پلیس سوپر اسپرت: لامبورگینی برای یک تعقیب سریع

پلیس دبی می تواند از این پس در مواجهه با خلافکاران پورشه سوار یا فراری سوار هم پیروز میدان باشد. زیرا لامبورگینی اونتادوری که با قیمت 400 هزار دلار خریداری شده، نیروهای پلیس را شرمنده نخواهد کرد.

لامبورگینی آونتادور پلیس دبی
لامبورگینی آونتادور پلیس دبی

اونتادور پلیس دبی قادر است با موتور 700 اسبی خود به سرعت 350 کیلومتر بر ساعت نیز دست یابد.


گرچه هنوز پلیس دبی برای رسیدن به رانندگان بوگاتی باید تلاش بیشتری بکند، هنوز این سوال باقیست که مجرمین دستگیر شده در کدامین صندلی نشانده خواهند شد؟

37 دیدگاه

  1. feri
   سوابق: (224 دیدگاه) ,

   من فکر کنم این کارشون بیشتر جنبه تبلیغ داره و یه کار نمادینه(یعنی میخواستن بگن که اولین اونتادور پلیس تو دبی بوده)

   پاسخ
   1. بانک عکس خودرو (carimage.ir)
    سوابق: (98 دیدگاه) ,

    خوش به حالشون.
    همه ماشینا راحت وارد کشورشون میشه!

    پاسخ
 1. بهروز
  سوابق: (7 دیدگاه) ,

  در جواب پرسش باید گفت.. که بیسیم میزنن ماشین پلیس معمولی ( Toyota Prado,Nissan Xterra) بیاد مجرم سوار کنه.

  پاسخ
 2. مصطفي
  سوابق: (145 دیدگاه) ,

  مردم عادي دبي كه هر ماشيني رو ميتونن بدون تورم و تعرفه هاي سنگين بخرن روي بهترين اسفالت و اتوبان هاي چند بانده برونن با سوخت هاي با كيفيت .. هي روزگار اينجا از مردم عادي بگير تا پليس زير سيطره ي خودروسازهاي بي لياقت قرار گرفته خيلي دوست دارم يه عده كه باعث اين وضعيت شدن رو به بدترين شكل ممكن شكنجه بدم تا بدونن حق مردم بخشودني نيست 80 ميليون ادم زير سيطره ي يه عده دارن عذاب ميكشن به خدا اين انصاف نيست […]

  پاسخ
 3. Infinite
  سوابق: (219 دیدگاه) ,

  اگر در حین تعقیب و گریز تصادف کنه…
  حیف این سوپر اسپرت زیبا نیست که پلیس بشه؟

  پاسخ
  1. بانک عکس خودرو (carimage.ir)
   سوابق: (98 دیدگاه) ,

   اونا انقدر پول دارن که این چیزا واسشون مهم نیست!

   پاسخ
  2. saeed
   سوابق: (5 دیدگاه) ,

   امنيت مردم را در نظر گرفته اند نه قيمت ماشين را پسر جون

   تو كشور ما ادمهايي مثل تو سر كار هستند كه الان هيچي نيستيم

   اگه تو بودي يه سمند ميخريدي بقيه اش را ميريختي به حسابت . تو فكر پولش رو نكن

   پاسخ
 4. amir
  سوابق: (12 دیدگاه) ,

  معمولا در کشورهای مختلف حتی اروپا و آمریکا و استرالیا و …. به خاطر قیمت بالای خرید و تعمیرات خودروهای سوپراسپرت برای پلیس و دولت اون کشور و به خاطر وجود بازار آزاد و رقابتی حاکم بر کشوهاشون که مردم حق انتخاب دارند و هر خودرویی رو از هر کشوری و کمپانی که مردم بخواند می تونند بخرند و به خیابان ها و اتوبان های کشورشون بیارند رانندگی کنند در پلیس از خودرو های تیونینگ شده وایمن شده به جای استفاده از خودروهای سوپر اسپرت گران قیمت کارخانه ای البته از قدیم گفتند دارندگی و برازندگی و خوشبحال مردم دبی که در بازار رقابتی حاکم برکشورشون هر خودرویی رو که بخواند میتونند بخرند و در آزادی و رفاه اجتما عی و اقتصادی و ….. دبی استفاده کنند و خوشبحال پلیس و حکومت دبی که تونسته شرایط و آزادی و ….. خوبی برای زندگی مردم دبی ایجاد کنند

  پاسخ
 5. بی نام
  سوابق: (26 دیدگاه) ,

  ما مردم از خودروسازان عذر خواهی می کنیم !
  خودروسازهای عزیز

  سلام

  اینجانبان مردم شریف ایران، بعد از چند روز به این نتیجه رسیدیم که باید طی نامه ای رسمی از شما پوزش بطلبیم. هرچند که توقع پذیرش این پوزش خود گناهی دیگر است!وقتی به رفتار این چند سال خود با شما نگاه می کنیم عرق شرم بر پیشانی ما نشسته و آه حسرت از نهادمان (نهاد که می دانید کجاست؟ یکجایی نزدیکی های گذاره!) بلند می شود. ما در برابر همه خوبی ها و خدمات بی مثال شما هیچ کاری نکردیم جز پررویی، ناشکری و تهمت زدن.

  این شما بودید که به ما فرصت پراید سواری را ارزانی داشتید؛ آنهم پرایدی که بوق داشت، درهایش از دو طرف باز می شد، لاستیکهای امکان باد شدن مجدد داشتند، چند مدل تنوع قالپاق داشت، شیشه هایش بالا و پایین می رفتند، ضبطش نوار می خورد، سپرش مشکی بود و کلی مزایای دیگر!این شما بودید که خودروهایی با قابلیت آتش گرفتن در اختیار ما گذاشتید؛ واقعا کدام یک از ملتها این امکان را داشته اند که سوار فندک شوند؟! چه کسی را سراغ دارید که بتواند خود و خانواده اش را سوار فندکش کند و برود سیزده بدر؟!این شما بودید که در نمایندگی های مجازتان ما را راه دادید؛ به ما فرصت ثبت نام اینترنتی دادید، از شش صبح در سرما و گرما ما را به صف کردید و پذیرای حضور سبزمان شدید! بیشتر از تعمیرگاههای متفرقه از ما پول گرفتید و آنقدر دوستمان داشتید و مشتاق زیارت دوباره ما بودید که چند بار برای یک عیب ثابت ما را به حضور پذیرفتید!

  این شما بودید که بعد از فروش ماشین هایتان بی خیال ما نشدید و نگذاشتید برای ده پانزده سال به امان خدا در جاده ها رها شویم. این شما بودید که با تعبیه کردن نواقصی در ماشین ها از همان بدو خروج از نمایندگی، دوباره ما را به سمت خودتان کشیدید. خدا را شکر میکنیم که ما را گیر خودروسازی های بی معرفت و نارفیق خارجی نینداخت !دیگر بس است. هرچقدر از کمالات شما می گوییم بیشتر شرمنده می شویم. پس بگذارید از خودمان هم بگوییم.

  و اما ما!

  ما ملتی بودیم با پاچه هایی تنگ که دیگر نمی شد پراید را بیشتر از هفده میلیون در پاچه اش کرد! ما حتی عرضه نداشتیم فیل باشیم که اگر یک وقتی شلوار پایمان کردیم کلی پاچه گشادتری داشته باشیم!ما مردمی بودیم که نتوانستیم دست به دست هم دهیم به مهر و با فقط ده میلیون بیشتر هزینه کردن، پول عیدی های چند ده میلیونی مدیران شما را فراهم کنیم. ما ملتی بودیم که به این فکر نکردیم که شما و خانواده هایتان بدون این عیدی ها در این شرایط تحریم چگونه تعطیلات نوروز را سپری خواهید کرد!ما مشتری های خوبی نبودیم. ما بجای اینکه از عیدی شخص معاون اول رئییس جمهور و کاهش چهار دهم درصدی قیمت تیانا (که از ۱۳۴۸۰۰۰۰۰ تومان به ۱۳۴۳۰۰۰۰۰ رسیده است) در پوست خودمان نگنجیم، به این فکر کردیم که اصلا چه کسی خودروها را گران کرد؟!

  ما آنقدر منحرف بودیم که متوجه نشدیم آقای معاون اول می تواند بجای عیدی دادن به ما در جشن نوروز شرکت کند و به صورت زنده و مستقیم و با چه کیفیتی انواع رقص های سنتی را ببیند!ما انقدر بی حیا بودیم که در قبال کاهش پانصد ششصد هزار تومانی قیمت پراید بجای اینکه سجده شکر بجا آوریم شروع کردیم به جمع و تفریق کردن قیمت کل قطعات پراید! حال آنکه با این پانصد هزار تومان میشود شش هفت کیلو پسته اعلا خرید و کل عید را مشغول بود. دم شما گرم و ننگ بر ما!ما بجای اینکه از شما بخاطر آسان کردن عروج الی الله و رسیدن به قرب الهی متشکر باشیم هی دم از ترمز ای بی اس، کیسه هوا و… زدیم؛ انقدر که جون دوست بودیم و دو دستی چسبیده بودیم به این زندگی فانی!و حال ما چه داریم بگوییم؟ چه داریم بگوییم به شما که در افتخاری دیگر وانت پراید هم برای ما به ارمغان آورده اید؟! فکرش را بکن! اهل و عیال را می ریزیم پشت وانت پراید و درحالی که خواننده دارد چه چه می زند در جاده چالوس می گازیم. یا اینکه چهارصد کیلو پسته را بار می زنیم و گاز می دهیم؛ فقط حواسمان هست که صدای ضبط را زیاد بالا نبریم که یک وقت از خواب بلند نشویم!

  آری خودروسازان عزیز! ما بد مردمی بودیم برای شما. اُف بر ما!

  پاسخ
   1. مجيد
    سوابق: (124 دیدگاه) ,

    عالي بو د . ممنون از نوشته زيباي شما. اما اينكه ديس لايك ميكنه نميدونم چرا دليل مخالفتش رو نمينويسه؟؟؟؟؟؟

    پاسخ
  1. ali.a
   سوابق: (2 دیدگاه) ,

   شاهنامه سرودی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

   پاسخ
  2. علی
   سوابق: (22 دیدگاه) ,

   فدات عزیز خیلی گلی هر کی هستی خیلی با حالی حال کردم کلی (ناز نوشتنت)

   پاسخ
  1. بانک عکس خودرو (carimage.ir)
   سوابق: (98 دیدگاه) ,

   خیلی کارااااااااااااااااا

   پاسخ
 6. sajjad
  سوابق: (88 دیدگاه) ,

  اینا لذت استفاده از پراید برای ماشین پلیسو نچشیدن

  پاسخ
  1. بانک عکس خودرو (carimage.ir)
   سوابق: (98 دیدگاه) ,

   اره اونا تو حسرت پرایدن و ما تو حسرت یه خودروی سوپر اسپرت!

   پاسخ
 7. تامكت
  سوابق: (177 دیدگاه) ,

  فعلا كه بيشترين تنوع ماشين پليس تو كشوراي دنيا ماله راهنمايي رانندگي ايرانه!!!!!!! تو اين گروني ماشين *چند* هزار تا نيسان تيانا خريدن كار هر كي نيس بخدا…….!!!!! نميدونم با دلار چند تومني خريده شده؟؟؟
  باز هم پاي خودروسازان در ميان است…….؟؟؟!!!!!!!!!!

  پاسخ
 8. مجيد
  سوابق: (124 دیدگاه) ,

  دوستان عزيز …
  خوب ما هم پرايد داريم …مگه چيه . هاهاهاهاهاها .
  بايد ماشينامون به بقيه چيزامون بيادخوب.

  پاسخ
 9. ali.a
  سوابق: (2 دیدگاه) ,

  یعنی این از پراید تند تر می ره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ
 10. دانیال
  سوابق: (10 دیدگاه) ,

  تو ناوگان پلیس دبی نیسان GTR ، پورشه GT ، فورد GT ، کوروت ZR1 و انواع BMW و پورشه و سایر مدل ها هم پیدا میشه حتی اسمارت هم دارن .

  جالبه بدونید تو ناوگان آتش نشانی دبی هم از کوروت ZR1 استفاده شده که شاید فقط بتونه یه کپسول حمل کنه !

  کلا هم تبلیغاته هم جلب توجه میکنه .

  ما هم بریم بمیرم که ماشین پلیس با حالمون ماچسیماست و مگان !

  پاسخ
 11. Ali Kaveh
  سوابق: (91 دیدگاه) ,

  ایشالا قسمت شه بریم دبی با ماشین پلیس عکس یادگاری بگیریم ……

  پاسخ
 12. محمد
  سوابق: (1 دیدگاه) ,

  من یه سوال دارم
  اگه اینا ماشینن
  پیکان چیه ؟

  پاسخ
 13. سینا
  سوابق: (217 دیدگاه) ,

  اتفاقاً از وقتی که پورشه و مازراتی تو ایران اومده پلیس ایرانم واسه اینکه شرمنده نشه به جای مرسدس بنزاش سمند و 206 آورده.

  پاسخ
 14. نوید
  سوابق: (1525 دیدگاه) ,

  آخه دبی جای تعقیب و گریز داره سریع از اینورش میرسی به اون ور

  پاسخ

دیدگاه شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی پذیرفته نمی‌شوند. برای تغییر آواتار خود می‌توانید از سایت گراواتار استفاده نمایید.
x