سایر خودروهای آسیایی

داستان مشتری بدشانس جنسیس و ایرادهای دو دستگاه G80

یک شهروند امریکایی با خرید دو دستگاه جنسیس G80 و مواجهه با مشکلات مختلف، خبرساز شده است.

جنسیس g80

خودروسازان برای رفع مشکلات احتمالی و پیش‌بینی‌نشده، محصولاتشان را با گارانتی به بازار عرضه می‌کنند تا علاقه‌مندان با اطمینان بیشتری اقدام به خرید کنند. برخی مانند شرکت‌های کره‌ای در مقایسه با سایر خودروسازان، گارانتی‌های طولانی‌تری را ارائه می‌کنند که یکی از نقاط قوت آن‌ها محسوب می‌شود. با این وجود مواردی هم پیش می‌آید که تمام امید یک شخص به برندهای کره‌ای از بین می‌برود و برای درست‌کردن آن، کاری نمی‌توان کرد.

مایک، مردی از ایالت تگزاس آمریکا، یک دستگاه سدان جنسیس G80 خریداری می‌کند. گویا در هنگام خرید، نمایندگی موتور خودروی او را بیش‌ازاندازه استاندارد با روغن موتور پر می‌کند و باعث خرابی موتور می‌شود. مایک با خود می‌گوید که هر کسی خطا می‌کند؛ پس با این ذهنیت جنسیس خود را به نمایندگی تحویل می‌دهد. به گفته او، نمایندگی تمام تلاش خود را کرد تا به او اطمینان دهد مشکل G80 رفع خواهد شد و گارانتی خودرو هم شامل حال او خواهد شد. پس مایک امید داشت که خودرواش با تکیه بر یک پیشرانه کاملا جدیدش، دوباره مثل قبل عمل کند.

هر چند تعمیر جنسیس مایک دو ماه به درازا می‌کشد و بیش‌از ۱۸ هزار دلار برایش هزینه برمی‌دارد، همچنان با مشکلات متعدد همراه است و با همین وضعیت به مالک تحویل داده می‌شود. سدان یاشده پس از خروج از نمایندگی همچنان دچار لرزش، صدای تق‌تق و راندمانی غیرطبیعی بوده است. بنابراین مایک در نامه‌ای نمایندگی نوشت:

لرزش‌های بسیاری به صندلی و فرمان وارد می‌شود. حتی لرزیدن آینه بغل به چشم آشکار است. هنوز ویدئویی از لرزش‌های عقب ندارم اما می‌توانم در یک رانندگی آزمایشی، آن را به مشاور بخش سرویس نشان دهم.

نمایندگی جنسیس وعده دو ماهه تعمیر دوباره را به مشتری نگران خود می‌دهد اما اتمام کار تا چهار ماه طول می‌کشد و مایک را کلافه می‌کند. درنتیجه، مدیر نمایندگی به مایک پیشنهاد برداشتن یکی از خودروهای نمایندگی را به دلخواه خودش می‌دهد و می‌خواهد که G80 او را با قیمت ۲۸ هزار بخرد تا مایک این داستان را برای همیشه فراموش کند. مایک اما فروش G80 خود به قیمت یادشده رضایت نداشت پس با فروش خصوصی خودرو به مبلغ ۳۶ هزار دلار کار را تمام کرد. در عوض یک G80 2023 به ارزش ۴۷ هزار دلار را انتخاب کرد و مبلغ ۱۰ هزار دلار را برای آن پرداخت کرد.

مایک متوجه می‌شود که جنسیس دوم او بدنه‌ای مخدوش و رنگ‌شده، لاستیک‌های ناهماهنگ و بست شل‌شده موتور دارد. او سرانجام تصمیم می‌گیرد تا یک بار برای همیشه با برندهای کره‌ای وداع کند و یک دستگاه لکسوس GX550 می‌خرد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲۸ رای

علی صفرپور

نویسنده و مترجم سایت پدال٬ کارشناس مهندسی مکانیک

مطالب مشابه

‫۱۰۸ دیدگاه‌ها

 1. بهنام

  ۷ خرداد ۱۴۰۳
  سوابق: (857 ديدگاه)

  وای
  این خبر روزمو ساخت 😂

  موافقم 22
  مخالفم 1
  1. NAVID۰۰۹۸

   ۷ خرداد ۱۴۰۳
   سوابق: (10376 ديدگاه)

   میدونید چیه !!!
   از قدیم گفتن اگر از یه لونه‌ی مار دوبار گزیده بشی ، احمقی!!!
   این داداشمون عاقل بود و یکبار گزیده شد با اینکه نمایندگی این شیادها میخواستن ماستمالی کنند ولی طرفمون زرنگتر بود و خوب پوزشونو مالید به خاک ، دمش گولی😂!!!

   موافقم 17
   مخالفم 3
  2. سروش

   ۷ خرداد ۱۴۰۳
   سوابق: (30 ديدگاه)

   ولی جدا از همه چی
   اون مدافعان خودرو کره ای و مخالفان خودرو چینی کجان
   یکم بخندم بهشون

   موافقم 11
   مخالفم 4
   1. Taha Ayoobi

    ۸ خرداد ۱۴۰۳
    سوابق: (2093 ديدگاه)

    مخالفان چینی خنده داره؟؟؟

    موافقم 10
    مخالفم 3
    1. Parham

     ۸ خرداد ۱۴۰۳
     سوابق: (744 ديدگاه)

     نه فقط اشاره به شخص خاصی کردن.

     موافقم 3
     مخالفم 0
 2. ! i M α η δ υ α R

  ۷ خرداد ۱۴۰۳
  سوابق: (1868 ديدگاه)

  {{{ مواردی هم پیش می‌آید که تمام امید یک شخص به برندهای کره‌ای از بین می‌برود و برای درست‌کردن آن، کاری نمی‌توان کرد.

  هر چند تعمیر جنسیس مایک دو ماه به درازا می‌کشد و بیش‌از ۱۸ هزار دلار برایش هزینه برمی‌دارد، همچنان با مشکلات متعدد همراه است و با همین وضعیت به مالک تحویل داده می‌شود.

  سدان یاشده پس از خروج از نمایندگی همچنان دچار لرزش، صدای تق‌تق و راندمانی غیرطبیعی بوده است …

  نمایندگی جنسیس وعده دو ماهه تعمیر دوباره را به مشتری نگران خود می‌دهد اما اتمام کار تا چهار ماه طول می‌کشد و مایک را کلافه می‌کند …

  او سرانجام تصمیم می‌گیرد تا یک بار برای همیشه با برندهای کره‌ای وداع کند و یک دستگاه لکسوس GX550 می‌خرد … }}}

  مایک باید زنگ می زد به جی دی پاور …

  جی دی پاور هم می گفت زنگ بزن به کار اند درایور …

  امسال مثل اینکه پدال جان واسه کره ای ها شمشیرو از رو بسته …

  بچه ها مچکریم …

  موافقم 19
  مخالفم 3
  1. BlackWing

   ۷ خرداد ۱۴۰۳
   سوابق: (1011 ديدگاه)

   😂
   خوده نمایندگیش تو امریکا گردن نگرفت و نمیدونم این BTS فن‌های پدال چی دارن الان واسه گفتن

   موافقم 17
   مخالفم 2
   1. ! i M α η δ υ α R

    ۷ خرداد ۱۴۰۳
    سوابق: (1868 ديدگاه)

    خودت میگی BTS فن …

    البته تقصیری ندارند …

    تحت تاثیر رسانه های پولکی سلیقشون درست پرورش پیدا نکرده …

    اگه بجای عروسک فرنگی های BTS ، یه بار ” من آف ساروزه بروس دیکینسن رو گوش داده بودن ، الان به جنسیس نمی گفتند ماشین لوکس …

    موافقم 13
    مخالفم 0
 3. حسین

  ۷ خرداد ۱۴۰۳
  سوابق: (1136 ديدگاه)

  حالا هیوندا واسه اینکه افتضاح ناشی از این خبر رو کاور کنه، به چندتا یوتیوبر پول میده که چایونیک رو بذارن کنار بوگاتی درگ برگزار کنه 😄

  موافقم 20
  مخالفم 1
  1. JaMsHiD

   ۷ خرداد ۱۴۰۳
   سوابق: (1522 ديدگاه)

   هیوندا بیاد تو رالی جهانی اولین بردش رو بعد ده سال رقم بزنه باز هم این ماسمالی نمیشه😂

   موافقم 14
   مخالفم 0
 4. 𝐀𝐥𝐢

  ۷ خرداد ۱۴۰۳
  سوابق: (1199 ديدگاه)

  پیام کجایی؟ بیا ماست مالی کن دیگه

  موافقم 16
  مخالفم 3
  1. johnmarston

   ۷ خرداد ۱۴۰۳
   سوابق: (95 ديدگاه)

   و امان از طرفداران تعصبی کره و اونایی که ژاپنی هارو میکوبیدن
   کوش الان این پیام ؟

   موافقم 17
   مخالفم 2
  2. پیام

   ۷ خرداد ۱۴۰۳
   سوابق: (1911 ديدگاه)

   علی این نتیجه ناراحتتیون از آیونیک و میزان فروش هیوندای هست 😂😂😂😂😂 رکورد فراخوان ۲۰۲۳ رو هوندا زد اونم میلیونی! بعد به یه دونه ماشین گیر دادی؟! در ضمن، وقتی تعداد موارد خیلی کم هست و مثل این به دونه هست، به راحتی میتونه توسط رقیب ها انجام بشه برای اینکه برند رو خراب کنن! مثل بچه مدرسه ای ها رفتار نکنید 😂😂😂😂 درسته که فشار آیونیک و فروش هیوندای روتون هست ولی …

   میدونی آدم چرا دوست نداره بهتون در نورد خودرو اطلاعات بده تا چیزی یاد بگیرید؟! چون بعضیا به جای اینکه تحلیل کنن دتبال اینن عقده هاشون رو خالی کنن! میتسوبیشی و … به فلاکت تمام افتادن بعد امثال شماها میاید میگید یه دونه جنسیس …! این نشان از عقده داشتن هست و خودتون رو خراب می کنید!

   موافقم 4
   مخالفم 11
   1. Parham

    ۷ خرداد ۱۴۰۳
    سوابق: (744 ديدگاه)

    فشار فروش هیوندای؟بیشتر فشار بده قلنجمون در نرفته هنوز
    اطلاعات در مورد خودرو از نظر پیام:آیونیک 5 بهترین ماشین خوب خدایی دست خدایان بهشتی و سرور سوپراسپرتاس
    تازه ماه بعد تویوتا ورشکسته میشه و هیوندای و کیا(ع) میان جاشونو میگیرن و ماهی 7 میلیارد خودرو میفروشن
    بسه دیگه هی میخوام حس خوب نسبت به کره ایا پیدا کنم نمیذاری
    ولی نظر خودم نسبت به این پست اینه که مشکل از ماشین نبوده و مشکل نمایندگی بوده چون از اول گفته روغن موتور بیش از حد ریخته و سعی داشته با تعویض موتور و مفت خری کردن ماشین و چپوندن یه g80 تصادفی سر یارو رو کلاه بزاره و نباید پای جنسیس نوشت اینو.

    موافقم 17
    مخالفم 1
    1. پیام

     ۷ خرداد ۱۴۰۳
     سوابق: (1911 ديدگاه)

     پرهام من میخوام هیچ وقت حست نسبت به هیوندای خوب نشه! یه بدتدی مثل جنسیس برای تو نیست! همون میراژ به درد امثال تو میخوره. حالا حالاها باهاتون کار دارم. خدبیش اینه کامنتاتون زیر این پست ها میمونه و بعدا لینکش رو واستون کپی میکنم.

     موافقم 1
     مخالفم 15
    2. Parham

     ۸ خرداد ۱۴۰۳
     سوابق: (744 ديدگاه)

     نه پیام جون اینجوری نمیشه،ظاهرا شما از رو کلاس خودرو قضاوت میکنی یعنی مثلا fh750 بهتر از z4 عه وگرنه مثال میراژو نمیزدی بچه جون،معلومه که کیا هیوندای به درد من نمیخوره چون ماشینی میخوام (همه میخوان)که قابل اطمینان باشه،اون 405 مدل 91 هیچوقت منو تو راه نذاشت ولی سانتافه 2008 6 بار تو جاده گذاشت منو!خیلی خوبه که این کامنتا میمونه چون هربار تحلیلات میره هوا آقای تحلیلگر!کدومشون درست از آب دراومد؟چندتاشون مثل هندونه ترکید؟ببین آقا پیام در تمامی این سال ها ژاپنی ها افزایش فروش داشتن حتی اونایی که فروش کمتری داشتن نسبت به گروه کیا هیوندای،تویوتا و لکسوس و اینا که هیچی،در تمامی این سال ها هم هیوندای یا کاهش فروش داشت یا افزایش کم.از نظر کیفی هم تویوتا خودشو رو تو این مدت به عنوان یه ماشین نمیر ثابت کرده،بقیه ژاپنیام که به کیفیت ساخت بالا و استهلاک پایین و قابلیت اطمینان معروفن،و در همین حین این دو خودروساز کره ای به بی کیفیتی و کپی کاری و استهلاک بالا و قابلیت اطمینان پایین معروف کردن خودشونو.
     یادت باشه تو لیست پرفروش ترین خودروهای بازار آمریکا تو سه ماهه اول 2024،فقط توسان بود!از اون طرف انواع اقسام مدل های ژاپنی راوفور crv xtrail کرولا کمری اکورد سیویک فارستر سنترا و…
     فقط میتسوبیشی فروش ضعیف داره اونم چون تمرکزش رو خودروسازی نیست و تو صنایع دیگه فعالیت حرفه ای داره.
     اگرم میخوای دست به دامن برقیا شی بگم که درسته فروش برقیا کاهش پیدا کرده اما برقیای تویوتا در حال افزایشه و تویوتا به زودی به ایونیک میرسه و اوجا هم در بر میگیره.تازه خیلی از ژاپنی سازا با کاهش فروش بازم از هیوندای جلو ان.
     تنها چیزی که برات موند جوایز و مجلات پولکیه(هیج مجله ای رو قبول ندارم).
     خدا یار و یاورت پیام جونز،یادت باشه فن هیچ خودروساز یا کشوری نباشی نا مجبور نشی اینجوری ماسمالی کنی من خودمم فن ماشینای ژاپنی نیستم.
     اگرم خواستی با کیلر یا کارلاو بیا که سابقه اونام بره بالا.

     موافقم 9
     مخالفم 1
    3. پیام

     ۸ خرداد ۱۴۰۳
     سوابق: (1911 ديدگاه)

     پزهام اینا همش توهم هست!!! با فضاحت تمام سوزوکی، میتسوبیشی و … کنار رفتن!! آخه به برند و دو تا نیست!!! دیگه اون کیفیت و کارایی و … تموم!!! همش حرف بیخود هست! هر چیزی دورانی داره. برو کتاب تاریخی بخون و فراز و نشیب های کشورهای دنیا رو ببین! چهار تا کتاب بخوتید، دنیا رو بهتر درک میکنید. بدبختیتون مال تعصب کورکورانه هست. در حال حاضر اوضاع برنداتون خوب نیست. تو همه چیز جا موندید! اگه هیوندای به وضع الان سوزوکی رسیده بود چیا که نمی گفتید!!!

     موافقم 1
     مخالفم 17
    4. آرین

     ۸ خرداد ۱۴۰۳
     سوابق: (431 ديدگاه)

     دوو ‌….. سانگ یانگ و…. تقدیم به تو

     موافقم 9
     مخالفم 0
    5. Parham

     ۸ خرداد ۱۴۰۳
     سوابق: (744 ديدگاه)

     پیام
     آقا آرین بالا به چندتا خودروساز موفق اشاره کرد که چندسال پیش انقدر ماشیناشون خوب بود مردمو در حد ندونستن و دیگه تولید نکردن.بعدشم میتسوبیشی رو که گفتم خدمتت فعالیتش تو عرصه ماشین کمه الی تو صنایع دیگه فعالیت داره،میتسوبیشی خیلی وقته که دیگه 《خودروسازی》نمیکنه مثل قدیما،وگرنه خودتم میدونی همین 20 30 سال پیش چه ماشینایی میزد و چه فروشی داشت و مهندسیش سرامد بود،گفتی سوزوکی،اینم آمار فروش سوزوکی تو سایت خودش(هرچند سوزوکی واقعا فروشش کمه و البته تو امریکا حضور نداره و بازار اصلیش هنده)
     https://www.globalsuzuki.com/globalnews/2024/0228.html
     کیفیت و کارایی تموم؟عجب چیزی گفتی😂
     البته که اوضاع کشور به صنعت خودروسازیش بی ربط نیست ولی همچینم تعیین کننده نیست،کتاب چیو بخونم؟تاریخ؟ژاپن کم جنگ موفق داشته؟
     طبق معمول الان از آمریکا و بمب اتم میری بالا.
     پیام کتاب کتاب نکن،ما بچه 12 ساله نیستیم که فقط کتاب درسی تونده باشیم،هرکسی تو این سایت هست بجز چندتا ترولک و دلقک بقیه همه تجربه بالا مدرک درسی ارزشمند یا کتابای زیادی خوندن!استاد رنده آیلتس،ماهم انگلیسی بلدیم،تاریخدان،ماهم کتاب تاریخی خوندیم،تحلیلگر،ماهم بلدیم طهلیل کنیم.اوضاع کدوم برند خوب نیست؟افزایش فروش چی میگه؟میتسوبیشی رو برات مرتفع کردم حتما باید یه دورم پشت سوزوکی قایم شی؟
     هیوندای و کیا یه عمر موتور بنزینی میزدن و ناموفق بودن شکست خوردن،حالا هم سوارن رو موج زودگذر برقیا و بدون که این موج داره میخوابه و هیوندای و کیا با کله میرن تو کف اقیانوس!تویوتا پیشرانه برقی که هیچ،هیدروژنیم هیچ پیشرانه آمونیاکی داره!حالا بیا برو برای کیا و هی ندای توضیح بده آمونیاک چیه!هیوندای هم به زودی میره پیش هموطناش دوو و سانگ یانگ و… تو نگران سوزوکی و میتسو نباش!

     موافقم 3
     مخالفم 0
   2. داریوش فدایتشوم

    ۷ خرداد ۱۴۰۳
    سوابق: (53 ديدگاه)

    تو ام با اون اطلاعات فراوانت بشین تو همون چهارد یواری نکبتی که هستی و بیا تو این سایت جالب درمورد خودرو سازی حرف بزن که تو دنیا خودرو ها طرفداراش مثل طرفدارای LGBT تازه به دوران رسیده هستن ، اسم خیلی متناسبی داری! فقط بدون کسی که تورو send میکنه منم

    موافقم 10
    مخالفم 3
   3. JaMsHiD

    ۷ خرداد ۱۴۰۳
    سوابق: (1522 ديدگاه)

    نتیجه خوشحالی ما برترین خودرو ساز جهان و فروش بیشتر هایلوکس از دو سوم دو چرخه و چهار چرخه های کره ای هست

    موافقم 5
    مخالفم 3
   4. JaMsHiD

    ۷ خرداد ۱۴۰۳
    سوابق: (1522 ديدگاه)

    پیام نیاز نیست لینک کپی کنی حرفای مارو گوش زد کنی کافیه بری تو مقاله های راجع تویوتا ، هر چی اونا گفتن منم گفتم .
    بعدش هی میراژ میراژ نکن ، اون ماشین هیدروژنیه . بعدش تویوتا هست . جرعت داری لکسوس رو با جنسیس مقایسه کن . البته شما که هنوز فرق سوپرا و هیوندا آیونیک 5 رو نمیدونی چه به مقایسه لکسوس و جنسیس ! یه تویوتا دستش گرفته راه می‌ره اسمشو میگه . موقعی هم بهش بگی کرولا با پنجاه میلیون فروش می‌ره تو کمد جیغ می‌کشه😂

    موافقم 6
    مخالفم 2
   5. PURIYA

    ۷ خرداد ۱۴۰۳
    سوابق: (492 ديدگاه)

    بخدا یه ماشین ارزش اینهمه بی احترامی و اعصاب خوردی رو نداره به خودتون بیاین ۴ تا شرکت ماشین میسازن سودشم اونا میبرن فقط ما داریم تعصب اونا رو میکشیم و بهم بی احترامی میکنیم

    موافقم 7
    مخالفم 1
   6. A

    ۸ خرداد ۱۴۰۳
    سوابق: (19 ديدگاه)

    پیام هوندا اگه ماشیناش مشکلی داشته باشن هر چند کوچیک فراخوان میکنه تا مشکل برطرف بشه ولی این‌ کره ای ها با هزار جور مشکل ماشینو دست مشتری میدن واسشون مهم هم نیست ماشین دزدیده بشه آتیش بگیره یاتاقان بزنه در عوض پول میدن اون ایونیک ۵ مزخرف بی ریخت یه درگ تقلبی با اوروس بزاره

    موافقم 5
    مخالفم 1
  3. ۷ خرداد ۱۴۰۳
   سوابق: (4253 ديدگاه)

   داش پیام امتحان داره داره درسشو میخونه لطفاً مزاحمش نشو
   آقای علی صفرپور لطفاً از این پستا نزار بزار پیام امتحانشو بده بعد خرداد هرچقدر خواستی از این پست ها بزار
   ممنون از دوستان عزیز

   موافقم 13
   مخالفم 1
 5. Taha Ayoobi

  ۷ خرداد ۱۴۰۳
  سوابق: (2093 ديدگاه)

  ماشین هایی که میخرید به هم دیگه ربطی نداشت 😂.
  یه دفعه از G80 پرید رو GX550.

  حالا به اینا کار نداریم، فک میکردم جنسیس چون میخواد خودشو ثابت کنه و جا بیوفته، خدمات عالی و بی نقصی داشته باشه.

  نمایندگی وقتی میدید نمیتونه تعمیر کنه و اینا، باید درجا یه صفرشو میداد راحت می‌کرد کار خودشو.

  به نظرم با یه خبر نمیشه خیلی قصاوت کرد ولی اگه واقعا درست باشه و بدون کم کاستی تعریف شده باشه، جای تأسف داره.

  موافقم 8
  مخالفم 5
  1. ! i M α η δ υ α R

   ۷ خرداد ۱۴۰۳
   سوابق: (1868 ديدگاه)

   {{{ Taha Ayoobi :

   حالا به اینا کار نداریم، فک میکردم جنسیس چون میخواد خودشو ثابت کنه و جا بیوفته، خدمات عالی و بی نقصی داشته باشه }}}

   ذات بد نیکو نگردد …. چون که بنیادش بد است

   موافقم 12
   مخالفم 3
   1. Taha Ayoobi

    ۷ خرداد ۱۴۰۳
    سوابق: (2093 ديدگاه)

    👌

    موافقم 6
    مخالفم 2
   2. ۷ خرداد ۱۴۰۳
    سوابق: (4253 ديدگاه)

    آخه چرا باید ماشین به اون قشنگی رو بد بسازن که اینطوری بشه؟

    موافقم 0
    مخالفم 6
  2. ۷ خرداد ۱۴۰۳
   سوابق: (4253 ديدگاه)

   برادر از اونایی بود که پرایدشو می‌فروخت پاترول میخرید

   موافقم 4
   مخالفم 2
  3. گاس فرینگ

   ۹ خرداد ۱۴۰۳
   سوابق: (103 ديدگاه)

   این که چیزی نیست دایی من سال ۹۴ لندکروزر اتاق ۲۰۰ گرفت چهار روز بعدش فروخت پراید ۱۱۱ صفر خرید که پخش هم نداشت

   موافقم 1
   مخالفم 0
 6. Taha Ayoobi

  ۷ خرداد ۱۴۰۳
  سوابق: (2093 ديدگاه)

  پیام داداش پیش میاد دیگه، کاریش نمیشه کرد.

  موافقم 13
  مخالفم 0
  1. JaMsHiD

   ۷ خرداد ۱۴۰۳
   سوابق: (1522 ديدگاه)

   بنده خدا بهش فشار اومده میگه هیوندا بیشتر از تویوتا فروخته درحالی که نمیدونه وانت شکست خورده هایلوکس از دو سوم محصولات کره ای بیشتر فروخته😆

   موافقم 8
   مخالفم 1
   1. Taha Ayoobi

    ۸ خرداد ۱۴۰۳
    سوابق: (2093 ديدگاه)

    😂

    موافقم 4
    مخالفم 0
 7. حسن

  ۷ خرداد ۱۴۰۳
  سوابق: (1450 ديدگاه)

  یعنی مایک یه خودرو خریده 50 هزار دلار
  بعد 18 هزار دلار داده تعمیرش کردن
  بعد همونا فروخته 36 هزار دلار
  به فرض اینکه خودرو دوم را نمایندگی پس گرفته و پولش را داده باز هم مایک دهنش سرویس شده و 32 هزار دلار پولش نابود شده
  فک نمیکنم داستان درست باشه قطعا نه تنها مایک که هیچ شهروند امریکایی دیگه ای از 32 هزار دلار به همین سادگی نمیگذشت و قطعا میرن دادگاه مگه مایک خیلی پولدار باشه

  موافقم 16
  مخالفم 1
  1. johnmarston

   ۷ خرداد ۱۴۰۳
   سوابق: (95 ديدگاه)

   داداش یارو پولدار بوده که خودروی مثلاً لوکس کره‌ای می‌خواسته دیگه
   یا بعدش یکی دیگه خریده
   و بعدشم کلا بیخیال شده رفته suv فول سایز لوکس خریده

   موافقم 6
   مخالفم 1
  2. B

   ۷ خرداد ۱۴۰۳
   سوابق: (462 ديدگاه)

   خیلی پولدار باشه منطقی نزست جنسیس بخره

   موافقم 4
   مخالفم 2
 8. JaMsHiD

  ۷ خرداد ۱۴۰۳
  سوابق: (1522 ديدگاه)

  ماشین جلو پنجرش کپی از طراحی های مزدا و کادیلاکه . اومده ادای لکسوس رو در بیاره و با گارانتی بگه من عالیم .
  میدونی پیام جان؟ هرروز خبر از برد تویوتا و نیسان توی فرمول E ، رالی جهانی ، رالی داکار و مسابقات ۲۴ ساعته لمانز میاد . مسابقاتی که ازش بیم و ترس داری . و هرروز هم خبری از خرابی و آمار سرقت و توقف تولید بخاطر مصرف سوخت کره ای ها میاد . هرروز هم میای زیر گند کاریاشون هاشا میکنی و ماسمالی میکنی
  و از طرفی هم من حرفمو پس میگیرم که خودروسازی کره پیشرفت کرده نسبت به موقع شروع که از میتسوبیشی گدایی پلتفرم می‌کرد .
  هنوز هم کیفیت خدمات دهی و کیفیت ساختش فقط می‌تونه با اختلاف زیاد از صنعت خودرو سازی ایران جلو باشه . وگرنه از همون چین هم عقبه . همین

  موافقم 12
  مخالفم 0
 9. ۷ خرداد ۱۴۰۳
  سوابق: (4253 ديدگاه)

  https://www.pedal.ir/wp-content/uploads/2024/05/20231018_085144-2048×1152-1.webp
  چه رخ خوشگلی داره!
  حیف ماشین نیست آنقدر بی کیفیت درستش میکنن؟
  ماشین به این خوشگلی واقعا حیف شد
  البته این مشتری آنقدر خوش شانسه که پول اینا رو داره حالا میتونست جای لکسوس هایما بخره من جاش بودم این کارو میکردم

  موافقم 3
  مخالفم 7
  1. امیر

   ۷ خرداد ۱۴۰۳
   سوابق: (119 ديدگاه)

   🤣🤣🤣🤣
   کشتی مارو با هایما بیا ببرمت نمایندگی رفیقم یکیشو بردار یه هفته برون

   موافقم 6
   مخالفم 0
   1. ۸ خرداد ۱۴۰۳
    سوابق: (4253 ديدگاه)

    میشه یدونشو بزنید به نام خودم ؟
    روندن مهم نیست من می‌خوام یدونه داشته باشم 😢
    آنقدر ماشین خوبیه پر از اپشنه

    موافقم 4
    مخالفم 5
  2. JaMsHiD

   ۷ خرداد ۱۴۰۳
   سوابق: (1522 ديدگاه)

   هایما کمتر از شما تبلیغ 7X رو کرده برادر

   موافقم 9
   مخالفم 0
   1. ۸ خرداد ۱۴۰۳
    سوابق: (4253 ديدگاه)

    هایما خودش تو ضرره که ماشین به این خوش شتابی و با کیفیتی و پر از آپشن رو مفت داره میفروشه

    موافقم 0
    مخالفم 2
  3. علی جردن

   ۸ خرداد ۱۴۰۳
   سوابق: (1389 ديدگاه)

   رخ کدوم خوشگله این یا هایما یا جنسیس ؟
   https://www.pedal.ir/chinese/avatr-12-convertible/

   موافقم 0
   مخالفم 0
   1. ۸ خرداد ۱۴۰۳
    سوابق: (4253 ديدگاه)

    هایما

    موافقم 0
    مخالفم 0
  4. Parham

   ۸ خرداد ۱۴۰۳
   سوابق: (744 ديدگاه)

   بچه ها پول رو پول بزاریم برای ایشون هایما بخریم من خودم ماشینمو میفروشم فقط سردرد گرفتم دیگه
   تو خیابون هایما میبینم میرم تو داشبورد قایم میشم جیغ میزنم.

   موافقم 3
   مخالفم 0
   1. ۸ خرداد ۱۴۰۳
    سوابق: (4253 ديدگاه)

    چون هایما ماشین ترسناک و با ابهتی هست
    و ممنون که میخواین کمکم کنید هایما بخرم ❤️

    موافقم 4
    مخالفم 1
 10. علی جردن

  ۸ خرداد ۱۴۰۳
  سوابق: (1389 ديدگاه)

  اگر این اتفاق تو چین بود همه میگفتن چینیه
  جا داره بگم هیچ وقت چین چنین اشتباهی مرتکب نمیشه

  موافقم 2
  مخالفم 5
 11. همایون

  ۸ خرداد ۱۴۰۳
  سوابق: (605 ديدگاه)

  اگه این مورد تو کشور ما بود همون دفعه اول که میرفت نمایندگی طرف بهش جمع کن خودتو این مسخره بازیا چیه این مشکلات جزو ویژگیهای خودرو صفرکیلومتره سوسول نباش برادر من🤣فکر کنم تمام نمایندگیهای بزرگ ایرانی هفته ای یکبار یه مورد اینجوری دارند

  موافقم 5
  مخالفم 0
 12. 𓄂PARSA𓆃

  ۱۱ خرداد ۱۴۰۳
  سوابق: (9 ديدگاه)

  جلو پنجره و کاپوت رو از بنتلی زدن،سپرش رو از آلفا و چراغای دو خطی رو از شورولت های قدیم🤣
  https://www.pedal.ir/wp-content/uploads/2024/05/20240422_173534-2048×1536-1.webp
  اگه دستتون رو روی چراغ بذارید انگار بنتلیه

  موافقم 0
  مخالفم 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی پذیرفته نمی‌شوند. برای تغییر آواتار خود می‌توانید از سایت گراواتار استفاده نمایید.

دکمه بازگشت به بالا