ایستگاه خبرکرمان موتورهیوندای

فروش کرمان موتور: کی ام سی و جک – خرداد 1403

در این نوشتار جدیدترین شرایط فروش و پیش‌فروش محصولات کرمان موتور را می‌خوانید؛ با پدال همراه باشید:

آنچه در این مطلب می‌خوانید:

شرایط فروش نقدی و اقساطی جک J4، پیکاپ کی ام سی T8 و محصول جدید A5 – خرداد ۱۴۰۳

جدیدترین شرایط فروش نقدی و اقساطی دارای محدودیت (عدم خرید از کرمان موتور در ۲۴ ماه گذشته) جک J4، کی ام سی T8 و A5 اعلام شد. متقاضیان می‌توانند با مراجعه به وب سایت فروش کرمان موتور نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند؛ لازم به ذکر کراس اوور جدید A5 صرفا به صورت اقساطی عرضه می‌شود:


فراخوان کرمان موتور برای متقاضیان جک E-J7 در سامانه یکپارچه خودروهای برقی – خرداد ۱۴۰۳

شرکت کرمان موتور در فراخوانی ویژه متقاضیان سدان برقی J7 در سامانه یکپارچه خودروهای برقی، شرایط فروش نقدی این خودروی وارداتی را اعلام کرد:

مدل خودرو رنگ قیمت نقدی خودرو (تومان) زمان تحویل
جک کرمان موتور J7 برقی نمای سه رخجی ای سی E-J7 مشکی ۱,۳۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ۴۵ روز کاری

شرایط فروش اقساطی محصول جدید بک X3 پرو – خرداد ۱۴۰۳

جدیدترین شرایط فروش دارای محدودیت (عدم خرید از کرمان موتور در ۲۴ ماه گذشته) بک X3 پرو اعلام شد. متقاضیان می‌توانند با مراجعه به وب سایت فروش کرمان موتور نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند:


شرایط فروش اقساطی جک J4 – اردیبهشت ۱۴۰۳

جدیدترین شرایط فروش دارای محدودیت (عدم خرید از کرمان موتور در ۲۴ ماه گذشته) جک J4 اعلام شد. متقاضیان می‌توانند با مراجعه به وب سایت فروش کرمان موتور نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند:


شرایط فروش اقساطی کی ام سی J7 و X5 – اردیبهشت ۱۴۰۳

جدیدترین شرایط فروش دارای محدودیت (عدم خرید از کرمان موتور در ۲۴ ماه گذشته) کی ام سی J7 و X5 اعلام شد. متقاضیان می‌توانند با مراجعه به درگاه فروش اینترنتی کرمان موتور نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند:


شرایط فروش اقساطی کی ام سی X5 و نقدی پیکاپ T9 – اردیبهشت ۱۴۰۳

جدیدترین شرایط فروش دارای محدودیت (عدم خرید از کرمان موتور در ۲۴ ماه گذشته) کی ام سی X5 و پیکاپ کی ام سی T9 اعلام شد. متقاضیان می‌توانند از ساعت ۸ صبح دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ با مراجعه به درگاه فروش اینترنتی محصولات کرمان موتور نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند:


شرایط فروش اقساطی کی ام سی J7 و محصول جدید کی ام سی A5 – اردیبهشت ۱۴۰۳

جدیدترین شرایط فروش دارای محدودیت (عدم خرید از کرمان موتور در ۲۴ ماه گذشته) کی ام سی J7 و A5 اعلام شد. متقاضیان می‌توانند با مراجعه به درگاه فروش اینترنتی کرمان موتور نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند:

شرایط فروش نقدی جک E-j7 برقی – اردیبهشت ۱۴۰۳

شرکت کرمان موتور در جدیدترین شرایط فروش اعلام در سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی، سدان برقی E-j7 را عرضه می‌کند. متقاضیان واجد شرایط می‌توانند نسبت به تعیین اولویت این مدل خودرو اقدام نمایند:

مدل خودرو قیمت علی الحساب زمان تحویل
جی ای سی E-j7 ۱ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان ۹۰ روزه

شرایط فروش اقساطی جک J4 و پیکاپ کی ام سی T8 – اردیبهشت ۱۴۰۳

جدیدترین شرایط فروش دارای محدودیت (عدم خرید از کرمان موتور در ۲۴ ماه گذشته) جک J4 و کی ام سی T8 اعلام شد. متقاضیان می‌توانند با مراجعه به وب سایت فروش کرمان موتور نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند:


نخستین شرایط فروش تاکسی برقی کی ام سی e-Taxi – اردیبهشت ۱۴۰۳

گروه خودروسازی کرمان موتور در نخستین شرایط فروش اعلامی برای تاکسی برقی خود، این خودرو را ویژه نوسازی ناوگان فرسوده تاکسیرانی تهران عرضه می‌کنذ. قیمت اعلامی برای این خودرو ۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان است که ۴۰۰ میلیون تومان آن توسط راننده به صورت نقدی پرداخت شده و الباقی به صورت اعتباری است:

بخوانید: مشخصات و ویژگی‌های تاکسی برقی کی ام سی


شرایط فروش اقساطی جک J4، پیکاپ کی ام سی T8 و محصول جدید بک X3 پرو – فروردین ۱۴۰۳

جدیدترین شرایط فروش دارای محدودیت (عدم خرید از کرمان موتور در ۲۴ ماه گذشته) جک J4، کی ام سی T8 و بک X3 پرو اعلام شد. متقاضیان می‌توانند با مراجعه به نمایندگی‌های کرمان موتور نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند:


شرایط فروش اقساطی جک J4، کی ام سی T8 و X5 – اسفند ۱۴۰۲

شرکت کرمان موتور در جدیدترین شرایط فروش اعلامی بدون محدودیت جک J4 و کی ام سی X5 و T8 را به صورت اقساطی عرضه می‌کند:

شرایط فروش جک S3 و J4 و کی ام سی X5 – اسفند ۱۴۰۲

شرکت کرمان موتور در جدیدترین شرایط فروش اعلامی ویژه سامانه یکپارچه خودروهای داخلی جک J4 ،S3 و محصول جدید کی ام سی X5 را به صورت نقدی عرضه می‌کند:


اولین شرایط فروش پیکاپ جدید کی ام سی T9 – بهمن ۱۴۰۲

شرکت خودروسازی کرمان موتور نخستین شرایط فروش پیکاپ KMC T9 را اعلام کرد. این پیکاپ ری برند شده جک T9 است. این شرایط فروش به صورت نقدی به مبلغ ۱ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان، با رنگ‌های متنوع و زمان تحویل فوری است. متقاضیان می‌توانند برای ثبت نام به نمایندگی‌های کرمان موتور در سراسر کشور مراجعه کنند:


شرایط فروش جک J4، پیکاپ کی ام سی T8 و محصول جدید کی ام سی X5 – بهمن ۱۴۰۲

جدیدترین شرایط فروش بدون محدودیت جک J4، کی ام سی T8 و کی ام سی X5 اعلام شد. جک J4 و کی ام سی X5 به صورت نقدی و موعد تحویل ۹۰ روزه و همچنین پیکاپ کی ام سی T8 به صورت نقدی و اقساطی در این طرح فروش عرضه می‌شوند:


شرایط فروش پیکاپ کی ام سی T8 در بورس کالا – بهمن ۱۴۰۲

جدیدترین شرایط فروش کی ام سی T8 در بورس کالا اعلام شد:


شرایط فروش کی ام سی J7 و X5 – بهمن ۱۴۰۲

جدیدترین شرایط فروش بدون محدودیت محصولات کی ام سی J7 و X5 کرمان موتور اعلام شد. این دو خودرو به صورت نقدی و موعد تحویل ۹۰ روزه عرضه می‌شوند:


شرایط فروش پیکاپ کی ام سی T8 – دی ۱۴۰۲

جدیدترین شرایط فروش بدون محدودیت کی ام سی T8 اعلام شد. پیکاپ کی ام سی T8 به صورت نقدی و یا با اقساط ۲ ساله و موعد تحویل ۴۵ روزه عرضه می‌شود:


شرایط فروش نقدی جک J4 – دی ۱۴۰۲

جدیدترین شرایط فروش بدون محدودیت جک J4 اعلام شد. جک J4 به صورت نقدی و موعد تحویل ۱۵ روزه در این طرح فروش عرضه می‌شود:


شرایط فروش بک X3 پرو – دی ۱۴۰۲

شرکت خودروسازان بم زیر مجموعه گروه خودروسازی کرمان نخستین شرایط فروش خودروی BAC X3 PRO را اعلام کرد. این خودرو یک هاچ بک کراس ری برند شده از خودروی جیلی میپل است. این شرایط فروش به صورت اقساطی، با رنگ‌های متنوع و زمان تحویل فوری است. متقاضیان می‌توانند برای ثبت نام به نمایندگی‌های کرمان موتور در سراسر کشور مراجعه کنند:


شرایط فروش جک J4 و پیکاپ کی ام سی T8 – دی ۱۴۰۲

جدیدترین شرایط فروش بدون محدودیت جک J4 و کی ام سی T8 اعلام شد. جک J4 با اقساطی ۴ ساله و موعد تحویل ۴۵ روزه و همچنین پیکاپ کی ام سی T8 به صورت نقدی و اقساطی در این طرح فروش عرضه می‌شوند:


شرایط فروش یلدایی پیکاپ کی ام سی T8 – آذر ۱۴۰۲

جدیدترین شرایط فروش کی ام سی T8 به مناسبت شب یلدا اعلام شد. پیکاپ کی ام سی T8 به صورت نقدی و اقساطی در این طرح فروش عرضه می‌شوند:


شرایط فروش جک J4 و پیکاپ کی ام سی T8 – آذر ۱۴۰۲

جدیدترین شرایط فروش لیزینگی جک J4 و کی ام سی T8 اعلام شد. جک J4 با اقساط ۴ ساله و موعد تحویل ۴۵ روزه و همچنین پیکاپ کی ام سی T8 به صورت نقدی و اقساطی در این طرح فروش عرضه می‌شوند:


شرایط فروش جک J4 و پیکاپ کی ام سی T8 – آذر ۱۴۰۲

جدیدترین شرایط فروش بدون محدودیت جک J4 و کی ام سی T8 ویژه سامانه یکپارچه خودروهای داخلی اعلام شد. جک J4 با اقساطی ۴ ساله و موعد تحویل ۱۰ روزه و همچنین پیکاپ کی ام سی T8 به صورت نقدی و اقساطی در این طرح فروش عرضه می‌شوند:


شرایط فروش جک S3 و J4 و کی ام سی X5 – آذر ۱۴۰۲

شرکت کرمان موتور در جدیدترین شرایط فروش اعلامی ویژه سامانه یکپارچه خودروهای داخلی جک J4،S3 و محصول جدید کی ام سی X5 را به صورت نقدی و اقساطی عرضه می‌کند:


فروش نقدی کی ام سی X5 – آذر ۱۴۰۲

شرکت کرمان موتور در جدیدترین شرایط فروش اعلامی محصول جدید کی ام سی X5 را به صورت نقدی عرضه می‌کند. کی ام سی X5 فیس لیفت خودروی محبوب جک اس ۵ محسوب می‌شود که با برند اختصاصی کرمان موتور، طراحی و امکانات جدید جایگزین خودروی S5 در خطوط تولید کرمان موتور شده است.

بخوانید: معرفی مشخصات و امکانات کی ام سی X5


شرایط فروش جک J4 و پیکاپ کی ام سی T8 – آذر ۱۴۰۲

در جدیدترین شرایط فروش کرمان موتور این شرکت جک J4 و پیکاپ T8 را به صورت اقساطی عرضه می‌کند.

شرایط فروش اقساطی پیکاپ جک T8 (آذر ۱۴۰۲)


فروش خودروهای وارداتی کرمان موتور: هیوندای النترا و کرتا (مهر ۱۴۰۲)

شرکت خودروسازی کرمان موتور و KTL به عنوان نماینده رسمی هیوندای کره جنوبی در ایران، در جدیدترین شرایط اعلامی ویژه متقاضیان سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی، دو محصول هیوندای النترا و هیوندای کرتا را به فروش می‌رساند.

به گزارش پدال، متقاضیان مشمول اولویت اعلام شده از ساعت ۲۳:۵۹ روز ۲۳ مهر ۱۴۰۲ تا روز ۲۵ مهر می‌توانند با مراجعه به سامانه، خودروی مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

بنابر اعلام KTL موعد تحویل این خودروها ۹۰ روز کاری بوده و با گارانتی ۵ سال یا ۱۵۰ هزار کیلومتر عرضه می‌شوند. تمامی خودروها با مدل و فیس ۲۰۲۳ خواهند بود.

لازم به یادآوری است قیمت فروش اعلام شده به صورت علی الحساب و منطبق بر نرخ در مبادی ورودی بوده و هزینه‌ها و عوارض قانونی پس از ترخیص از قبیل: مالیات بر ارزش افزوده، هزینه‌های شماره گذاری، اسقاط خودروی فرسوده و کرایه حمل در هنگام صدور فاکتور به قیمت نهایی خام خودرو اضافه خواهد شد.

مدل خودرو پیش پرداخت علی الحساب (تومان) زمان تحویل
هیوندای النترا ۱.۶۰۰.۰۰۰.۰۰۰

قیمت حدودی تمام شده:

۲,۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰

۹۰ روزه
هیوندای کرتا ۱.۳۰۰.۰۰۰.۰۰۰

قیمت حدودی تمام شده:

۱,۹۵۰,۰۰۰,۰۰۰


شرایط فروش اقساطی پیکاپ جک T8 (مهر ۱۴۰۲)

شرکت خودروسازی کرمان موتور پیکاپ T8 را به صورت اقساطی فروش می‌رساند.
متقاضیان می‌توانند جهت ثبت‌نام نهایی خودروهای کرمان موتور به نمایندگی‌های مجاز کرمان موتور که در اینجا معرفی شده‌اند مراجعه نمایند.

 

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۲۰۵ رای

محمدجواد نورایی

نویسنده و خبرنگار "پدال"

مطالب مشابه

‫۶۹ دیدگاه‌ها

 1. بهزاد

  ۲۰ اسفند ۱۴۰۱
  سوابق: (1 ديدگاه)

  هیچ جایی دنیا اینطور نیست که اتومبیل را نگه دارند باپول شما خودرو را تهیه کنند 3 ماهدیگر خودرو تحویل خودت بدهند بعدبا2 یا 3برابرقیمت واقعی آن و از سود کردن آن سیر نشوند خودروهایلوکس دنیا که سفارشی خودرو تولید میکنند این کار را با سلیقه شخص و در زمانکوتاه ترازاین زمان به پایان می رسانند.
  متاسفانه مامردم ایران بهترین خریداران با شرایط بدتر از این هم هستیم چون همیشه با تورم بالا میرویم.

  موافقم 425
  مخالفم 18
  1. امین

   ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲
   سوابق: (59 ديدگاه)

   متاسفانه و هزار متاسفانه در ایران اینجوری ه

   موافقم 171
   مخالفم 6
   1. net

    ۱۱ مرداد ۱۴۰۲
    سوابق: (3159 ديدگاه)

    آشغالهای بدردنخور بی کیفیت کپی چینی

    موافقم 91
    مخالفم 20
    1. Anti Tesla

     ۱۳ مهر ۱۴۰۲
     سوابق: (818 ديدگاه)

     میتونی نخری ولی دلیل نمیشه که توهین کنید.
     می دونم دیسلایک می خورم.

     موافقم 48
     مخالفم 133
    2. H2

     ۱۸ بهمن ۱۴۰۲
     سوابق: (382 ديدگاه)

     من درمورد جک J4 تحقیق کردم بنظر میرسه ماشین خوبیه.
     خوشحال میشم نظر دوستانی که تجربه دارن و همچنین در کار خرید و فروش ماشین هستن بدونم

     موافقم 1
     مخالفم 6
  2. ehsan fa

   ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۲
   سوابق: (1914 ديدگاه)

   مگه گوشی موبایل و تبلت مطابق بازار جهانی به مردم عرضه میشه که به خودرو اعتراض بکنیم ، پارسال دارویی که برای بیماران پیوند قلب استفاده میشه رو یک شرکت تقلبیش رو داد بیرون ، شوهر مهناز افش*ار شیرخشک فاسد داد به بازار ، یه برند چای رفته بود چای کهنه رو از سریلانکا خریده بود قاطی بقیه چای ها کرده بود ، نانوایی های سهمیه پز آرد رو میفروشند به قنادی ها همه چی تو ایران تو بحرانه ، روغن موتور تقلبی روغن خوراکی تقلبی شاید باور نکنید ولی پارسال تو شهر ما نمک تقلبی عرضه شده بود که جمع کردن

   موافقم 162
   مخالفم 10
   1. محمد

    ۶ مرداد ۱۴۰۲
    سوابق: (818 ديدگاه)

    کدوم شهر هستید؟

    موافقم 16
    مخالفم 40
   2. مزدا

    ۱۳ آذر ۱۴۰۲
    سوابق: (2049 ديدگاه)

    وقتی که شرکت مادر تو یه کشور نباش همین برندهای تقلبی های جولان میدن.
    اقتصاد بسته با شعار تولید ملی باش وضع بدتر از این هم میشه.
    ما توهم اینو داریم که همه چیز میتونیم بسازیم ولی پشت هم قضیه چه ارزهای دولتی ک شرکت ها نمیگیرن و تو بازار آزاد نمی فروشن

    موافقم 15
    مخالفم 0
   3. هومن

    ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳
    سوابق: (45 ديدگاه)

    احسنت کامنت خوب و جامعی بود فقط روغن خوراکی رو جا انداختی که من بهش اضافه میکنم، ۴۱هزارتن روغن خوراکی که از سموم خطرناک درش استفاده شده بودو ترخیص کردن دادن ماها بخوریم تا دیگه کسی نباشه اینجاها زر بزنه!

    موافقم 1
    مخالفم 0
  3. مهران

   ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۲
   سوابق: (1 ديدگاه)

   برای اینکه فقط مردم ایران هست که نمیتونه خودرو رو تحریم کنه لگن هم بفروشن مردم صف میبندن واسه همینه اگر نخرن درست میشه ولی میخرن که درست نشه

   موافقم 80
   مخالفم 10
  4. میرزا

   ۱۶ تیر ۱۴۰۲
   سوابق: (2 ديدگاه)

   سوراخ دعا صددرصد گم شده …مقصر خود مردم هستند که به پول ملی که نوعی شرف هست بها ندادند نمیدن نخواهند داد ….حالا بیا هزار ترفند مدیریتی بساز جوابگو نیست ….فقط نخریدن و همه نخرند اجناس گران را بهترین و تنها درمان اقتضادی است ….خودمون هم کلا سر خودمون میزارییم هم کلا برداری پیکنییم ….یکی از علل ان هم این است که برا پول ذر اوردن عرق پیشانی نمیریزییم بس

   موافقم 24
   مخالفم 54
  5. Enzo Ferrari 2008

   ۲۲ مهر ۱۴۰۲
   سوابق: (1208 ديدگاه)

   الان اینکه ۲۴۰۰میلیارد قیمت زده !! اینم از اقتصادی که میگن

   موافقم 13
   مخالفم 2
  6. MehdiTurbo

   ۲۳ مهر ۱۴۰۲
   سوابق: (2017 ديدگاه)

   هیچ جای دنیام چنین مردی و ادمایی نداره
   که با چنین شرایطی خرید کنن
   یا پر از حسادت درد باشن از داشتن بقیه که بخوان کره ای چینی مسخره کنن
   المانی سوار کره ای سوار چینی سوار مسخره کنن و اگه طرف زیبام باشه چون حس حقارت شدید بشون دست میده به طرف انگ قیافه گرفتن … بچسبونن
   هیچ جای دنیا مردمی نداره که پر از حسادت درد از پیشرفت هم داشته باشن و با حرفایی حقارت حسادت خودشان قایم کنن تو پوسته شکلات و همانا برسن به قدرت تو جامعه تو فضای مجازی و همه جا بشه پر از ادمای پر از حقارت و حسادت
   هیچ جای دنیا چنین ادمایی نداره
   دم دولتمون گرم ایستاده کف میزنم براش
   حیف نمیشه خیلی حرفا رو گفت
   ولی این مردم سر همین حسادت حقارت تغییر حکومت دادن
   من نه طرفدار چینیم نه کره ای ولی از ادمای حسود پر حقارت که دردشان با اسیب زدن به بقیه کم میکنن چه تو پدال پشت یه سری برندا قایم میشن که حالا نمیخوام بگم اکانتشون چیه باید ایستاد تا یاد بگیرن درد کمبودشان با اسیب به بقیه خالی نکنن و متاسفانه الان نود درصد ادما این شدن
   اون ده درصدم یا خارجن یا خانواده خیلی اگاهی داشتن یا انسانیت وجدان

   موافقم 20
   مخالفم 10
  7. Kktos

   ۱۲ آذر ۱۴۰۲
   سوابق: (112 ديدگاه)

   از کشوری ک از یه چای سه میلیارد دلار دزدی میکنن چه انتظاری میله حیف صد حیف

   موافقم 20
   مخالفم 0
  8. ناشناس

   ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳
   سوابق: (30 ديدگاه)

   اُُُوسا اّّّّشِِِتّری چرا ِرkmc x5 ثبت نام نعره؟؟؟!!!
   اعصابمون دو تخم مرغ جفته همه.

   موافقم 0
   مخالفم 0
 2. حاتم

  ۹ اردیبهشت ۱۴۰۲
  سوابق: (24 ديدگاه)

  این طرح فروش، ربطی به طرح فروش یکپارچه داره؟
  مگه نباید همه خودروسازها از طریق سامانه فروش یکپارچه بفروشن؟

  موافقم 46
  مخالفم 4
 3. امین

  ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲
  سوابق: (59 ديدگاه)

  ممنون از اطلاع رسانی شما

  موافقم 5
  مخالفم 7
 4. محسن

  ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲
  سوابق: (1 ديدگاه)

  از کرمان موتور خرید نکنید! قیمت های فضایی…
  دو میلیون کشید رو جک جی فور آب از آب تکون نخورد.

  موافقم 51
  مخالفم 6
 5. حسن

  ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۲
  سوابق: (1451 ديدگاه)

  سود صنعت خودرو برای دولت بسیار بسیار حیاتی و مهم است .
  از طرف دیگه تنها جاذبه ی دولت برای عموم مردم همین سود ناگهانیه خودرو برای برخی از مردم است که بقیه را ترغیب در همراهی کردن در خرید میکند یعنی این میخره سود میکنه کسی هم که نمیخواد بخره تحت فشار اطرافیان قرار میگیره برای خرید و یک الاکلنگ برای سود و رضایت نسبی و حتی طرفدار جمع کردن شده انقد تاثیر شگرف و عمیقی در بعضی داشته که منتقد با سود 400 ملیونی شده موافق کل سیاستهای نظام.
  ما ملت نذری خوریم حتی اگر در سفارت انگلیس پخته شود (سفارت انگلیس در قدیم در ایامی اقدام به پخش نذری میکرد)

  موافقم 64
  مخالفم 6
 6. عالیه مهریار

  ۱۳ خرداد ۱۴۰۲
  سوابق: (1 ديدگاه)

  متاسفانه و متاسفانه شرکت کرمان موتور در پرداخت دیرکرد همه را سرکار می گذارد 2 سال هست می خواهد به من دیرد کرد بدهد خیلی پی گیری کردم که محقق نشده است.

  موافقم 23
  مخالفم 0
  1. مهرداد کشکولی ایلات

   ۵ دی ۱۴۰۲
   سوابق: (10 ديدگاه)

   با سلام و احترام؛
   دوست عزیز اگر 5 سال دیگه هم صبر کنی اونها خودشون چیزی بهت نمی دهند. همین فردا بروید دفتر خدمات قضایی و شکایت کنید تا پولتون را بگیرید.

   موافقم 6
   مخالفم 0
 7. آرمین

  ۲۹ تیر ۱۴۰۲
  سوابق: (1 ديدگاه)

  از کرمان موتور خرید نکنید پولتونو میگیره ماشینم بهتون نمیده من الان ۶ ماهه پول واریز کردم اما هنوز پیاده ام

  موافقم 26
  مخالفم 6
 8. سام

  ۲۷ مرداد ۱۴۰۲
  سوابق: (83 ديدگاه)

  بنظرم در حال حاضر پایین ترین ارزش خرید رو محصولات کرمان موتور داره.

  موافقم 27
  مخالفم 7
 9. Enzo Ferrari 2008

  ۲۰ شهریور ۱۴۰۲
  سوابق: (1208 ديدگاه)

  اینا چی هستن جک j۵ مدل یکی جلو پنجره مشکی یکی دیگه با گارد سپر آخه چرا باید هی زباله بیاری درست کنی به مردم بندازی

  موافقم 16
  مخالفم 4
 10. دکتر

  ۲۰ شهریور ۱۴۰۲
  سوابق: (338 ديدگاه)

  ماشین قیافش عین عقب موندهاس،چیه بخدا این

  موافقم 12
  مخالفم 6
 11. hunter

  ۱۳ مهر ۱۴۰۲
  سوابق: (2 ديدگاه)

  با سلام خدمت عزیزان
  من حرف هیچ کدوم رو قبول ندارم شما که داری می گی شش ماهه پول ریخته اما پیاده ای ی چیز دیگه می خریدی مجبور که نبودی مثلا کاپرا ۲ که اصلا قیافه نداره یا اون تونلندی که فقط ادعا داره یا کلوتی که همه به خاطر دست گذاشتن ماموت رو خدمات پس از فروشش می خرنش بعد تی ۸ در بین کلوت کاپرا ۲ تونلند نیوفیس یا فیس قدیم قیافه بهتری داره بعد فروششم خوبه

  موافقم 8
  مخالفم 4
 12. ‌ ‌

  ۲۲ مهر ۱۴۰۲
  سوابق: (4311 ديدگاه)

  چخبرتههههههه
  آخه این چیه
  اون هیوندای کرتا باید رقیب x55proباشه چرا انقدههه
  اون النترا که اصلا هیچی
  زیر یک ملیارد و ۵۰۰ ارزش نداره…
  خدا کنه بقیه ماشینا ارزون تر دربیان

  موافقم 8
  مخالفم 1
 13. yaghoub

  ۴ آذر ۱۴۰۲
  سوابق: (319 ديدگاه)

  با نصف پول T8 میشه یه لندروور خرید برای افرود . یه وانت پیکان برای بار بری و یه پژو پارس برای رانندگی روزمره .
  توجه کنید دوستان با نصف قیمت T8

  موافقم 12
  مخالفم 7
  1. 𝐀𝐥𝐢

   ۶ آذر ۱۴۰۲
   سوابق: (1205 ديدگاه)

   اینحا ایران با قیمت بنز بهت چینی سطح پایین میدن

   موافقم 7
   مخالفم 0
 14. رامتین

  ۴ دی ۱۴۰۲
  سوابق: (3097 ديدگاه)

  اینقدر خودروی چینی زیاد شده که اصلا اسمشو هم نمیشه یاد گرفت.

  موافقم 8
  مخالفم 2
 15. بیژن

  ۲۹ دی ۱۴۰۲
  سوابق: (1 ديدگاه)

  اونوقت بجای یه آشغال سه تا آشغال داری با خرج عوارض و بیمه و سرویس سه گانه.

  موافقم 8
  مخالفم 0
 16. علی اشکوری

  ۱۵ بهمن ۱۴۰۲
  سوابق: (1 ديدگاه)

  کرمان موتور… شرکتی که در سختترین شرایط شما را تنها خواهد گذاشت!

  موافقم 3
  مخالفم 6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی پذیرفته نمی‌شوند. برای تغییر آواتار خود می‌توانید از سایت گراواتار استفاده نمایید.

دکمه بازگشت به بالا