوربیتال ای اف بی مناسب خودروهای با سیستم های الکترونیکی گوناگون و خودروهای با تعداد دفعات استارت بالا نظیر تاکسی‌ها می‌باشد.

مزایای باتری اوربیتال EFB:

 • طراحی شده برای استفاده در خودروهای دارای عملکرد Start-stop
 • حداقل دو برابر افزایش طول عمر سیکلی نسبت به باتری‌های متداول
 • باتری با طول عمر سیکلی بالا قابل استفاده در تمام خودروهای متداول با سیستم برق سالم
 • سرعت و توان راه‌اندازی بالا برای هر سفر با دفعات استارت زیاد
 • افزایش شارژپذیری دینامیک

گارانتی محصولات باتری اوربیتال EFB

 • آمپرهای ۵۰  الی ۸۰  آمپر: ۲۱ ماه
 • امکان افزایش مدت زمان گارانتی به مدت ۳۰ ماه با پرداخت هزینه اضافی وجود دارد.

 

باتری اوربیتال

 آشنایی با باتری اوربیتال پریمیوم

  باطری اوربیتال پریمیوم  یکی از برندهای تولیدی شرکت سپاهان باتری ایران می باشد. کارخانه های باتری سازی در ایران و سایر نقاط جهان علاوه بر تولید باتری با اسم اصلی خود اقدام به تولید باتری با برندهای مختلف می کنند.

برند اوربیتال دارای کامل‌ترین سبد محصول باتری های خودرویی است. این باتری منحصربه فرد، به لحاظ شاخص های تولیدی و فنی و همچنین فاکتورهای کیفی در رتبه  برتر باتری های تولیدی کشور قرار می‌گیرد. با خرید باتری ماشین اوربیتال قدرت و انرژی استارت خودرو شما تضمین می‌شود.

نسل جدید خودروها به دلیل تنوع آپشن‌ها و لوازم برقی زیاد، به تامین انرژی الکتریکی بیشتری نیاز دارند. سپاهان باتری با در نظر گرفتن این موضوع، باتری اوربیتال پریمیوم را با تکنولوژی‌های به‌روز جهانی و طول عمر بیشتر تولید کرده است. در ادامه مهمترین ویژگی‌های باتری اوربیتال پریمیوم آورده شده است.

باتری اوربیتال پریمیوم در آمپرهای مختلف از ۳۵ آمپر تا ۱۰۰ آمپر به بازار ارائه می‌شود.

مزایای باتری‌ پرمیوم اوربیتال (Premium)

 • شبکه با تکنولوژی جدید
 • بهبود دوام چرخه‌ای تا ۱.۵ برابر باتری‌های متداول
 • مناسب برای خودروهای پیشرفته و خودروهایی که نسبت به خودروهای معمول آپشن بیشتری دارند.
 • متناسب با آخرین استانداردهای خودروسازان
 • طراحی شده برای استفاده بدون نیاز به مراقبت و نگهداری

گارانتی باتری اوربیتال پریمیوم

 • آمپرهای  پایین تا ۷۴ آمپر : ۱۸ ماه
 • آمپرهای ۸۸  آمپر تا ۱۰۰ آمپر: ۱۲ ماه
 • امکان افزایش مدت زمان گارانتی با پرداخت هزینه اضافی به مدت ۴ ماه وجود دارد.

خرید باتری ماشین سپاهان با ارسال و نصب رایگان

درباره بهترین برندهای باتری سپاهان  با شما صحبت کردیم. اگر دنبال خرید باتری ماشین از برندهای معتبر هستید، بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید مراجعه و خرید از یک فروشگاه معتبر و قابل‌اعتماد است. ایران باتری همراه شما است تا خدماتی مثل بهترین قیمت باطری ماشین، ارسال و تعویض رایگان، تست دینام رایگان و ضمانت اصالت باتری را برای شما انجام دهد.

می‌توانید همین حالا وارد سایت فروشگاه ایران باتری به آدرس iranbatri.com شوید، از قسمت فروشگاه به فروشگاه آنلاین باتری ماشین بروید. در این قسمت به‌راحتی می‌توانید باتری‌های مختلف از برندهای معتبر داخلی را ببینید. فقط کافی است باتری که در نظر دارید را مطابق با مدل خودرو، قیمت باتری و مشخصات مناسب خودرو تهیه کنید. اگر اطلاعات کافی در این باره ندارید یا تجربه اولتان برای تعویض باطری خودرو است، می‌توانید قبل از خرید با پشتیبانی سایت ارتباط بگیرید و درخواست دریافت مشاوره قبل از خرید باتری داشته باشید تا هم کارتان آسان شود و هزینه‌ای که انجام می‌دهید برای خرید یک باتری خوب و مناسب خرج شود.
ایران باتری نماینده رسمی برندهای صبا باتری، سپاهان، برنا، آذر باطری، پاسارگاد، نیروگستران، دورنا و ویستا الکتریک است. شماره‌های پشتیبانی ۷۷۰۳۶۶۱۸ – ۰۲۱ و ۰۹۱۰۹۷۰۰۰۰۹ است.

پایان رپورتاژ آگهی

 

 

مطالب مشابه

‫۱۷ دیدگاه‌ها

 1. M.Kazem.K

  ۴ دی ۱۴۰۰
  سوابق: (786 ديدگاه)

  :| :| :| :|

  موافقم ۴
  مخالفم ۵
 2. Moon

  ۴ دی ۱۴۰۰
  سوابق: (58 ديدگاه)

  خب خب خب !
  بعد از اضافه شدن پدال به گروه زومیت همون چیزی که ازش می ترسیدم سرش بیاد سرش اومد .
  ۱. سایت پدال بعد از عضویت تو گروه زومیت خیلی دیر اپلود میشه ( دقیقا مثل زومیت و زومجی )
  ۲. کیفیت پست ها خیلی نزول پیدا کرده (چه لزومی داره که هی از اخبار ویرانه ی خودروسازی ایران ، چین یا هر جای دیگه ای پست کار بشه )
  ۳. مثل زومجی از اخبار فاقد هر گونه ارزش علمی استفاده میشه که فقط تعداد کامنت ها بالا بره ( مثال در زومجی : برنامه ها و بازی های رایگان شده اپ استور و گوگل پلی که هیچ کدوم از اون برنامه ها حتی ارزش یکبار نگاه کردن به توضیحاتشون رو هم نداره مثال در پدال : شرایط فروش ایران خودرو و سایپا ) ۴. بخش تبلیغات هست که فکر کنم چند وقت دیگه مثل زومیت تبلیغات از سر و کول پدال بالا بره مثالش هم همین تبلیغ هستش که تو زومیت اسمش بخش تبلیغات هستش.
  در هر صورت امیدوارم پدال و زومیت روزهای خوبی در پیش داشته باشند چون تنها مرجع پارسی زبانی هستند که من چه در خودروسازی و چه در تکنولوژی دنبال می کنم

  موافقم ۱۴
  مخالفم ۱۸
  1. مردیم از خوشی

   ۴ دی ۱۴۰۰
   سوابق: (868 ديدگاه)

   خب خب خب
   می بینم که دوستان نه نتها معتصب هستن بلکه چندان هم هوشیار و فهیم نیستند
   شاید این حرف ، حرف دل یکی از مدیران پدال هم باشه که جرئت نمی کنند بخاطر جایگاهشون چنین حرف هایی را بزنند
   ۱_ شما تبلیغی را دوست نداری میتونی باز نکنی ، من به شخصه وقتی می میبینم یه تبلیغ تو سایت هست چه زومیت چه پدال خوش حال میشم چون یه درآمدی برای اعضای سایت مورد علاقه ام داره ! و یه سرمایه برای کار ها بهتر که انگار امثال شما از درک چنین چیز های عاجز هستید
   ۲_ نمیشه که فقط اخبار علمی باشه حتی سایت ها نمونه جهانی هم همینطوره و همه جور خبری را کار میکنند
   ۳_ این سایت حتی از زومیت هم کامنت خورش بیش تره و نیازی به مطلب برای جذب کامنت نیست
   ۴ _ درباره اخبار ایران خودرو و…. حقیقت اینه که این اخبار دنبال کنند زیادی دارند حتی از سایت پدال بازم ناراحتی میتونی باز نکنی
   و در آخر درباره سطح مطالب سایت من تفاوتی با قبل پیوستن به زومیت حس نکردم و حداقل دیدم که امثال آقای اشتری چقدر زحمت میکشند و فیلم های عالی دوبله میکنند واین هم جواب تشکر شماست

   موافقم ۱۴
   مخالفم ۶
   1. Moon

    ۴ دی ۱۴۰۰
    سوابق: (58 ديدگاه)

    تا حالا سایت زومیت رو یک نگاه انداختی ؟ کل صفحه ی سایت پر از تبلیغ ، تازه یه پست جداگانه هر روز برای یه تبلیغ به نام بخش تبلیغات هست این رو هم می دونم که باید سایت درامد زایی کنه ولی زومیت خیلی زیاده روی می کنه بعدشم تو چطور تفاوتی بین الان و قبل از پیوستن پدال به زومیت نمی بینی ؟ متوجه تغییر سطح پست ها نشدی ؟ سایت پر از یه مشت پست از ماشین های بی ارزش چینی و ایرانی شده که حال آدم رو بد می کنه ما به اندازه ی کافی تو خیابون از این ماشین ها می بینیم دیگه تحمل دیدن این ماشین ها رو اینجا نداریم

    موافقم ۱۱
    مخالفم ۷
 3. Moon

  ۴ دی ۱۴۰۰
  سوابق: (58 ديدگاه)

  تا حالا سایت زومیت رو یک نگاه انداختی ؟ کل صفحه ی سایت پر از تبلیغ ، تازه یه پست جداگانه هر روز برای یه تبلیغ به نام بخش تبلیغات هست این رو هم می دونم که باید سایت درامد زایی کنه ولی زومیت خیلی زیاده روی می کنه بعدشم تو چطور تفاوتی بین الان و قبل از پیوستن پدال به زومیت نمی بینی ؟ متوجه تغییر سطح پست ها نشدی ؟ سایت پر از یه مشت پست از ماشین های بی ارزش چینی و ایرانی شده که حال آدم رو بد می کنه ما به اندازه ی کافی تو خیابون از این ماشین ها می بینیم دیگه تحمل دیدن این ماشین ها رو اینجا نداریم

  موافقم ۴
  مخالفم ۷
 4. کوبیده

  ۴ دی ۱۴۰۰
  سوابق: (737 ديدگاه)

  دوستانی ک استفاده کردن باتریاش خوبه واقعا؟

  موافقم ۴
  مخالفم ۲
  1. NAVID۰۰۹۸

   ۴ دی ۱۴۰۰
   سوابق: (7444 ديدگاه)

   کوبیده جان
   باتری خوب از چه نظر !
   این مقاله را بیخیالش بشو تا از تجربه خودم به شما بگویم .
   در یک کلام هر باتری‌ای که میخواهد با هر مارکی که باشد ، باشد ، فقط آب اسید بگیر و هر کسی هم گفت مدل اَتُمی بگیر بدان فقط میخواهد جیب مبارک را خالی کند و هر دو سال باتری عوض کنی !

   چه خودروی خارجی سوار باشی و چه ایرانی ، فرقی نمیکند ، باتری آب اسیدی که بگیری ، حتی اگر از خودرو زیاد کار بکشی یا حتی خودرو زیاد در خواب و پارک باشد ، فرقی نمیکند و حداقل به شما ۵ سال کار میدهد !

   باتری‌های ایرانی همگی خوب هستند و تا حالا بد ندیدم به جزء اینکه وقتی به آخر عمر میرسند باد میکنند .
   البته یه موضوع مهم هم بگویم که اگر زیاد تصادف میکنید ، از باتری اتمی استفاده کنید تا مبادا پس از صانحه اتفاقی برای خودرو و اَدَواتش بیوفتد !

   موافقم ۷
   مخالفم ۵
   1. Navid_A.J

    ۵ دی ۱۴۰۰
    سوابق: (3359 ديدگاه)

    برای ماشین خودمون و ماشین پدرم، باتری ایرانی استفاده میکردیم. اگر شرایط نگهداریش رو خوب رعایت میکردیم، بدون هیچ مشکلی کار میکرد. من که به برندای ایرانی لاقل در زمینه روغن موتور و باتری، اعتماد خیلی بیشتری داشتم تا برندهای خارجی که معلوم نبود کجا پر شدند و چه مدت در چه انباری بودند و کاراییشون چی هست.

    موافقم ۹
    مخالفم ۰
    1. NAVID۰۰۹۸

     ۵ دی ۱۴۰۰
     سوابق: (7444 ديدگاه)

     نوید جان

     با شما موافقم اما نه در مورد روغن موتور.
     روغن موتورهای ایرانی فرمول لازم را برای موتورهای امروزی ندارند و چون در وسایلم از موردهای ایرانی و خارجی استفاده میکنم ، چنین میگویم !

     روغن‌موتورهای ایرانی در ۷۰٪ موارد بی‌کیفیت شده‌اند و متاسفانه نمونه‌ی تقلبی در بازار بیداد میکند و از آن بدتر روغن‌هایی که در نمایندگی‌های ایران‌خودرو سایپا و چینی‌ها استفاده میشود بوی گند سوخته میدهد و البته این‌هایی هم که در نمایندگی‌های خودروهای وارداتی استفاده میشود تماماً جنس درجه ۳ و در امارات پُر میشوند !
     روغن موتور را پیشنهاد میکنم در حد امکان از شهر دوبی و نمایندگی اصلی تهیه کنند تا خودروهای مردم به چنین وضعی که امروزه شاهدش هستیم دچار نشوند و داریم میبینیم که اکثر خودروهای میلیاردی بخاطر همین روغن موتورهای بی‌کیفیت در داخل موتور به اصطلاح گریس زده‌اند و موتور را نابود کرده‌اند !

     موافقم ۶
     مخالفم ۲
   2. کوبیده

    ۵ دی ۱۴۰۰
    سوابق: (737 ديدگاه)

    دمت گرم

    موافقم ۶
    مخالفم ۲
  2. ایران فرانسه

   ۵ دی ۱۴۰۰
   سوابق: (41 ديدگاه)

   من رو دوتا از ماشین هام داشتم این برند رو تو باتری های ایرانی به نظر از همه با کیفیت تره روی سمند ۴ سال کار کرد

   موافقم ۷
   مخالفم ۰
  3. SS

   ۶ دی ۱۴۰۰
   سوابق: (594 ديدگاه)

   تجربه شخصی من با این برند خوب بوده
   به نظرم بین برندهای ایرانی یکی از با کیفیت ترین ها هست و معمولا باتری های این برند حدود ۳ سال کار میکنن
   در برندهای دیگه که استفاده کردم ۲-۳ ماه بعد از اتمام گارانتی (۱۵ یا ۱۸ماه) عمر باتری هم تمام میشد ولی در مورد سپاهان اینطور نبوده
   البته یک نکته مهم در مورد باتری این هست که از جایی خریداری بشه که مدت زیادی نمونده باشه

   موافقم ۱
   مخالفم ۲
 5. $ᏗᏰᏖᎥᏁ$

  ۵ دی ۱۴۰۰
  سوابق: (4622 ديدگاه)

  از باتری ایرانی دیگه آشغال تر نداریم، باتری فابریک ماشینم بعد چند سال استفاده به رحمت الهی رفت رفتیم۹۰ولتی از همین صبا و سپاهان خریدیم این نزدیک سه باره هر سه بار بعد دو سه هفته باتریا میخوابن و کیلومتر شمارهای پشت ماشین همش بالا پایین میکنه،باتریم عین باتری نمیسازن…

  موافقم ۲
  مخالفم ۱۰
  1. NAVID۰۰۹۸

   ۵ دی ۱۴۰۰
   سوابق: (7444 ديدگاه)

   تمام باتری‌های ایرانی بدون قید و شرط از ۶ تا یک سال گارانتی تعویض دارند و شما که چنین میگویید ، مطمئناً هیچ دانش خودرویی ندارید و حتی متوجه نشدی که مشکل از باتری نیست و مشکل از برق خودروی شما هست و … !

   درسته اکثر جنس‌های ایرانی کیفیت نداره اما انصاف نیست در مورد هر چیزی جبهه‌گیری منفی بگیریم !

   به طور مثال میگویم ، به شخصه هم از باتری ایرانی راضی هستم و هم از لاستیک ( کویر‌تایر ) با اینکه در مقابلش لاستیک ( بارز ، ایران‌تایر ، یزد‌تایر ) آشغال‌های ایرانی هستند که همه این‌ها را امتحان کردم !
   البته برای کراس‌اوورهای جدید که همه چینی شدن از لاستیک کویر‌تایر استفاده میکنند که پیشنهاد نمیدهم چون خوب هست اما سواری و ترمز‌گیری را خراب میکنند و ایرانی‌ها فقط به درد ماشین ایرانی میخورند که گشتاور و اسب‌بخار کمی دارند و … !

   موافقم ۱۲
   مخالفم ۱
 6. مهدی اکرمی

  ۵ دی ۱۴۰۰
  سوابق: (86 ديدگاه)

  آخرش باتری یا باطری؟؟
  خود مقاله هم تکلیفش با خودش روشن نیست!!
  حتی خود شرکت سپاهان هم!!!
  «مجتمع صنعتی سپاهان باتری در کنار شرکت سپاهان باطری…»!!!! :(
  اگر هم باتری و باطری با هم فرق میکنن بگید که ما هم به اطلاعاتمون اضافه بشه

  موافقم ۸
  مخالفم ۲
  1. ایران باتری

   ۵ دی ۱۴۰۰
   سوابق: (1 ديدگاه)

   هر دونوع نگارش صحیحه. دلیل استفاده از هر دو نوع املا هم بیشتر واسه سئو هست. چون بعضیا سرچ میکنن باتری بعضیا باطری

   موافقم ۵
   مخالفم ۱
   1. مهدی اکرمی

    ۶ دی ۱۴۰۰
    سوابق: (86 ديدگاه)

    تشکر

    موافقم ۳
    مخالفم ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی پذیرفته نمی‌شوند. برای تغییر آواتار خود می‌توانید از سایت گراواتار استفاده نمایید.

دکمه بازگشت به بالا